yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • oylar (25)
  • medya (1)

  1. Merhaba süslüler,

  Öncelikle başlıkta bahsettiğim ürün hızlı etkili sivilce jeli değil, bu ürün de turuncu ama üzerinde "sivilce temizleyici jel" yazıyor. (link: http://4.bp.blogspot.com/-vcjLBbHRI-M/VXlrSQM5dwI/AAAAAAAALZg/KU0fuCP34oo/s1600/20150611_111313.jpg ürün)

  Bu ürünü 2 hafta önce kullanmaya başladım ve bu dönemde normalde çok nadir sivilce çıkan suratımda 3'er 5'er ve iri sivilceler çıkmaya başladı, ben ilk başlarda regl+stres sebeplidir diye düşünüp arkadaşımın önerdiği bu ürünü düzenli olarak kullanmaya devam ettim. Sivilcelerim normalde 4-5 günde iyileşir ve bu max süredir benim için, bu sivilcelerin bazıları ufaldı ama hiçbiri yok olmadı ve üstüne çıkmaya devam etti. Beslenmemde veya kullandığım makyaj ürünlerinde hiçbir değişiklik yok dolayısıyla artık bu üründen kaynaklı olabileceğini düşünüyorum sivilcelerin.

  Eğer sivilcelerin sebebi bu değilse bile, üründen memnun kalmadım çünkü 2 haftadır düzenli kullanmama rağmen herhangi bir faydasını görmedim aksine sivilceler arttı.

  Merak ettiğim konu ise bu ürünü kullanan başka süslülerin olup olmadığı, eğer varsa bu ürün hakkındaki tecrübeleri.

  9 kasım 2016 22:18

  1

  2. (yazar: eruelanor ) ' un ürün hakkında yorumunu şuan gördüm. Benim cildim karma . Kulladığım b12 haplarından dolayı sivilcelenme yaşadım. Ürünü yüzümdeki sivilceler için , geçireceğini düşünüp almıştım. Yüzümde sivilce çıktıkça yıkadım bu yıkama jeli ile , sivilcelerim azalacak diye düşünüyorken daha büyük kocaman sivilceler çıkardım. Bence ürün sivilce yapan, kurutan ve çok iyi temizlemeyen bir ürün. Tabii ki sevmediğim bir ürün oldu . Tek iyi tarafı güzel maskara çıkarıyor. Deterjan gibi kokuyor öle de bir his uyandırıyor.

  29 kasım 2016 17:37

  3. Yüz fırçası ile uygulayıp aşırı memnun kaldığım ürün.

  Herhangi bir sivilce oluşturmadığı gibi gözeneklerimi de küçülttü.

  Verdiği reaksiyonları cilde göre değiştiren temizleme jeli.

  5 şubat 2017 22:55


  4. ben de bu ürünün pompalı olanını araştırmadan almıştım. bir kaç gün sivilcelerimi geçireceğimi umaraktan kullandım ama sonuç hüsran pek çok insan gibi bende de kocaman sivilceler yaptı ve 1 hafta boyunca geçmedi yorumları da okuyunca pek çok kişi aynı şikayetten muzdarip olmuş hemen kullanmayı kestim ve 19 liram boşa gitti. araştırmadan hiç bir şey almamak lazım bunu öğrenmiş oldum bu sayede.

  8 mayıs 2017 00:51

  5. ürünün methini duyup hiç kullanmadan indirimde yakaladığım için iki adet almıştım fakat kullanmaya başladığımda inanılmaz sivilce yaptı ne zaman yüzümü bu jelle temizlesem kırmızı kırmızı aknelerim oluştu yanlış kullanmışımdır ya da dönemseldir diye düşünüp defalarca farklı yöntemlerle denedim ama sonuç aynı bitiremedim bile olduğu gibi duruyor bir daha almayacağım

  23 haziran 2017 17:03

  6. kullandıktan 1-2 gün sonra sivilce çıkardı fakat bir daha hiç çıkarmadı. genel olarak beğendim ama lekelere falan etkisi yok. bir daha almam. mucizevi bir ürün değil.

  22 temmuz 2017 01:48

  7. herkes gibi bende gratis kasa arkası fırsatından yararlanıp aldım. öncelikle kokusu çok hoşuma gitti. şişesinin pompalı olması ise çok kolay bir kullanım sağlıyor. yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. çok sivilce çıkaran biri değilim regl döneminden regl dönemine benimkiler. şansa regl dönemimdeydim kullanırken ve çıkmaya hazırlanan sivilcelerimi söndürdü diyebilirim. ama ciddi bi problem var ki bugün yakın bir aynayla kendime baktığımda şok oldum çünkü yüzümün heryeri nerdeyse pul pul olmuştu. benim cildimi inanılmaz kurutmuş, farketmemişim. bir daha alacağımı hiç sanmıyorum. (cildim karma)

  13 eylül 2017 23:05


  8. Bir sene önce almıştım. Şu an yarısındayım. Vlogger gibi durmadan ürün deneye deneye anca bu kadar bitirebildim. Yapısı kokusu normal. Daha kullanırım bunu ben yahu.

  14 eylül 2017 20:27

  9. sivilce yok etmesi gerekirken daha fazla çıkartan kendisiyle çelişen bir ürün. kullanmayın kullandırtmayın

  12 haziran 2018 19:54

  10. hakkında nasıl bu kadar az entry girildiğine şaşırdığım , hayatımın ennnn değerli ürünü. Sivilceye meğilli cildime günlük bakım olarak en fayda sağlayan, yıllardır kullanıp çok sevdiğim bir ürün. En azından benim cilt tipime göre ( yağlı ve sivilceli-meğilli) vaatlerini yerine getiren ürün. Sensiz bir yüz yıkama rutini düşünemiyorum. Hayatımın kurtarıcısı...

  16 haziran 2018 22:14