yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (5)
  • medya (4)

  1. hangi akla hizmet aldığımı bilmediğim, ama yine de sevdiğim, gül kurusu-pembe-şeftali arası bir rengi olan, çok az renk verip bolca nemlendiren ruj.

  sürümü kolay tabii ki, bu kadar nem bombası ve pigmentasyonu az olan bir rujun sürümünün kolay olmaması facia olurdu. kalıcılığı da iyi değil, sık sık tazelemek gerekir. dudakta duruşu epey parlak, bir gloss gibi adeta. gün içinde parçalanmıyor, taşmıyor, sıkıntı yaratmıyor. o kalıp gibi ruj görüntüsü sevmeyenler sevebilir. ben de seviyorum ama fiyatını asla hak ettiğini düşünmüyorum.

  not: ambalajı da hoş değil, nars'ın standart kirlenen kauçuk ambalajı var ancak ucuz bir malzemeden yapılmış gibi, kapağının kapanışı, dönen mekanizmesi, plastiğinin hafifliği hoş değil.

  6 şubat 2015 20:35

  2. nars dolce vita ruju ilk aldığımda çok beğenmiştim. Mat yapıda değil ama çok aşırı nemlendiricili de değil. Çok hoş gül rengi gibi bir renk. Daha sonra dudak kalemini de deneyince ikisinin farklı olduğunu gördüm. Dudak kalemi en muşhuru zaten ama bildiğin mat bir renk. Nude ruj arayanların demirbaşı olabilir.

  11 mart 2015 15:46

  3. Kendisi ilk nars rujum. Sürümü çok kolay, rengi ve yapısı günlük kullanıma çok uygun ama yinede bulunmayacak bir renk değil verildiği parayı hak ediyor mu tartışılır.

  18 mart 2015 00:21


  4. ilk aldıktan sonra pişman olmuştum bu ne ya dedim bu kadar para verip bu kadar karaktersiz bir ruj niye aldım dedim. sonra kendisini sevmeye başladım niye? çünkü çok iyi nem veriyor,tam günlük ruj, uğraştırmıyor yani sür-çık, sürümü kolay, aynasız falan sür yani, rengi de doğal bir nude. my lips but better kıvamında oluyor bana. kalıcılığı çok kötü tabiki bu yapıdaki bütün rujlar gibi.bitince almam, okadar para vermem.

  8 temmuz 2015 14:03

  5. Ömrü hayatımda en sevdiğim rujdur

  Önceki girdilerde bahsedildiği gibi çok kolay sürülen, sanki birşey sürülmemişcesine dudak görünümünü güzelleştiren, yumuşak yapılı, yarı saydam rujdur.

  Olumsuz yanları hiç kalıcı olmaması ve kauçuk ambalajı olabilir.

  Bitince alırım yine seve seve de kullanırım

  8 temmuz 2015 15:18

  4

  6. dudakta yokmuş gibi duran, hafif pembelik veren, nemlendirişi iyi ama kalıcılığı kötü ruj. pek memnun kalmadım, aynı görüntüyü sunan daha ekonomik alternatifleri var.

  29 kasım 2015 23:51

  7. ilk ve tek nars rujum. rengine , dokusuna bayılsam da kalıcılığının berbat olması nedeniyle tekrardan almam muhtemelen

  30 ocak 2018 22:29


  8. günlük kullanım için, asla abartı durmayan ruj. en güzel yanı kolay sürülebilir olması, her durumda yenileme imkanı sunuyor gerçekten. dudağı hiç kurutmuyor, nemli bir yapısı var. rengi gül kurusu, ne çok sıcak ne de çok soğuk joker bir renk. ben genelde yine narsın precision dudak kalemlerinden marnie rengi ile uyguluyorum, biraz daha gri kalıyor ruja göre ama birlikte yarattıkları etkiyi de seviyorum.

  15 kasım 2018 16:18

  4

  9. Nars sheer serisi daha kremsi, dudak kurutmayan, hafif renkli bir seri rengi, kalicilığı da buna paralel olarak daha az. Benim doğal dydak rengim açık pembe. Bu ruju ne zaman sürsem elde ettiğim görüntü, dudağımı ıslatmışım da ıslaklıktan parlamış gibi... benim gibi dudağınızın doğal rengi açık ise nacizane tavsiyem gerekli olmadığı yönündedir. Dudakta ruj var gibi bile durmuyor. Hem de en fazla bir saat ya kalıyor ya kalmıyor dudakta. O fiyat için, ederinin ruju olmadığını düşünüyorum.

  İlla ki sheer serisinden bir ruj alınacaksa tercihinizin "Tolede" rengi olması gerektiği görüşündeyim. Bu da dolce vita gibi açık bir renk. Ancak gayet dudağınıza bir şey surdugunuz belli. Zira, kendisi Dolce Vitanın gölgesinde kalmış, dayanıklılığı sheer yapıda olan diğerlerine göre daha fazla olduğunu nacizane düşündüğüm bir üründür.

  ilgili medya:
  1
  17 aralık 2018 14:33 17 aralık 2018 20:14

  10. Yegane nars rujumdur. Dudaklarının rengini göster deseler çıkarıp bu ruju gösterirdim o kadar ki benim dudak rengimde. Gül kurusu olarak tanımlayabileceğim, sürümü kolay, dudakları kurutmayan, dudakta varlığını çok belli etmese de çok bakımlı duran bir ruj. Güncel fiyatını bilemiyorum ancak ülkemiz ekonomi politikası gereği muhtemelen verilen parayı hak edebilmesi için o rujun sürdüğümde bana yeni bir lisan konuşma yeteneği kazandırması gerekir. Yine de en sevdiğim rujum.

  8 kasım 2019 21:59