yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  0.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (0)
  • medya (2)

  1. yaklaşık 2 senedir kullandığım saç rengi açıcı ürün. eskiden değişik kötü bir kokusu vardı ancak son iki şişede buna rastlamadım. genelde saçımı yıkamadan önce ürünü sıkıp,kurutma makinesiyle ısı verip ardından yıkıyorum ama üşenip yıkamadan ürünle yattığım da oldu,olumsuz bir etki görmedim. hiç güneş ışığında deneme fırsatım olmadı ancak 2 yıldır saç kurutma makinesiyle sonuç alıyorum. sadece diplerine 3-4 haftada bir uygulamama rağmen güneşin etkisiyle uçlar daha fazla açıldığından diplerim daha koyu kalıyor. aynı şekilde iç kısımdaki güneş görmeyen saçlar da oraya daha sık uygulama yapmama rağmen daha koyu kaldı. yıpranma konusunda belirgin bir yıpranma sezmedim hatta kullandığımda sert saçlarımın daha yumuşak olduğunu gördüm.açık kahverengi saçlarımı bazı yerlerde sarıya kadar açtı,doğal ama turuncu bir renk veriyor.

  18 ağustos 2014 21:50

  2. Novocrin markasına ait bir saç spreyi. Ürünün iddiası şudur, banyodan sonra nemli saça sıkılıp fön ile saçınızı kurutursanız ya da güneşe çıkıp kendiliğinden kurumasını beklerseniz saçınızın rengini 1-2 ton açarmış. Evet ürün dediği görevi yerine getiriyor. Ambalajında papatya özlü olduğu yazıyor ama kokusu nedense bunu çaktırmamakta kararlı. Aslında bu ürün insanı yalan söylemeye teşvik eder.

  X: Aa aridacım saçların ne kadannn güzel keşkem benimde olsaydııı. Boya mı kız o

  Yazar: ehehehee boya yok canısı

  Yaklaşık 4 defa kullandım ürünü ve açıkçası bende baya fark oldu. Saçlarım kahverengi ama çok koyu değildir. Baya açık kahve oldu şaka maka. Boyalı saça kullanmayın yazıyor üzerinde ama ben kullandım bir zararı yok gözlemlediğim kadarı ile. Bu arada kendileri H2O2 ihtiva eder söylemeden geçemem.

  4 nisan 2015 22:25 5 nisan 2015 11:55

  3. doğal saçları açan boyalı saçlarda kullanmayın ibaresi olan saç açıcı sprey. boyalı saça kullandım. bir zarar vermedi ama saç rengimi de açmadı. sadece boya biraz aktı. sanırım boyayı akıtır diye kullanmayın demişler. tabi saç renginizi sevmeyip boya akıtmaya çalışıyorsanız kısmen işe yarar olabilir

  4 nisan 2015 23:40


  4. çok kısa bir süre sonra saçı mahveder (gizlinot: üzgünüm)

  5 nisan 2015 09:40

  5. saçıma sürüp de bin pişman olduğum saç açıcı..

  parlak koyu kestane saçlarıma bu ürünü sürdükten sonra saçlarım gitgitde turunculaşmaya ve matlaşmaya başladı, o kadar yıprandı ki çabucak kırıldı tararken.. kalçama gelen saçlarımı gidip omzumda kestirmek zorunda kaldım.. tamamen kimyasalım ben zarar veririm diyen bir ürün. kullanmayın kızlar yazık saçlarınıza. boya kullansaydım saçlarım daha az zarar görürdü eminim.

  5 nisan 2015 11:20

  6. kullanılacaksa kararında kullanılmalı, hatta kullanacağınızdan daha az. zamanla daha da açılıyor saç sanki. içinde peroksit var.

  21 nisan 2015 19:41

  7. kumral saçlarımı gayet güzel açan bir ürün. yalnız ilk başlarda hafif turuncumsu renk verirken kullandıkça daha sarıya dönük yapmıştır. ayrıca makineyle değil güneşle kurutmayla daha güzel bir renk verdiğini düşünüyorum. mümkün olduğunca ikisini de uygulamaya çalıştım. içindeki kimyasallardan dolayı saç uçlarını biraz kurutuyor, daha geniş zaman aralıklarıyla uyguladığım ayrıca serum ve yağlarla desteklediğim için benim kafa da fazla problem yaratmadı. indirimde denk getirirsem tekrar alabileceğim bir ürün.

  10 eylül 2015 10:49


  8. 3-4 senedir yazları kullandığım ürün. bence güneşte kurutmak çok daha iyi sonuç veriyor. ben makineyle bir kere falan yapmısımdır. onun dısında güneş olmasını bekliyorum. özellikle yazın deniz sonrası sıkıp kurutuyorum. böyle geçişli falan güzel bi saç oluyor. cok koyu saclarda direk turuncu olabilir aman dikkat. bununla baya bi sarartmıstım bi sene cok hosuma gidiyordu. herkesten övgü alıyordum. ama sacımın yapısını degiştirdi. kuruttuktan sonra fönlü gibi duran upuzun saclarımı kabaran bas edemedigim bişeye dönüştürdü. bakımını yeterince yapmadığım icin sanırım o da. bakalım şimdide düzeltemeye calısıyoruz. bu arada bir yazda bitirmeye bakın. cunku cabuk bozuluyor. kalırsa eger diger kullanımda hicbir etki vermiyor.

  20 şubat 2017 13:47

  9. 2 haftadır kullanmakta olduğum ürün. boyasız ve açık küllü kumral olan saçlarımı 3 kullanımda farkedilir derecede açtı. şu ana kadar turunculaşma ve yıpranma ile karşılaşmadım. saça doğal bir renk veriyor. açıkçası ben beğendim :)

  21 şubat 2018 23:03

  10. 5 yıl önce kullanığım saç açıcı sprey. bir şişe bitirmiştim ve tekrar aldım. haftada 3 kere tüm saçıma uyguladım ve uyguladıktan sonra genellikle kurutma makinesiyle kuruttum. daha sonra saç rengimin daha fazla açılmasını istemediğim ve kuaförüm yıpranmış saçlarım olduğunu söyleyince bırakma kararı aldım (ilk kullanımdan 3 ay sonrası, bana göre çok da yıpranmış değildi saçlarım ama).

  saçlarım gün ışığında çok tatlı bir turuncu olmuştu. hedeflediğim şey tam olarak bu olmasa da hoşuma gitmişti ama ne yalan söyleyeyim kullanmayı bıraktıktan sonra da saçım açılmaya devam etti ve iğrenç bir renge dönüştü. neyse ki o sene ombre modası geldi ben de ombreliymiş gibi dolaştım :)

  özet olarak: bıraktıktan sonra da etkisini göstermeye devam eden ürün.

  3 mart 2018 15:56