3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (59)
  • oylar ()
  • medya (2)

59. Misler gibi greyfurt kokan ama çok iri taneli olan scrubtır kendisi. Haftada 1-2 kere geceleri cildime çok bastırmadan dairesel hareketlerle kullanıyorum. Aşırı büyük tanecikli olmasına rağmen çizmeden temizliyor fakat siyah noktalara pek etkisini görmedim. Kullandıktan çok kısa bir müddet sonra yüzümü incelediğimde siyah noktalar yerli yerinde görünüyor. Sırf bu olmasın diye dün gece aynanın dibinde durup özenle bütün siyah noktaları ovdum bu scrub ile ama yine hüsran. Tekrar alacağımı sanmıyorum artık.

28 temmuz 15:49

4

58. Çok büyük partikulleri olan bir ürün. bu nedenle Bunu sürüp yüzümü ovalamak yerine, yüzüme yayıp bir süre bekletiyorum. Yani dişimi fırçalamak, gargara yapmak için gereken süre kadar. Diğer türlü yüzü çizmemek mucize olur. Şeker gibi büyük ve sert ama asla erimeyen taneleri var. Haftada bir kullanıyorum. Atlamadan düzenli kullanırsam cilt yüzeyini daha bir pürüzsüz yapıyor. Bir de kokusu çok hoş.

19 mayıs 22:54

57. Evet partikülleri büyük ve sert, evet bu beni de çok korkutuyor cildime zarar verecek diye. Ama kullandıktan sonraki yumuşaklığı ve purussuzlugu ben daha başka ürünle yakalayamadım ne yazık ki.

19 mayıs 18:15


56. Anneler günü indiriminde edindiğim scrub kendisi. Geniş gözenekli, komedonlu ve ara ara lekeli bir suraya sahibim. İlk izlenimim kendisiyle ilgili yüzü yumuşacık yaptığı, haftada 2 kez kullanarak gelişmeleri editleyeceğim. 

17 mayıs 16:27

55. o rafta duran scruba ellerim kırılsaydı da dokunmasaydım.. 6-7 kere kullandım toplamda, her seferinde kullandıktan sonra yüzümün bebek poposu gibi oluşuna kandım. Bu arkadaşın sebep olduğu alerji sonrasında çıkan sivilcelerimle yeni yeni vedalaşıyorum. Sonuç olarak ben anlaşamadım kendisiyle.

Not: Haaa bakarsın birinin hayatını karartmaya karar veririm gider kendi ellerimle alırım bunu

15 nisan 22:08

54. 4 ya da 5. paketini kullandığım peeling. mükemmel şekilde temizliyor cildi. ben duşta kullanıyorum ve gözeneklerim tertemiz oluyor. uyguladıktan sonra bir süre bekletiyorum ciltte sonra yıkıyorum. ama tanecikleri çok sert ve iri. bu sebepten cilde uygularken çok bastırmamanız gerekiyor. aksi halde cildinizi zedeleyebilirsiniz.

19 mart 10:32

53. 1 senedir kullanıyordum, bugün bitirdim. bir kere bence haftada bir kaç kere kullanılabilecek bir maske değil. çünkü çok sert partiküllü, hoyrat davranırsanız yüzü tahriş edebilir. ben bu ürünü kullanmaya,geçen sene maybelline o süngerli illet kapatıcısının yüzümde  bıraktığı pütürtülerden kurtulmak için başlamıştım. hatta yanında  yüz pedini de almıştım, bunları düzenli kullanınca gerçekten o pütürtülerden kurtuldum. o vakitten beri haftada bir, on günde bir, duştan çıkınca yüzüme bu ürünle peeling yapıyorum, sonra 5 dk bekleyip yıkıyorum. cildim daha aydınlık oluyor. indirime girince tekrar alırım. 

not: yüzünüzde minicik çizik bile olsa sakın sürmeyin süslülerim, ben kedimin çizdiğini unutup sürdüğümde evden sahile kadar yandım allah diyerek koşmak istemiştim.

19 mart 00:06


52. biraz sert kıtır kıtır ama ben seviyordum temizlediğini hissediyordum taa ki ikinciyi alana kadar garip bir koku vardı farklıydı... sanırım watsons'tan kaynaklı

19 şubat 17:28

51. İki günde bir yüzümde 1-2 dakika bekleterek uyguluyorum. Kronikleşen yanaklarımın kulaklarıma doğru kısımlarındaki komedonlarımdan differin sayesinde kurtulmuştum ama tek tük geçmeyenler hala mevcuttu. Bunları sürekli sıkıyor, yara ediyor, hiçbir şey elde etmeyerek kara döngüye giriyordum ve onlar benimle kalmaya devam ediyordu. 

Bu ürünü bahsettiğim döngüde ve şekilde kullanmaya başladığımdan beri o hiç geçmeyen komedonlarım sivilceye dönüştü. Cildimi çok güzel temizledi. Herhangi bir iritasyonla karşılaşmadım. Henüz çok kısa süredir kullanıyorum, bu sivilceye dönüşen komedonlarım hakkında editleyeceğim. Şu anlık çok memnunum. İndirimde 22.90 mı ne, öyle bir fiyata almıştım

19 şubat 01:05

50. Aynı markanin günlük pedleriyle berber kullandığım ve pedlerden daha cok sevdiğim ürün. Asla kurutma yapmıyor yüzümü yıkadıktan sonra verdiği pürüzsüzlüğü ve yumuşaklığı çok seviyorum, ikinci tüpüm bitmek üzere . Ayrıca kimse kokusunu sevmemis ama ben onu da seviyorum nedense:)

edit :Üçüncü tüpünü gecen hafta alıp kullandım. Nedense partikülleri küçülmüş geldi bana içeriği mi değişmiş anlamadim daha bir yumuşak uygulandi cildime. Onun dışında hala cok seviyorum haftada 2 kez duştan sonra kullanıyorum yüzümü tertemiz yapiyor.

17 şubat 23:00 2 haziran 00:48