3.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (160)
  • oylar ()
  • medya (5)

1. Klasik mavi nivea kutularının küçük boyunda satışa sunulan, nemlendirmesinin aynı markanın lip balmlarına oranla biraz daha iyi olduğu dudak bakım ürünü.

Raspberry rose olanını kullanıyorum, kokusu enfes. Dior'un oldukça ucuz alternatifi olduğunu söyleyenler var, denemedim bilemiyorum.

Ambalaji sinir bozucu, o kapak yapışıyor resmen, her seferinde savaşıyorum açmak için.

10 eylül 2014 08:51

2. Yine herkesin saldırıp sonra memnun kalmayacağı bir ürün.

Evet merakımdan ben de alıcam bir tane.

24 ekim 2014 19:23

3. Parmaklayarak sürülen hiçbir dudak ürününden hoşlanmadığım için elimi sürmeyeceğim ürün.

24 ekim 2014 19:41


4. Bugün watsons instagram sayfasında gördüm. Satışa çıkmış. Koşup aldım. Tanesi 9,9 tl. 3 çeşidi var. Makademyalısını (fındık çeşidi sanırım) ve vanilyalısını aldım. Harika kokuyor. Ve tabii frambuazlısını aldım. Muh-te-şem! Nemlendirme etkisi sticklerden daha yüksek ilk izlenimim. Adı üzerinde zaten yağsı bir yapısı var. Denemeye değer. İlk görüşte aşk ama bakalım uzun süreli olacak mı... Yorumlarımı yazacağım, daha ilk gün alışmaya çalışıyoruz birbirimize :) Evirip çeviriyorum tekerlek gibi. Aşırı sevdim...

31 ekim 2014 01:13

5. Gördüğüm kadarıyla (çoğunlukla) bloggerlar tarafından şişirilmeye başlanmış ürün. Evet, heves edip aylarca beklenmiş olabilir kavuşmak için. O yüzden yeni alanlara şahane geliyor olabilir. Ama bu kokusu güzel olan ortalama bir dudak balmı olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Bende Raspberry Rose olanı var, çok abartılacak bir ürün değil. Kokusu güzel, o ayrı (gizlinot: swh) Ama nolur şahane diye de abartılmasın :/

1 kasım 2014 21:44

6. Almadım, alacağım ama biraz şişiriliyor gibi geliyor bana :/ Ne yani dudaklarımız bebek poposu kıvamına gelecek mi? olacak mı bu?

Denemeden göremeyiz alacağız artık mecburr:/

1 kasım 2014 22:25

7. Sanırım Yeni fenomen olacak ürün. Bu ara bi ara baby lipslerde olduğu gibi herkeste görüyorum. Ama kavanozda olması sebebiyle pek kullanışlı bulamadım. Bu yüzden de almayı düşünmüyorum.

1 kasım 2014 22:35


8. Kokulu falan oluşu sevimli gelmiş olmasıyla alakalı bir albenisi var. Ama abartılmış ürün tuzağına baby lips ile düştükten sonra bir daha bunu yaşamak istemiyorum hem de parmakla kullanılabilir (fırçayla sürmek de var ama lüks) bir ürünken.

1 kasım 2014 22:54

9. Gratis indiriminden kaptığım nemlendirmesi çok guzel olan yeni nivea ürünü

2 kasım 2014 01:58

10. lip butterlara olan delice sevgimden ötürü türkiyeye gelir gelmez edindiğim bir ürün oldu kendisi ancak nemlendirmesini bu kadar güzel beklemiyordum,şaşkınım! çoook kuru dudaklarıma iyi gelen tek ürünün blistex med plus olduğunu düşünürsek bu ürün gerçekten iyi. la roche posay,body shop,burts bees ve benzeri bir çok markaya ait nemlendiricim,stickim olmasına rağmen nivea günlük kullanım için şuan ki tek favorim!

2 kasım 2014 18:26