neutrogena hydro boost water gel

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (1)

4. indirimde aldığım kokusunu ve yapısını sevdiğim bir ürün oldu. tabii ne beklediğinizle çok alakalı. yani bunu sürünce yeni bir cildim olsun, ölü deriler yok olsun, arkadaşlarım beni çok sevsin, görünce "vay efendim bu nasıl cilt, yeni doğmuş bebek gibi" falan desin istiyorsanız, heh! o ürün bu ürün asla değil. öyle bir ürünü ben henüz görmedim. gören, bilen varsa hemen yazarsa sevinirim.

12 aralık 2017 10:45

3. bugün rossmann'da almaya niyetlenip indirimsiz fiyatının 40 lira olduğunu görünce vazgeçtiğim nemlendirici.

fakat eve dönerken uğradığım gimsada(gizlinot: sincan eryaman batıkent civarında oturanlar bilir) 25 lira olduğunu görünce atladım tabi.

bir süredir yüzümde yağ bezeleri oluşmaya başladı ve ne kadar düzenli temizlersem temizleyeyim çözüm bulamadım bu duruma. artık yüzüme sürdüğüm her şeyden şüphelendiğim için nemlendirici olarak bir de bu ürünü deneyeyim dedim. zira üstünde yağ içermediği için gözenekleri tıkamadığı yazıyor. hadi bakalım...

11 aralık 2017 18:14 11 aralık 2017 18:16

2. yüzümün çok kuruduğu bir dönemde uygun fiyatlı bir nemlendirici ararken bulduğum bir ürün oldu. yüz temizleme jeli ve makyaj temizleme mendilini de kullanıyorum. fiyat/performans açısından gayet güzel bir ürün. yüzüme hatta dudaklarıma dolu dolu sürüyorum ve cildimi çok rahatlatıyor nem isteyenlere tavsiyemdir.

19 nisan 2017 22:42

1. bir suredir kullandigim gunluk nemlendiricim. nem vermesi,hafifligi,kokusuyla beni benden aldi. koku hassasiyeti olanlar yogun parfumunden hoslanmayacaktir. ancak gunluk bir nemlendirici olsun,makyaj altina uygulayayim diyorsaniz ve kuru ciltli iseniz sizi memnun edecektir. cildiniz sanki nem maskesi yapmiscasina doyuyor,parildiyor. ayrica cok cabuk emiliyor yapisi itibariyle.

cok cok kuru ciltli suslulerime hafif kalacak olup,kardesi olan (bkz: neutrogena hydra boost gel cream) uygulanmasi bence daha iyi olabilir. tavsiye kosemizde bugun bu kadar!

29 ocak 2017 18:34