yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (236)
  • medya (16)

  236. başka bir şirket tarafından satın alınmıştır. uygulama sürümü güncel olmadığından ne yazık ki çökmüş vaziyette. 2 haftadır kapalı ve erişim sağlanamıyor. eskiden designer ürün almak için güvendiğimiz bir adresti ama artık RIP Modacruz deme vakti geldi gibi geliyor..

  19 mart 22:16

  235. Sanıyorum kapanmış uygulama, 2 gündür erişim sağlayamıyorum. Kayıtlı kartım var mıydı onun endişesindeyim. 

  13 mart 03:56 14 mart 01:17

  234. paraları alıp sırra kadem bastığından şüphelendiğim ikinci el satış aplikasyonu.

  iki gündür ne site, ne de aplikasyonu çalışıyor. çarşamba site kapanmadan hemen önce hesabımdaki parayı çekim emri vermiştim, gelen giden de yok. zaten çorak çöl gibiydi. Kırk yılda bir buradan bir şey sattım. O da sitenin çöküşüne denk geldi.

  edit: tekrar çalışmaya başladı ama güvenimi kaybettiler. duyuru yapmadan iki gün uygulama kapanmamalı. üstelik sosyal medya hesapları da aktif değil. bence durumları çok iç açıcı görünmüyor.

  23 aralık 2022 13:22 23 aralık 2022 22:36


  233. Sıfırını bulamadığım bir ürünü burada bulmam sonucunda satın aldım. Satıcının uzun süre ürünü kargolamaması ve benim de yurt dışına dönüş yapacak olmam nedeniyle alışverişi iptal ettim. İade ücreti için karta iade et ve cüzdanıma iade et seçenekleri vardı. Başka bir alışveriş yapmayı düşünmediğim için karta iade yapmak istedim ancak sürekli hata verdi. Ben de bu nedenle "bari cüzdana aktarayım, daha sonra kartıma aktarırım" diye düşündüm. Fakat o da ne? Cüzdandan karta aktarım yapılamıyor. Daha önce yapılabiliyordu ve defalarca yapmıştım. Böyle bir değişiklik yapıyorsan kullanıcıyı bilgilendirirsin, sessiz sedasız değişiklik yapıp insanların parasına çökmeye çalışmazsın. Şu anda 2000 lirama el koymuş durumdalar. Tam bir rezalet.

  10 ekim 2022 09:12

  232. Kendi düşüşünü kendi hazirlayan 2. El uygulama. Simdi 0 komisyon da alsa, uste para da verse eski guzel gunleri asla gelmez. Yakinda dolap da ayni husrani yasayacak kimse yuzune bakmayacak. Onun icin emektar gardrops candır. Onunla devam.

  Geçenlerde cok uzun zamandan sonra modacruzda, piyasa degeri 600 700 tl olan antica sartoria plaj elbisem satildi. Giymiyorum birinin isine yarasin diye, 65 tl gibi bir fiyata verdim. O zaman komisyon 0 degildi benim elime daha az bir meblag gecti. Onemli degil zaten 2. Elin olayi budur. Alan kisi de modacruzda iyi bir satici bin kusur urun satmis. Benim urunu aldi, onayladi filan ama puanlamadi. Bu kadar egolu olmayin allah aşkına. Yorum yazmaniza gerek yok ama insan olan o urune bir 5 yildiz verirdi. Elinizi korkak alistirmayin. Sorunsuz aldiginiz urunlere puanlari verin lutfen..

  Edit: kullanici adim: 'sisice' gencler bir el atin da dolabi bosaltayim.

  26 mart 2022 09:09 26 mart 2022 10:22

  231. An itibarıyla giriş yapılamayan site. Error veriyor. Kapandığını düşünüyorum. Kapanması çok yerinde olmuş.

  16 kasım 2021 12:46

  230. 4 senedir gardrops dolap modacruz üyeyim. Aşağı yukarı küçük küçük ikinci el fazlalıklarımı satmışımdır. Buradan satabildiğim ürün sayısı toplam 2. Süslüye bakıyorum en son nisan ayı da girdi yazılmış. Kendi ürünlerime bakıyorum, 3 kişi vs bakmış 2 haftadır. Ancak gardrops ve dolaptan insanlar soruyor, teklif yolluyor, alıyor. Görünüşe göre o eski günleri pek yok. Durum böyleyse, artık kullanmayacağım. çünkü ürün yüklemek bile zor. 

  26 ekim 2021 17:48


  229. gelmiş geçmiş en rezalet ikinci el sitesidir kendisi. kargonun ücretsiz olduğunu söyleyip satıcıdan kesiyorlar. kestikleri de 5-6 tl bişey değil, 13-14 tl. kısacık bir dönem için 70 tl ve altına ücretsiz kargo yapmışlar. bu uygulamalarını geri çektiklerinde herhangi bir güncelleme mesajı, bildirimi vs hiçbir şey yok. neredeyse hiç kullanılmıyor zaten artık.

  11 nisan 2021 18:09

  228. artık benim gözümden düşmüş ve daha çok dolap uygulamasına kaymama sebebiyet veren bu uygulamadaki serüvenlerimden birini anlatmaya geldim. geçen hafta gece 11.55'te birisi, sattığım bir kısa topuklu ayakkabıma çok beğendim ayağınızda fotoğraf ekleyebilir misiniz diye özelden soru sormuştu. soruş tarzından mı bilmiyorum soran kişinin %100 ayak fetişisti olduğunu düşünmeme sebebiyet verdi. ama %1 ihtimal de olsa ciddi bir alıcı olabilir diye satın aldığım yerden ayakkabının giyilmiş fotoğraflarını yolladım. sonrasında yüklediğimi, ayakkabıları inceleyip bana bir dönüş yapmasını rica ettim. ama hiçbir ses seda çıkmadı, sonra favorilediklerine baktım, acayip eskimiş bir topuklu ayakkabı beğenmiş ama 37 numara! oysa benim sattığım ayakkabı 36 numara. O kişiye de özelden mesaj atıp ayak fotosu koydurduğunu tahmin ediyorum çünkü ayağına giyilmiş bir foto eklemiş o kişi de. neyse bana mesaj atan kişiden ses çıkmayınca direkt engelledim. platformlarda iyice leş tipler gezinmeye başladı sizi de uyarmak için hesap adını yazıyorum: denizmehmett1

  24 mart 2021 18:04

  227. uzun zamandır satış yapamadığım uygulama diğer ikisinden çatır çatır satış yapıyorum oysaki. bir de dolap/ürün öne çıkarma satın almıştım bir tane de kendileri hediye verdiler ama bir sürü fake takipçi yağdı profilime ürün öne çıkardığımda da kıyafetlerin  görüntülenme sayıları asssla değişmedi + ekstra bedel almaya başlamışlar satıcılardan. verimsiz bir uygulama

  7 mart 2021 23:30

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar