yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (60)
  • medya (5)

  1. Bu markaya ait sadece glycolic fix adındaki eksfoliye yüz pedlerinden kullandım. Daha önce hiç glikolik asit içeren bir ürün kullanmadığım için herhangi bir karşılaştırma yapamayacağım. Suratımda sivilce çıktığı zaman kullandığımda sivilcelerimi söndürmekte fakat sürdükten sonra suratımda yapışkan bir his bıraktığı için 15 dkk sonrasında suratımı suyla tekrar yıkamaktayım. Bir kutuda 60 adet ped bulunmakta ve günlük kullanılmadığı sürece uzun ömürlü bir ürün. Ürünü genelde akşamları kullanıyorum çünkü altında ürünü kullandıktan sonra güneş koruma faktörü kullanılması tavsiye olunur gibi bir yazı bulunmakta.

  30 ağustos 2015 21:29

  2. ankara'da Glycolic Fix Yüz Pedi'ni fellik fellik aradığım markadır.

  yaktın bizi görkem karman.

  gören duyan olursa bana da söylesin nolur :(

  27 mart 2016 11:26

  3. Deep cleansing fix isimli temizleyici kremini kullanıyorum. Bazen geceleri maske olarak ince bir tabaka halinde bazen temizleyici krem olarak bazen 10 dakika tutuyorum, cilt lekeleri üzerine de uygulanabiliyormuş.

  Memnunum koca bir kavanoz 26 tl fiyatı da uygun.(gizlinot: 300 ml)

  (yazar: maviojelikiz)da görmüştüm . O da memnundu kullandığı süre zarfında şimdi ne düşünüyor bilemiyorum.

  Markanın diğer ürünlerini merak ediyorum larcenciel bloğunu sahibesi başak hanım makyaj temizleme suyundan memnundu.

  Görkem hem pedlerinden hem peelinginden memnundu.

  Selma desen ha keza.(gizlinot: onun methiyle başladı herşey) (gizlinot: swh)

  Fashiolala serumunu beğenmemişti sivilce yapmış sanırsam. Tekrar şans verdi galiba ,snaplerinde öyle diyordu.

  Markaya ilgim var fakat indirime girmiyor gördüğüm kadarıyla. Hoş indirimsiz bulmakta mümkün değil ya :d

  27 mart 2016 13:05


  4. artık pedlerinin ve peelinginin watsons'larda satılmayacağı doğrultusunda bir duyum aldığım bakım markası. ama hala içimde bir umut var belki yalandır diye.

  konuyla ilgili kesin bilgisi olan süslüler mesaj atarsa çok sevğnirim.

  28 mart 2016 00:50 28 mart 2016 00:58

  5. adı var kendi yok ürünleri olan markadır. hangi watsonsa baktıysam pedlerinin ve peelinginin bir süredir gelmediği ve ne zaman geleceğinin belli olmadığı söyleniyor. e ne anladım ben bu işten?

  getirdiysen adam akıllı tüm watsonslara getir, her istediğimizde ulaşıp misler gibi kullanalım. ama yoook ille karaborsa.

  28 mart 2016 01:09

  6. Kylie Jenner'in cilt bakımı ürünlerinin çoğu bu markaya ait söylediğine göre. Linki bulunca ekleyeceğim.

  28 mart 2016 01:24

  7. başta glikolik asitli yüz pedleri olmak üzere son zamanlarda çoğu ürünün stokta olmamasıyla ilgili müşteri hizmetlerinden ; nip+fab ürünlerinin stoklarıyla ilgili gerekli çalışma yapılmaktadır, yakında ürünlerimizin stokları yenilenecektir şeklinde geri dönüş yapıldı. markanın akıbetini merak eden süslüler durum şu an için budur bekleyip göreceğiz :)

  28 mart 2016 01:52


  8. Ben bu markanın temizleme kremini hala çok severek kullanıyorum. cildimde hiçbir reaksiyona yol açmadı. ama mesela cildi yağlı bir arkadaşıma denemesi için vermiştim ve bana cildini yağlandırdığını söyledi ve ben de kullanmayı bırakmasını söyledim.

  soyucu cilt pedlerini ve peelingini hiç denemedim ve pek denemeyi de düşünmüyorum. Çünkü cildim çok ince. zaten egzama problemim var dönem dönem kortizonlu ilaç tedavisi görmek zorunda kalıyorum. Bu cilde kullansam bende de ciddi sorunlara sebebiyet verebilir.

  Bu tip soyucu ürünleri cildi kaldırabilen yapıda olan insanların kullanması lazım.

  Cilt ürünlerini seçerken cildinizin yapısına çok dikkat etmeniz gerek. Bir ürün birine ya da bir kaç kişiye iyi geldi diye bize de iyi gelecek diye bir şey yok. Çok Çok pahalı ve iddalı markaların cilt ürünlerinin de doğru verilmediğinde cildi mahvettiğine çok şahit oldum.

  Bu nedenle benim tavsiyem sadece blogger ve vloggerların yorumlarına göre cilt ürünü almayın. Kendi cildinizi çok iyi tanımaya bakın. Gerekirse bir dermatolağa danışın. Çünkü bazen bu tip ürünler çok uzun süreli tedavi gerektirecek problemlere sebep olabiliyorlar.

  Tüm bunların dışında bu ped tarzı ürünlerin toplatılacağına dair hiçbir bilgim yok.

  28 mart 2016 15:31

  9. ülkemizde bir zamanlar seçili watsons mağazalarında bulunan bakım markası idi kendisi. özellikle bu glikolik asit içeren ürünleri çok meşhurdu. ama maalesef son iki aydır ülkemizde stokları yenilenmemekte ve ürünleri seçili watsons mağazalarında da bulunmamakta. çok enteresan bir şekilde watsons mağazalarında bulunan satış danışmanları, "bize bir bilgi verilmiyor geleceği yada gelmeyeceği konusunda." diyor. soruyorum sizlere, böyle bir açıklama var mı? ne demek yani aylarca ben bu markanın takibini yapmak zorunda mıyım? gelmeyecekse gelmeyecektir. net bir açıklama yapmak bu kadar zor olmamalı bence. neden bu kadar uzattılar anlamıyorum.

  16 nisan 2016 15:44

  10. oh be sonunda watson's (gbkz: nip + fab )stoklarını yenilemiş süslüler!diğer (gbkz: watsons )ları bilmem ama nişantaşı city's watsons'ta (gbkz: nip + fab glycolic fix daily cleansing pads )lerine ulaştım ve mesudum.

  17 nisan 2016 01:18 17 nisan 2016 01:21