girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • medya (0)

1. ben bu adamı tanıyorum biraz. bir muhabbetimizde bana yeğeninin eline doğduğunu, bebekliğini bildiğini, onu ne kadar sevdiğini ve onun da kendisini çok sevdiğini, yeğeninin eşini falan anlatmıştı kısaca. o yüzden haberi ilk gördüğümde yok olamaz dedim. bu konuyu bir kenara koyarsak her şeyden önce kendisinin başlı başına bir çapkınlık durumu var zaten bunu da çevresindeki "herkes" bilir. internetten kısaca bir araştırma yapsanız dahi çıkar bir sürü şey. fakat bu olayın farklı olduğunu şöyle anladım; bir köşe yazarı şunu demiş: "yakın arkadaşları bile bana gelip bu olayın detaylarını soruyorlar". tanıdığım kadarıyla arkadaşlarından "hiçbir detayı" gizlemeyen bir adamın bunu gizlemesi beni düşündürdü. olayın çirkinliği bir yana oğluna çok üzüldüm. psikolojisi ne haldedir kim bilir. aile olarak durumlarını düşünemiyorum bile. bu konuda ve kendisi hakkında yazabileceğim çok şey var aslında ama neyse...

22 ağustos 2017 20:16

2. ensest.. dünyada eskiden beri vardı, var olmaya devam edecek. ben eminim ki bu buzdağının görünen kısmı. tanınmış kişi olduğundan bu yana hep ideal bir erkek görüntüsü çizdi. şimdi insanlar bu görüntünün yıkılmış olmasına mı şaşırıyor? emin olun tipine bakarak karar kıldığınız o güvenilir, efendi, üzerine toz kondurulamaz kişiler ne haltlar yiyor.

22 ağustos 2017 20:33

3. Yapma bunu ya. Bu kadar iğrenç olma. Zaten başımızda yeterince sıkıntı var toplumcanak, bir de senin ensest, kabul edilemez, mide bulandırıcı olayını görmeyelim. 

"Kimse karışamaz, ikisinin de kendi tercihi, yetişkin insanlar sonuçta ve kendi özel hayatları" filan gibi saçma sapan yorumlar yapmış başka mecralarda bazıları.  Onları okuyunca kan beynime sıçradı. 

Amca-yeğen ya. Bir çok toplumda ahlak dışı kabul edilen bu ilişki, bazı yerlerde yasalarla dahi cezalandırılıyor. Din min demiyorum bak. Binlerce yıllık ahlak birikimimizin ve bireysel vicdan muhasebemizin ışık tuttuğu kadarıyla bu olayı midem kaldırmıyor diyorum. 

22 ağustos 2017 22:20


4. ya bu adam çapkındı falan ama, bir dönemin murat abi seni çok seviyoruz, bize de bir 5 numaralı bakışından atsana yazılı kalpli malpli fakslarını okuyan bir adamdı. sabah şekeriydi nihayetinde yani.(gizlinot: şeker demişken bayramda ağız tadıyla şeker de yiyemem ben şimdi sahiden midem bulandı.) en fazla kliplerde oynar, çapkın çapkın yandan bakışlar atardı. ne oldu da bu kadar iğrenç bir hale geldi öz yeğeniyle o görüntüleri verecek kadar bilemiyorum artık. neyse yorum yapamayacağım daha fazla. biz büyüdük ve kirlendi dünya denilen durumu dibine kadar yaşıyoruz. yeğenine de iki çift laf etmek isterdim ama yok yani içim almıyor, ailecek iğrençlik diz boyu çünkü.

22 ağustos 2017 23:00

5. Ulan boyle sapıkları okudukça insan kendi dayısına amcasına şüpheyle yaklaşıyor yemin ederim. Her yerde pedofili, ensest haberleri. Dünyadaki sapkınlığın önü alınamayacak artık. Allah göstermesin.

22 ağustos 2017 23:23

6. Sadece öpüşme değil baya ilişki fotoğraflarını da internette gördüm ben..

tanım : sunucu

22 ağustos 2017 23:33

7. Hakkında çıkan en son haberler doğruysa, ki her yerde öz yeğeni olduğu kesinleşti diye geçiyor, bu "insan" nasıl insan içine çıkıyor, nasıl insanların gözlerine bakıyor ciddi anlamda merak ediyorum. Nasıl devam edecek acaba hayatına...

Sinirden söylenesim geliyor ama diyecek bir şey de bulamıyorum, kelimeler yetmiyor bu iğrençliğe.

Ahlaksızlık timsali.

22 ağustos 2017 23:54


8. http://m.ensonhaber.com/murat-basoglunun-yakalandigi-yegeni-bosaniyor.html

Midemi bulandırdı adam

Zaten bütün adamlara lanet edesim var =çünkü regl.

Boyu devrilsin böyleleri yüzünden insanlığa güvenimiz kalmadı.

23 ağustos 2017 00:49

9. dünyada başka kadın kalmamış gibi gidip abisinin kızıyla ilişki yaşayan tv ünlüsü. iddialara göre yeğeni henüz 14-15 yaşlarındayken amcasına aşıkmış ve ilişkinin temeli taa o zamanlara kadar dayanıyormuş (gizlinot: hem pedofili hem ensest). ayrıca kadının bu ikinci evliliğiymiş ve ilk evliliğinin bitme sebebi de amcasıyla olan ilişkisiymiş.

ben en çok kızın zavallı babasına üzüldüm. adam bu üzüntüyle ya kanser olur ya kalp krizi geçirir.

23 ağustos 2017 09:24

10. Hacca gider ortalık temizlenir. At fava bekle.

Ekleme: adamın evli olduğunu bile bile gibi aldatma odaklı girdiler görüyorum. Arkadaşlar iyi misiniz adam bekar olsa bile amca yeğen bunlar. Basit alelade bir aldatma vakası değil bu. İkisi de bekar olsa kaç yaZar ortada ensest ilişki var. Aldatmayı ensestin önünde tutmayın.

23 ağustos 2017 11:11 23 ağustos 2017 16:28