yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (64)
  • oylar (14)
  • medya (2)

  1. Ekşi greyfurt nasıl kokuyorsa öyle kokan, çok afedersiniz kafam kadar büyük ve sert partiküller içeren, yüzü zımparalayan ama bir o kadar da işlevini yerine getiren güzel ve aydınlık cilde yelken açtıran bir peeling kendisi.

  Hassas ciltliler dikkatli kullansın hafifçe bastırmadan kullansınlar derim.

  6 mayıs 2016 19:41

  2. daha ilk defa kullanmama rağmen yüzümü yıkadıktan sonra siyah noktalarda belli bir azalma yaratıp bazılarının da uçlarını dışarı fışkırtmış beni mest etmiş ürün valla şoktayım :oo anlatıldığı kadar varmış

  9 haziran 2016 23:17

  3. yaklaşık üç haftadır kullandığım ürün. görkem karman'ın çok fazla övmesi üzerine aldım. içeriğindeki glikolik ve salisilik asitler sayesinde yoğun pigmentasyonlu bölgelere iyi geleceğini vaadediyor. yüzümde yer yer koyulaşmalar var, iyi geleceğini düşündüm. kullandığımdan bu yana pek bir değişiklik gözlemlemedim. ama aynı markanın yüz yıkama jelinde olduğu gibi sivilce sorunuyla da karşılaşmadım. ancak tabii ki en büyük eksisi içeriğindeki partiküllerin büyük olması. bence küçük partiküllü peelingler soyma işlemini daha iyi yerine getiriyor. dediğim gibi yüzümde bir değişiklik yok ama ben şimdiye kadar hiç yüzümde bekletmedim, yüzümü ovup yıkadım hemen. bundan sonra yüzümde bekletmeyi de deneyeceğim.

  16 haziran 2016 00:15


  4. Bu ürünü kullandım, ve bende ertesi güne kızarıklık ve sevilce yaptı maalesef. Bende vücuduma kullanmaya başladım. Tavsiye edemem maalesef. bu arada benim cildim yağlı ve hassas.

  2 ağustos 2016 22:48

  5. nip + fab' in glikolik asit içeren peelingi.

  Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. (yazar: diyetisyan) sayesinde ankara' da armada avm' de buldum. hala da (bkz: nip + fab glycolic fix pads ) ile peeling armada' da bolca bulunuyor, almak isteyenlere duyurulur.

  benim cildim; kuru- karma, ince, hassas, çabuk kızaran, alerjik bir cilt.

  kuru bir cildim olmasına rağmen çoğu peeling bende sivilce çıkarıyor maalesef (dermalogica hariç). haftada bir bu ürünü kullanıyorum sivilce çıkarmadı. içindeki tanecikler çok sert. hiç bastırmadan nazikçe kullandım. bastırsaydım cildimi tahriş edebilirdi.

  içinde glikolik asit olmasına rağmen cildi kurutmuyor yumuşatıyor. pad ile birlikte kullanıyorum üstüne serum olarak kiehl's Clearly Corrective Dark Spot Solution kullanıyorum. maden suyuyla da yüzümü yıkıyorum. Cildimde neredeyse leke kalmadı (çok fazla sivilce lekem vardı).

  kısaca bu ürünü sevdim.

  2 ağustos 2016 23:36 3 ağustos 2016 00:31

  6. Ben bunu yüzüme her sürdüğümde yüzüme patlayan şeker sürmüş gibi hissediyorum. Belki de limonu çağrıştıran kokusu nedeniyledir, bilmiyorum. Ama seviyorum bu ürünü. Sert taneciklerine resmen yumuş yumuş yapıyor. Yağlı bir ürün sanki dudaklarıma değdirdiğimde silmek istiyorum hemen. Belki bu yüzden sivilce yapıyordur bazı kimselerde.

  6 ağustos 2016 19:52

  7. Ciltteki pütürleri geçirmekten çok renk açıcı etki gördüğüm peeling. Glikolik asit bazılarında sivilce yapabiliyormuş, daha doğrusu deri altındaki sivilceleri kusturuyor diyorlar. Bende yapmadığı için teyit edemiyorum ama bir süre kullanınca sivilce yapma etkisi geçiyor deniyor. Tamamen bir kenara atmaktansa birkaç farklı sefer denemekte fayda var

  6 ağustos 2016 20:59


  8. ben bu seriyi kullanmaya başladığımdan beri cildimde tek bir renk eşitsizliği sorunu kalmadı. bu ürün evet sert tanecikli ama suyla karıştırıp uygularsanız biraz yumuşar. ben sert peelingleri sevdiğim için sorun yaşamadım. özellikle ten makyajı yapmadan önce süper oluyor ürünler çok güzel duruyor ciltte. haftada 2 yapmaya çalışıyorum. pedleri ise güzel ama cildimi yapış yapış hissettiriyor. yine de renk eşitsizliğini gideren en büyük kahramanın o olduğunu düşünüyorum. her gün uygulandığı için en çok o etki eder bence. bir de serinin temizleme kremi var bende asla bitmez o evladiyelik ve fiyatı uygun. genelde maske gibi kullanıyorum. hem arındırıyor hem nem veriyor. çok başarılı bence.

  7 ağustos 2016 12:21

  9. Kısa bir süre önce forum Bornova watsons'tan 40tl'ye aldım. Peeling gibi peeling valla. Tanecikleri ciltte fazla fazla hissediliyor ama sert taneciklerine rağmen cildimi kesinlikle tahriş etmedi. Bir de yüzü yıkadıktan sonra nemli bir his bırakıyor, cildi kurutmuyor. Şimdilik baya beğendim.

  11 ağustos 2016 18:26

  10. Kışın kullanmıştım bu ürünü. Banyoda haftada 1 ya da 2 defa kullanıyordum. En sevdiğim etkisi ölü deriyi kaldırmasıydı. Bun kullandığım zamanlarda makyaj yüzüme inanılmaz güzel oturuyordu. Kurumuş pul pul olmuş cilt goruntusunden nefret ederim ve tüm o pullanmayı alıp götürüyordu. Ben yüzümü ovalayıp maksimum beş dakika bekleterek uyguluyordum o yüzden tüm lekelerimi aldı götürdü diyemem ama yüze çok güzel bir aydınlık veriyordu. Puturleri de çok azalmıştı. Kış gelsin yeniden kullanmaya başlayacağım. Çok başarılı bir peeling bence. (gizlinot: yüzde 40 indirim varken ne güzel alacaktım ama adanadaki watsonslarda satılmıyormuş indirimden faydalanamiyorum maalesef :( )

  3 eylül 2016 12:50