yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (0)

  1. ben bu adamı tanıyorum biraz. bir muhabbetimizde bana yeğeninin eline doğduğunu, bebekliğini bildiğini, onu ne kadar sevdiğini ve onun da kendisini çok sevdiğini, yeğeninin eşini falan anlatmıştı kısaca. o yüzden haberi ilk gördüğümde yok olamaz dedim. bu konuyu bir kenara koyarsak her şeyden önce kendisinin başlı başına bir çapkınlık durumu var zaten bunu da çevresindeki "herkes" bilir. internetten kısaca bir araştırma yapsanız dahi çıkar bir sürü şey. fakat bu olayın farklı olduğunu şöyle anladım; bir köşe yazarı şunu demiş: "yakın arkadaşları bile bana gelip bu olayın detaylarını soruyorlar". tanıdığım kadarıyla arkadaşlarından "hiçbir detayı" gizlemeyen bir adamın bunu gizlemesi beni düşündürdü. olayın çirkinliği bir yana oğluna çok üzüldüm. psikolojisi ne haldedir kim bilir. aile olarak durumlarını düşünemiyorum bile. bu konuda ve kendisi hakkında yazabileceğim çok şey var aslında ama neyse...

  22 ağustos 2017 20:16

  2. ensest.. dünyada eskiden beri vardı, var olmaya devam edecek. ben eminim ki bu buzdağının görünen kısmı. tanınmış kişi olduğundan bu yana hep ideal bir erkek görüntüsü çizdi. şimdi insanlar bu görüntünün yıkılmış olmasına mı şaşırıyor? emin olun tipine bakarak karar kıldığınız o güvenilir, efendi, üzerine toz kondurulamaz kişiler ne haltlar yiyor.

  22 ağustos 2017 20:33

  3. ya bu adam çapkındı falan ama, bir dönemin murat abi seni çok seviyoruz, bize de bir 5 numaralı bakışından atsana yazılı kalpli malpli fakslarını okuyan bir adamdı. sabah şekeriydi nihayetinde yani.(gizlinot: şeker demişken bayramda ağız tadıyla şeker de yiyemem ben şimdi sahiden midem bulandı.) en fazla kliplerde oynar, çapkın çapkın yandan bakışlar atardı. ne oldu da bu kadar iğrenç bir hale geldi öz yeğeniyle o görüntüleri verecek kadar bilemiyorum artık. neyse yorum yapamayacağım daha fazla. biz büyüdük ve kirlendi dünya denilen durumu dibine kadar yaşıyoruz. yeğenine de iki çift laf etmek isterdim ama yok yani içim almıyor, ailecek iğrençlik diz boyu çünkü.

  22 ağustos 2017 23:00


  4. Ulan boyle sapıkları okudukça insan kendi dayısına amcasına şüpheyle yaklaşıyor yemin ederim. Her yerde pedofili, ensest haberleri. Dünyadaki sapkınlığın önü alınamayacak artık. Allah göstermesin.

  22 ağustos 2017 23:23

  5. Sadece öpüşme değil baya ilişki fotoğraflarını da internette gördüm ben..

  tanım : sunucu

  22 ağustos 2017 23:33

  6. Hakkında çıkan en son haberler doğruysa, ki her yerde öz yeğeni olduğu kesinleşti diye geçiyor, bu "insan" nasıl insan içine çıkıyor, nasıl insanların gözlerine bakıyor ciddi anlamda merak ediyorum. Nasıl devam edecek acaba hayatına...

  Sinirden söylenesim geliyor ama diyecek bir şey de bulamıyorum, kelimeler yetmiyor bu iğrençliğe.

  Ahlaksızlık timsali.

  22 ağustos 2017 23:54

  7. http://m.ensonhaber.com/murat-basoglunun-yakalandigi-yegeni-bosaniyor.html

  Midemi bulandırdı adam

  Zaten bütün adamlara lanet edesim var =çünkü regl.

  Boyu devrilsin böyleleri yüzünden insanlığa güvenimiz kalmadı.

  23 ağustos 2017 00:49


  8. dünyada başka kadın kalmamış gibi gidip abisinin kızıyla ilişki yaşayan tv ünlüsü. iddialara göre yeğeni henüz 14-15 yaşlarındayken amcasına aşıkmış ve ilişkinin temeli taa o zamanlara kadar dayanıyormuş (gizlinot: hem pedofili hem ensest). ayrıca kadının bu ikinci evliliğiymiş ve ilk evliliğinin bitme sebebi de amcasıyla olan ilişkisiymiş.

  ben en çok kızın zavallı babasına üzüldüm. adam bu üzüntüyle ya kanser olur ya kalp krizi geçirir.

  23 ağustos 2017 09:24

  9.  Bildiğin ilişkinin fotoğrafları da var. Baya  cesurlar yalnız. Yakın çevreleri anormal durum olduğunun farkındadır bence. Yani çoğu zaman yakınlaşmak için tekneyle açılmayı beklemiyorlardır herhalde. Konuşulması gereken bir diğer isim de Burcu başoğlu, yine toplumsal algıyla erkeği  gömme eğilimindeyiz ama güvertede amcasının yüzüne oturan bir Burcu Başoğlu var. 

  23 ağustos 2017 12:30

  10. Bu sapık adamın evladı, ahlaksız yeğenin babası,aldatılmakla kalmayayıp bu iğrençlikle yüzyüze kalmış evli eşleri ve buna şahit olan bizler, dünyanın çivisi çıkmış dağılın!!!

  23 ağustos 2017 12:45 23 ağustos 2017 12:45