4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (1)
  • medya (2)

1. Kahve-mürdüm arası harika bir renge sahip göz kalemi. Ela ve kahverengi gözlere çok yakışacak bir ton. Ürünün tek dezavantajı simli olması. Simler yüzünden vaadettiği smokey eye efekti yaratılamıyor malesef.

11 mart 2016 01:30

2. Kesinlikle denemek istediğim bir ürün ancak göz kalemleriyle pek aram olmadığından ne zaman watsons'a gitsem hep unutuyorum almayı. Kullananların yorumu nasıl acaba yağlı bir kalem mi kuru mu kız yazın azcık.

11 mart 2016 02:30

3. copper'lıkla alakası olmayan bir göz kalemi kendisi. yapısı aşırı yumuşak ve dağılmaya çok müsait. rengi mürdüme daha yakın ancak içinde bari ışıltılar var. fena değil ama olmasa da olur

7 mayıs 2016 19:44


4. bu kalem yumusak uc sevenler için harika, renk zaten mukemmel, aslında adı bakır ama mürdüme daha yakın bir renk, sim sevmeyenler bakmasın gayet simli kendileri, benim göz kapaklarım çok yağlı olduğu için kalemin diğer ucunda bulunan dağıtıcı kısmı ile dağıtarak kullanıyorum ve gece gec saatlere kadar far uçsa bile kalem benimle oluyor:)

18 ocak 2017 11:23

5. Kesinlikle içinde kahvelik barındırmayan kalem.  Tam olarak rengi mürdüm. Fakat içinde mor simler var. Almak isteyen buna göre alsın, baya ışıltılı simli gibi. Kalem bi süre sonra o mürdümlüğünü kaybedip Mora çalıyo hafiften. Fakat o hali bile güzel kahverengi gözde. Yapısı yağ gibi gerçekten çok yumuşak. İndirimde yakalanıp alınırsa uygun renk kombinasyonlarıyla güzel makyajlar çıkartılır :)

22 ağustos 2017 01:37

6. en az on on beş kişi kalemin ne senin diye sorduğu nefis kalemim.aceyip keyif veriyor insana :)kahve mürdüm arası evvet ama içinde pembe simler var çok değişik birşey. sim sevmem o ne öyle deyip geçmeyin tuhaf bir şekilde güzel.akmıyor baya kalıcı.aksada çok hafif yani o da belli olmuyor yani bir siyah kalem kadar kötü görünmüyor.koyu tenli arkadaşlarımda daha kahve durdu beyaz tenlilerde ise daha mor.far çok kullanmayanlar için farklı renklerde ama koyu tonlarda göz kalemleri kurtarıcı bence böyle koyu mor, mürdüm, gri, kahve, taupe tonlarda kalemlere bakabilirsiniz.

17 nisan 19:38