yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (4)
  • medya (1)

  1. Üç haftaya yakın bir süredir kullanıyorum, artık yorum yapabilirim sanırım. Yabancı bloglarda çok beğenildiği için merak edip almıştım. Hyaluronic asit içerikli bir ürüne başlamak istiyordum zaten. Aynı zamanlarda bu markanın glycolic fix extreme pedlerini de aldığım için sonucu onlar da etkilemiş olabilirler.

  Ürüne gelicek olursak genelde sabah akşam, bazen de günde 1 kullanıyorum. Sürdükten sonra tam Emilmesi 10-15 dk alıyor. Bir süre sonra cildim yumuşacık, kadife gibi oluyor hatta ilk günler elimle sürekli dokunasım geliyordu. Bu etki kısa süreli ama, tüm gün sürmüyor, günün yarısında falan sürüyor. Şu an için uzun vadeli etkisine bazı bloglardakiler gibi nem bombası diyemesem de kuru cildime yeterli nemi verdi ve artık yüzümde kuru noktalarım yok. Belki birkaç aya daha ciddi bir nemlendirme etkisi yerleşir.

  Cildimde de daha sağlıklı bir ışıltı var artık, pedlerle birlikte kullanmaya başladıktan sonra ten makyajı hiç yapmasam da cildim güzel görünüyor. Ten makyajı yaptığımda çok hafif yapıyorum zaten ve artık daha iyi oturuyor cildime, daha doğal görünüyor. Bunda da hem cildimdeki kuruluğun gitmesinin hem de ürünün içeriğinin bir etkisi var bence.

  Bir de ürünün üzerinde göz çevresi için bir ibare bulamadım, ben göz altlarımdan da şöyle hafifçe bir geçiyorum. Kısa süreli Hafif bir yanma yapıyor genelde (her zaman değil) ama başka bir sorun göstermedi, göz altı için çok ağır bir ürün değil yani. Gözlerimin altı da iyi durumda.

  Nemlendiricilerin çoğu cildimle pek anlaşamaz, ya iyi emilmez ya da yağlanma veya sivilce falan yapar, geri kalanı da nemlendirmez falan. Bu ürün cidden hiç yağlandırmadan, sivilce ve pütür yapmadan, kolayca emildi ve cildimi güzelce nemlendirdi. Bu yüzden daha iyisi karşıma çıkana kadar sürmeye devam edeceğim bir ürün oldu.

  Tek kötü diyebileceğim yanı kokusunun bana erkek losyonlarını falan çağrıştırması. O da emilince geçiyor ama ilk 5 dk garipsiyorum biraz.

  Ay bir de ilk 5-6 gün cildim alışsın, reaksiyon göstermesin diye sadece geceleri sürdüm, söylemiş olayım.

  (gizlinot: biraz uzun oldu sanki) (gizlinot: olsundu) (gizlinot: alınız aldırınız diyordu)

  30 ekim 2016 15:25 30 ekim 2016 15:26

  4

  2. bu ürünü bir süredir kullanmaktayım. ilk kullanıma başladığımda cildim çok çok kuru olduğu için ilaç gibi gelmişti. şimdi gündüzleri nip fab, akşamları da (gbkz: the ordinary)'nin serumunu kullanıyorum. cildim mutlu ancak yine de etkileri mükemmel değil bir süre sonra daha etkili serum arayışlarına gireceğim. 

  24 nisan 2018 18:08

  3. yaz ortasında karma cildimi kusturdu ve hassasiyet yarattı. bi paketi bitiremedim, ilk üç gün sonrası boşa gitti.

  22 temmuz 2018 22:03


  4. Bu serumu ilk satın alıp kullandığımda hayal kırıklığına uğramıştım, zira nemlendirmesi yetersiz gelmiş ve jel kıvamına alışamamıştım. Devamında akşamları cilt temizliğimi yapıp üzerine bu jelden kullanıp biraz bekledikten sonra, takviye olarak çok az nivea gece kremi pıt pıt yaparak kullandım. Sabahları uyandığımda cildim muazzam yumuşak, parlak ve giderek daha güzel bir hal aldı. Uzun süredir kullanmama rağmen bu bereketli serumun henüz yeni sonlarına gelebildim ve beklemeden ikincisini satın aldım. Serumlar genelde 30 ml oluyor ve hızlıca tükeniyor. Bu kocaman 50 ml lik şahane serum kullandıkça kendisini daha da sevdiriyor. Tavsiye ederim.

  13 ağustos 2018 20:18

  5. kullandıktan sonra 1-2 gün yüzümü bebek poposu gibi yapan serum. kokusu bana ferahlatıcı geliyor.

  bu arada nemlendiriciliğini yeterli bulmayanlar olmuş, serum türü ürünler nemlendirici kremin yerine geçmez daha ince yapılı olup (jel gibi) kremlerin ulaşamadığı cildin alt katmanlarına ulaşıp derinden nemlendirmek, uzun vadede cilt elastikiyetini korumaya yardımcı olmak gibi işlevleri vardır yani cildin üst katmanını yine bir kremle nemlendirmeniz gerekiyor. önce serum sonra krem şeklinde. afiyet olsun.

  16 eylül 2018 19:29 16 eylül 2018 19:30

  3

  6. Bu ürünü 6 aydır kullanıyorum, kendisi hakkında biraz kararsızım. Öncelikle mükemmel bir makyaj atlı bazı olan bir serum bu, nivea traş sonrası balsam gibi bütün formu, kokusu ve etkisi aklınızda bulsun süslüler. 

  Rozalı cildimde bir miktar hassasiyet yaratması beni kendisinden uzaklaştıran tek etken. Ürün bendeki vaadini yerine getirdi, dolgun sağlıklı bir cilt sundu ama tek başına nemlemdirmesi çok çok iyi değil öyle aşırı bir şey beklemeyin fakat nemlendiricinizin nemini hapsetme destekleme konusunda da inanılmaz başarılı. Aydınlık görünüm vermedi bahsedilen gibi. İndirimde 87 tl ye düşüyor, normal fiyatını bence hak etmeyen bir ürün. Ama diyorsanız ben makyah altı bazı olrak kozmetik yerine serum kullanmak isterim diye bence alabilirsiniz süslüler. 

  28 ekim 2019 10:24