sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (14)
 • oylar (0)
 • medya (0)

1. Guneste uclari az biraz acilan sacimin tatli bir sari olmasini sebebi ve gorenlerin 'sacinin kendi rengi dimi' demelerini saglayan sprey. Ha saci yipratir mi hem de hicbir boyanin yapamayacagi kadar. Sacima bakim yapmak icin doktugum paralarla yuz kez boyatirdim. Ama 'sacimda boya yok kendi rengi' deme luksu de cok guzel geliyo :( Gelecek ay arkadasim Turkiyede bulunmayan john frieda go blonder spreyden getiricek. Kendisi (bkz: cocobolinho) nun da sacinin rengini veren spreydir. Bakalim bi de bunu deniycem umarim yipratmiyodur.

18 ağustos 2014 16:56

2. yaklaşık 2 senedir kullandığım saç rengi açıcı ürün. eskiden değişik kötü bir kokusu vardı ancak son iki şişede buna rastlamadım. genelde saçımı yıkamadan önce ürünü sıkıp,kurutma makinesiyle ısı verip ardından yıkıyorum ama üşenip yıkamadan ürünle yattığım da oldu,olumsuz bir etki görmedim. hiç güneş ışığında deneme fırsatım olmadı ancak 2 yıldır saç kurutma makinesiyle sonuç alıyorum. sadece diplerine 3-4 haftada bir uygulamama rağmen güneşin etkisiyle uçlar daha fazla açıldığından diplerim daha koyu kalıyor. aynı şekilde iç kısımdaki güneş görmeyen saçlar da oraya daha sık uygulama yapmama rağmen daha koyu kaldı. yıpranma konusunda belirgin bir yıpranma sezmedim hatta kullandığımda sert saçlarımın daha yumuşak olduğunu gördüm.açık kahverengi saçlarımı bazı yerlerde sarıya kadar açtı,doğal ama turuncu bir renk veriyor.

18 ağustos 2014 21:50

3. kullananları minik bir sahterkarlığa(gizlinot: swf ) iten sprey.

saçın boya mı sorusundan anlamamız gereken; kendi öz rengi mi ya da değil midir. bunu bi kabul edelim. yoksa boyadan kasıt renk değişimi sonuçta. kullandığın ürünün adı boya değil diye bu yepyeni açık renk saç, senin kendi doğal saç rengin olmuyor ki.

bb krem sürüp, asla fondöten kullanmıyorum muhabbetinin bir benzeri:/

6 ocak 2015 20:36

4. Novocrin markasına ait bir saç spreyi. Ürünün iddiası şudur, banyodan sonra nemli saça sıkılıp fön ile saçınızı kurutursanız ya da güneşe çıkıp kendiliğinden kurumasını beklerseniz saçınızın rengini 1-2 ton açarmış. Evet ürün dediği görevi yerine getiriyor. Ambalajında papatya özlü olduğu yazıyor ama kokusu nedense bunu çaktırmamakta kararlı. Aslında bu ürün insanı yalan söylemeye teşvik eder.

X: Aa aridacım saçların ne kadannn güzel keşkem benimde olsaydııı. Boya mı kız o

Yazar: ehehehee boya yok canısı

Yaklaşık 4 defa kullandım ürünü ve açıkçası bende baya fark oldu. Saçlarım kahverengi ama çok koyu değildir. Baya açık kahve oldu şaka maka. Boyalı saça kullanmayın yazıyor üzerinde ama ben kullandım bir zararı yok gözlemlediğim kadarı ile. Bu arada kendileri H2O2 ihtiva eder söylemeden geçemem.

4 nisan 2015 22:25 5 nisan 2015 11:55

5. doğal saçları açan boyalı saçlarda kullanmayın ibaresi olan saç açıcı sprey. boyalı saça kullandım. bir zarar vermedi ama saç rengimi de açmadı. sadece boya biraz aktı. sanırım boyayı akıtır diye kullanmayın demişler. tabi saç renginizi sevmeyip boya akıtmaya çalışıyorsanız kısmen işe yarar olabilir

4 nisan 2015 23:40

6. çok kısa bir süre sonra saçı mahveder (gizlinot: üzgünüm)

5 nisan 2015 09:40

7. saçıma sürüp de bin pişman olduğum saç açıcı..

parlak koyu kestane saçlarıma bu ürünü sürdükten sonra saçlarım gitgitde turunculaşmaya ve matlaşmaya başladı, o kadar yıprandı ki çabucak kırıldı tararken.. kalçama gelen saçlarımı gidip omzumda kestirmek zorunda kaldım.. tamamen kimyasalım ben zarar veririm diyen bir ürün. kullanmayın kızlar yazık saçlarınıza. boya kullansaydım saçlarım daha az zarar görürdü eminim.

5 nisan 2015 11:20

8. kullanılacaksa kararında kullanılmalı, hatta kullanacağınızdan daha az. zamanla daha da açılıyor saç sanki. içinde peroksit var.

21 nisan 2015 19:41

9. Yaklaşık üç yıldır belirli aralıklarla kullandığım üründür. Duştan sonra havluyla kurutulmuş saça abartılmayacak şekilde sıkıyorum. Haftada üç kere istediğim tona gelene kadar tekrarlıyorum. Saçım koyu kahverengi ve aşırı ince telli. Turuncuya doğru açıyor evet ama ondan sonrası benim için mükemmel renk oldu. Dibim geldiğinde de çok hoş bir geçiş oluyor açıkçası, tepkiler hep o yönde geldi bana. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

19 mayıs 2015 02:00

10. kumral saçlarımı gayet güzel açan bir ürün. yalnız ilk başlarda hafif turuncumsu renk verirken kullandıkça daha sarıya dönük yapmıştır. ayrıca makineyle değil güneşle kurutmayla daha güzel bir renk verdiğini düşünüyorum. mümkün olduğunca ikisini de uygulamaya çalıştım. içindeki kimyasallardan dolayı saç uçlarını biraz kurutuyor, daha geniş zaman aralıklarıyla uyguladığım ayrıca serum ve yağlarla desteklediğim için benim kafa da fazla problem yaratmadı. indirimde denk getirirsem tekrar alabileceğim bir ürün.

10 eylül 2015 10:49