3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (56)
  • oylar (4)
  • medya (2)

56. Yaklaşık 2 aydır haftada 2 veya 3 defa (duşta) kullandığım peeling. Henüz uzun vadeli bir etkisini göremedim. Fakat şunu söyleyebilirim ki uygulayıp, arındırdıktan sonra tuhaf bir şekilde cildim yumuşacık oluyor. İlerleyen zamanlarda editlerim bu girdiyi.

Şunu da belirtmem gerekir ki kendisi çok iri ve sert partiküllü. Çok hassas ciltlere agresif gelebilir.

20 mart 09:00

55. 4 ya da 5. paketini kullandığım peeling. mükemmel şekilde temizliyor cildi. ben duşta kullanıyorum ve gözeneklerim tertemiz oluyor. uyguladıktan sonra bir süre bekletiyorum ciltte sonra yıkıyorum. ama tanecikleri çok sert ve iri. bu sebepten cilde uygularken çok bastırmamanız gerekiyor. aksi halde cildinizi zedeleyebilirsiniz.

19 mart 10:32

54. 1 senedir kullanıyordum, bugün bitirdim. bir kere bence haftada bir kaç kere kullanılabilecek bir maske değil. çünkü çok sert partiküllü, hoyrat davranırsanız yüzü tahriş edebilir. ben bu ürünü kullanmaya,geçen sene maybelline o süngerli illet kapatıcısının yüzümde  bıraktığı pütürtülerden kurtulmak için başlamıştım. hatta yanında  yüz pedini de almıştım, bunları düzenli kullanınca gerçekten o pütürtülerden kurtuldum. o vakitten beri haftada bir, on günde bir, duştan çıkınca yüzüme bu ürünle peeling yapıyorum, sonra 5 dk bekleyip yıkıyorum. cildim daha aydınlık oluyor. indirime girince tekrar alırım. 

not: yüzünüzde minicik çizik bile olsa sakın sürmeyin süslülerim, ben kedimin çizdiğini unutup sürdüğümde evden sahile kadar yandım allah diyerek koşmak istemiştim.

19 mart 00:06


53. biraz sert kıtır kıtır ama ben seviyordum temizlediğini hissediyordum taa ki ikinciyi alana kadar garip bir koku vardı farklıydı... sanırım watsons'tan kaynaklı

19 şubat 17:28

52. İki günde bir yüzümde 1-2 dakika bekleterek uyguluyorum. Kronikleşen yanaklarımın kulaklarıma doğru kısımlarındaki komedonlarımdan differin sayesinde kurtulmuştum ama tek tük geçmeyenler hala mevcuttu. Bunları sürekli sıkıyor, yara ediyor, hiçbir şey elde etmeyerek kara döngüye giriyordum ve onlar benimle kalmaya devam ediyordu. 

Bu ürünü bahsettiğim döngüde ve şekilde kullanmaya başladığımdan beri o hiç geçmeyen komedonlarım sivilceye dönüştü. Cildimi çok güzel temizledi. Herhangi bir iritasyonla karşılaşmadım. Henüz çok kısa süredir kullanıyorum, bu sivilceye dönüşen komedonlarım hakkında editleyeceğim. Şu anlık çok memnunum. İndirimde 22.90 mı ne, öyle bir fiyata almıştım

19 şubat 01:05

51. Aynı markanin günlük pedleriyle berber kullandığım ve pedlerden daha cok sevdiğim ürün. Asla kurutma yapmıyor yüzümü yıkadıktan sonra verdiği pürüzsüzlüğü ve yumuşaklığı çok seviyorum, ikinci tüpüm bitmek üzere . Ayrıca kimse kokusunu sevmemis ama ben onu da seviyorum nedense:)

17 şubat 23:00

50. Haftada iki kere uyguluyorum. Yüzümde 1-2 dakika bekletip sonra yıkıyorum. Kokusundan nefret ettim öncelikle, deterjan gibi. Etkisi ise güzel, temizlenmiş hissettiriyor. Uzun vadede abartılacak sonuçlar almasam da güzel temizleyen bir ürün. Bitince büyük ihtimalle tekrar almam. 

14 şubat 20:11


49. Cilt bakım rutinimde, bu serinin yüz yıkama jeli ile birlikte bir mihenk taşı oldular uzun zamandır.

Cilt lekerim geçtiyse bu iki ürüne ve elma sirkeli toniğime borçluyum.

Çok iri ve sert tanecikli olduğu için çok çiziyor diyorlar ama ben o hissi çok rahatlatıcı buluyorum, ama tabi haşır huşur bastırmadan yapacaksınız bu peeling işlemini, görevi siz değil ürün yapsın yani.

4 şubat 11:29

3

48. sivilce izlerini geçirsin diye aldığınız şey sivilce yapınca hoş olmuyor :( anladığım kadarıyla herkeste sivilce yapmıyor, sivilce yapmasa harikaydı gerçekten bebek poposu

23 ocak 23:59

47. maalesef benim ikinci roaccutane tedavisini sabırla bekleyen cildime etki etmemiş peeling jelidir. halbuki ne umutlarla alıp kullanmaya başlamıştım, üzdü. 

16 ocak 23:21