sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (13)
 • medya (0)

1. aman tanrım bunlar nasıl güzel çocuklar, çocuk asla istemiyorum diyen ben, çocuğumu böyle yetiştireceğimi bilsem düşünmeden yaparım. bu güzel annenin eğitim, seminer falan vermesi lazım. o kızının güzelliği nedir ya su gibi.

25 ağustos 2015 14:10

2. eleştiriye açık olduğunu düşünmediğim,çocuklarının her anını her saniyesini instagramda paylaşan,reklam için çocuklarını kullanmaktan çekinmeyen samimiyetsiz kadın.

27 nisan 2016 20:11

3. Çocuklarını sosyal medyada paylaşarak popi olan ve bide instagrama reklam veren şahıs. Lönk diye anasayfamda çıktı sponsorlu olarak. Şaka gibi.

Edit: bir paylaşımında da küçücük çocuğun eline vermiş ruju, çocuk kırmızı bir ruj sürüyor ve şahıs videoya çekiyor..

13 ekim 2016 00:22 13 ekim 2016 00:25

4. pedofili diye bi iğrençlik varken çocuklarını bu kadar fütursuzca paylaşması beni rahatsız ediyor. Bir çocuğun annesi olmak onun her halini istediğin zaman kendi hesabında paylaşmak demek değil. Çocuk sana emanet, sahibi değilsin. Biraz saygı. Empati.

17 kasım 2016 04:04

5. (yazar: bergamut) un girdisine katılıyorum. belki çok üç bir düşünce olacak ama ben sapık olsam, bu kadının ınstagram gönderilerinden rahatlıkla ev adresine, bulunduğu yere ulaşabilirim. çocuklarını sürekli paylaşmasından rahatsız olup takipten çıkmıştım ki, küçücük kızı genç kız gibi giydirmesi falan hiç de ilgimi çekmemişti. herkesin ınstagram hesabı kendine diyebilirsiniz tamam ama hesabınız herkese açıksa ve de hesabınıza takipçi gelsin diye reklam veriyorsanız bu biraz amacınızın kişisel arşiv için değil de başka bir şey olduğunu düşündürüyor bana. biri bu kadını pedofili diye bir şeyin olduğu konusunda uyarmalı.

17 kasım 2016 09:39 17 kasım 2016 10:01

6. dünyalar güzeli 2 çocuğa sahip blogger (allah nazarlardan saklasın ve ailesine bağışlasın)

fakat ne yazık ki cep telefonu, özellikle küçük kızının tüm gün ağzının içinde. Yavrunun sürekli çay içerken, çorba içerken, su içerken, yemek yerken.... vs vs görüntülerini sosyal medyada paylaşıyor. açıkcası bu yeni model internet fenomeni annelerin halleri bana pek enteresan geliyor. melinasmom da aynı şekilde. çocuk gelişimi efendime söyleyeyim psikolojisi hakkında tam olarak ne kadar uzmanlar da tüm yeni anneler için rol model olmayı görev edindiler merak ediyorum.

22 kasım 2016 21:00

7. eşiyle yaşadığı şiddetli geçimsizlik sonucu açtığı boşanma davasında eşinin "çocuklarımızın fotoğraflarını takipçi artırmak amacıyla paylaşıyordu, istismara davetiye çıkarıyordu" iddiası üzerine kendisine mahkeme tarafından çocuklarının fotoğrafını paylaşma yasağı getirilen blogger anne. kendisi haklıdır haksızdır bilemem ama bu kararın bir çok kişiye örnek olacağı kanısındayım.

30 haziran 2017 10:53

8. Tanım: ınstablogger anne.

Birinin snapchatinde gördüm. Haberlerden çekmiş paylaşmış. Haberlere çıkmış. Kız lıla ve oğlu can ali nin yüzlerini kapatıp videolarını koymuşlar.

Yukarıdaki girdiyi okuyunca şaşırmıştım ama haberlere kadar çıkması.

Bütün ınstamom lar teker teker haber oluyor.

30 haziran 2017 20:24

9. Öncelikle şunu demek istiyorum aralarında ne oldu ne bitti 3.şahıslar olarak bilmemiz mümkün değil nihanın arkadaşı onu savunur kocasının arkadaşı onu savunur bu bir ölçüt olamaz. Sonrasında ise mevzu çocuğunun fotoğrafını paylaşıp paylaşmaması değil ki her anne isterse paylaşır ama demek ki Nihan bu fotoğraf paylaşımlarından para kazanmış gelir elde etmiş bu istismardır kullanmadır

Ben demiyorum ki oh iyi olmuş çocuğundan ayrı kaldı filan ama eğer gerçekten böyle bi durum varsa babası çocuklarını hak etmiş olarak düşünüyorum eğer yapmadıysa da öyle bitirecek belgeler var ama kendime saklıyorum mantığı da saçma. Çocukların onlar senin ya madem babaları o kadar kötü sana da kötü davrandı göz göre göre şimdi de onun yanına bırakmamalısın çocuklar böyle de yıpranır. Tabi babaları kötü bir babaysa çocuklarıyla ilgilenmiyorsa bla bla bla

2 temmuz 2017 04:32

10. Ben birkaç aydır bu anne bloggerlara ciddi manada negatif yaklaşıyorum sebebi de sadece bir çocuk doğurup onun fotoğraflarını videolarını paylaşıp bunun üzerinden para kazanması. Çaba yok , emek yok , iş yok güç yok güzellik blogerları mesela en azından bir emek veriyor bir şeyler üretiyor yapıyor ediyor. Sadece güzel bir çocuk doğurmuş olmak bir insana sadece annelik vasfını eklemeli. Bugün şu fabrikaya gittik bugün şu çiftliğe gittik bugün şu konuşmadayız eee sen çocukların sayesinde bu hesabı kullanıyorsun çocuk yok ortada. Hepsi kendini en başarılı anne sanıyor. Yeni Doğum yapmış bir kadın bu hesaplardan birinin altına uykusuzluktan ağzım yüzüm şişti, kilolar zaten ayrı bir dünya, bebeğime bakabiliyor muyum , iyi bir anne miyim diye düşünürken sizi görünce kendimi kaybetmiş hissediyorum. O kadar dokundu ki bu bana. Bu kadının da oğlunun bir videosu vardı kardeşine seni çekiyor baksana çektirme tarzı bir şey diyordu ev arkadaşımla o zaman konuşmuştuk bazen o da her yerde fotoğraf çekmeye çalışıyor ve kendimi rahatsız hissediyordum anı yaşayamıyorum ve sürekli yüzümüzde bir telefon olduğu için . Sonuç olarak çoçuğun rızasını falan geçiyorum ilerde bu kadar fotoğrafı vs isteyeceğinden emin değilim. Neden boşanacaklar, ne yaşandı, kim haklı kim haksız zerre kadar umrumda değil. Ülkemizde çocuklarla ilgili her şey iki kere düşünülmeli gerekirse yasalar haklar hukuklar , yaptırımlar daha ağır olmalı. Yani ben düşünüyorum çocuğumu kaybetme ihtimalim olsa ve fotoğrafını paylaşma deseler korkudan hesaplarımı silerdim. Çünkü bir instagram hesabı çocuğumdan kıymetli değildir. Ama hala fotoğraflarda eli görünsün ayağı görünsün diye uğraşıyor. O yüzden üzülemiyorum bir anne çocuğunu kaybediyor hede hödülerine giremiyorum. Dikkatli olmalı bir karar var ortada ve mahkeme devam ediyor ölmez sanırım fotoğraf paylaşmazsa. Şimdi bir de hepsi birbirine destek oluyor gibi yaptıklarını haklı göstermeye çalışıyorlar . Yok kadın kadının düşmanı yok feminizm derken kadını aşağılıyorsunuz falan kadını kadınlığıyla , anneliğiyle, varlığıyla , haklarıyla , iş hayatında var oluşuyla , güçlerini farkederken destekliyorum fakat yanlış bir şeyi sadece kadın yaptı diye ama kadını savunmalıyım ooo yaşasın kız kardeşlik diyemeyeceğim. Umarım herkes payına bir şeyler alır bu karardan. Oturur iki kere düşünür.

2 temmuz 2017 10:46