yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

  1. Instagram keşfet bölümünde karşıma çıktı. 2 çocuğu olan bir anne, çocukları dünya tatlısı. Normalde sürekli çocuklarının videolarını çeken anneleri sevmem çünkü genelde şımarık çocuklar oluyorlar. Boklu boklu hallerini aman da ne şirin diye paylaşıyorlar. Ama bu kadın çocuklarını iyi yetiştiriyor belli ki. Hem şımarık değiller hem de maşallah gerçekten çok güzel çocuklar.

  Şu videoya bittim özellikle:

  https://instagram.com/p/6Zi145xcH8/

  Ellerim zeytinli, saçımı booyle yap :)

  25 ağustos 2015 12:14

  2. aman tanrım bunlar nasıl güzel çocuklar, çocuk asla istemiyorum diyen ben, çocuğumu böyle yetiştireceğimi bilsem düşünmeden yaparım. bu güzel annenin eğitim, seminer falan vermesi lazım. o kızının güzelliği nedir ya su gibi.

  25 ağustos 2015 14:10

  3. eleştiriye açık olduğunu düşünmediğim,çocuklarının her anını her saniyesini instagramda paylaşan,reklam için çocuklarını kullanmaktan çekinmeyen samimiyetsiz kadın.

  27 nisan 2016 20:11


  4. Çocuklarını sosyal medyada paylaşarak popi olan ve bide instagrama reklam veren şahıs. Lönk diye anasayfamda çıktı sponsorlu olarak. Şaka gibi.

  Edit: bir paylaşımında da küçücük çocuğun eline vermiş ruju, çocuk kırmızı bir ruj sürüyor ve şahıs videoya çekiyor..

  13 ekim 2016 00:22 13 ekim 2016 00:25

  5. pedofili diye bi iğrençlik varken çocuklarını bu kadar fütursuzca paylaşması beni rahatsız ediyor. Bir çocuğun annesi olmak onun her halini istediğin zaman kendi hesabında paylaşmak demek değil. Çocuk sana emanet, sahibi değilsin. Biraz saygı. Empati.

  17 kasım 2016 04:04

  6. (yazar: bergamut) un girdisine katılıyorum. belki çok üç bir düşünce olacak ama ben sapık olsam, bu kadının ınstagram gönderilerinden rahatlıkla ev adresine, bulunduğu yere ulaşabilirim. çocuklarını sürekli paylaşmasından rahatsız olup takipten çıkmıştım ki, küçücük kızı genç kız gibi giydirmesi falan hiç de ilgimi çekmemişti. herkesin ınstagram hesabı kendine diyebilirsiniz tamam ama hesabınız herkese açıksa ve de hesabınıza takipçi gelsin diye reklam veriyorsanız bu biraz amacınızın kişisel arşiv için değil de başka bir şey olduğunu düşündürüyor bana. biri bu kadını pedofili diye bir şeyin olduğu konusunda uyarmalı.

  17 kasım 2016 09:39 17 kasım 2016 10:01

  7. dünyalar güzeli 2 çocuğa sahip blogger (allah nazarlardan saklasın ve ailesine bağışlasın)

  fakat ne yazık ki cep telefonu, özellikle küçük kızının tüm gün ağzının içinde. Yavrunun sürekli çay içerken, çorba içerken, su içerken, yemek yerken.... vs vs görüntülerini sosyal medyada paylaşıyor. açıkcası bu yeni model internet fenomeni annelerin halleri bana pek enteresan geliyor. melinasmom da aynı şekilde. çocuk gelişimi efendime söyleyeyim psikolojisi hakkında tam olarak ne kadar uzmanlar da tüm yeni anneler için rol model olmayı görev edindiler merak ediyorum.

  22 kasım 2016 21:00


  8. İlk entrysini girmişim kendisinin.

  Şu sıralar kocasıyla ayrılık aşamasında sanırım, oğlunu da kocası almış. Tabii bunları asla düzgünce anlatmıyor; şiirsel laf sokmalar, acındırmalar, üstü kapalı bir sürü şey.

  Socialmomm zamanında iyice öğrendiğimiz üzere beyinsiz bir kitle var ve bu bloggerlar ne yaparlarsa yapsınlar yalakaları olmazlarsa yaşayamıyorlar. İnsan yemeden duramayan zombi gibiler allahın hasta ruhları. Neyse bu nihan kızımız fotoğraf koyup altına lafını sokuyor, bunlar da başlıyorlar "ayy siz mükemmel bi annesinizzzz", "can ali çok hüzünlü bakıyo (gizlinot: bakmıyo, makarna yiyo çocuk hahaha) allah belasını versin eski kocanızın, instagramı var mı?" Diye başlıyorlar. Kocasının hesabı olsa onu da taciz edicek; çok mantıklı yorumlarıyla adamı yola getireceğini düşünüyor yarım akıllı.

  Ben ilk entrysini girdiğimde böyle reklama batmamıştı bu kadın. Elinde işi gücü olduğu halde kolay yolu seçip çocukları üstünden para kazanmayı tercih etmiş. şimdi de saçmalıyor instagramda, kendini küçük duruma düşürüyor, çocuklarına daha çok zarar veriyor. Eski kocasına (gizlinot: eski mi onu da bilmiyoruz) bela okunmasına önayak oluyor. Yazık gerçekten. Paylaşma artık, avukatlarınla hallet.

  Ek: beni şoke eden bir başka yazısını unutmuşum. Geçen gün 2011'de yazdığı blog yazısını paylaşmış, çok üzülmüştüm diye. Yazının içeriği şu: kendisi evde yokken, annesi ve kocası oğlunun kuyruk bırakılmış saçını kesmiş. O da bunu istemiyomuş. Sonra çocuğu günlerce babasına göstermemiş?!

  Hadi o zaman bi inadı, deliliği tuttu da yaptı ama hala haklı olduğunu düşünerek o yazıyı paylaşıyor bakın ben neler çektim ühüü diye.

  24 nisan 2017 00:34 24 nisan 2017 01:19

  9. eşiyle yaşadığı şiddetli geçimsizlik sonucu açtığı boşanma davasında eşinin "çocuklarımızın fotoğraflarını takipçi artırmak amacıyla paylaşıyordu, istismara davetiye çıkarıyordu" iddiası üzerine kendisine mahkeme tarafından çocuklarının fotoğrafını paylaşma yasağı getirilen blogger anne. kendisi haklıdır haksızdır bilemem ama bu kararın bir çok kişiye örnek olacağı kanısındayım.

  30 haziran 2017 10:53

  10. Tanım: ınstablogger anne.

  Birinin snapchatinde gördüm. Haberlerden çekmiş paylaşmış. Haberlere çıkmış. Kız lıla ve oğlu can ali nin yüzlerini kapatıp videolarını koymuşlar.

  Yukarıdaki girdiyi okuyunca şaşırmıştım ama haberlere kadar çıkması.

  Bütün ınstamom lar teker teker haber oluyor.

  30 haziran 2017 20:24