sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (10)
 • oylar (4)
 • medya (2)

1. kaşlarımı sertleştirmeden sabitleyen, ağırlık yapmayan şeffaf maskara. golden rose'un şeffaf maskarasını da denedim ama o baya sertleştirdi ve içindeki taneleri bir işe yaramıyor gibiydi. gün içinde yok gibi hissettiriyor ama kaşlarımı sabit tutuyor. beklentimi karşılayacak kadar iyi bir ürün. ev arkadaşım dün 9.90 a aldı ben bugün 5.99 a aldım. haftasonu indirimi varmış şeffaf rimel arayıp bulamayan süslüler watsons'a bakabilir.

15 kasım 2015 01:12

2. new york color markasına ait edindiğim ilk ürün.

bu ürünün varlığından dün haberdar oldum ve bugün soluğu watsonsda aldım. yıllardır mac şeffaf kaş maskarası kullanıyorum ancak o kadar çabuk kirleniyor ki ürün bitmemiş olsa bile içi kıl dolu ve kirli maskarayı her defasında kaşlarıma sürmek hiç ama hiç hoşuma gitmiyordu.

ancak mac maskaranın fiyatı malum sık sık alınabilecek bir ürün değil. yani aa bu kirlendi hadi yenisini alayım diyemiyosun.

piyasadaki diğer şeffaf kaş maskaraları istediğimi veremedi ama sanırım bu üründen memnun kalacağım. essence gibi ıslak ıslak durmuyor kuruması zor değil ve tutuşu güzel. mac'a 60 küsür gibi bir fiyat verirken bu ürüne watsons kartımdaki puanlarla ücret ödemeden sahip oldum (fiyatı 10 tl) ve çok sevdiğim ve çok kullandığım pahalı bir ürüne muadil bulmak beni sevindirdi.

30 kasım 2015 17:24

3. kendi fırçasının verdiği etkiyi beğenmedim, wet n wild kaş jelinin fırçasıyla kullanıyorum boyutu aynı tam uyuyor ürüne.. yine de fazla oluyor gelen miktar bana göre, fazlasını bir peçeteye sildikten sonra kaşlarıma sürüyorum.. üründen memnunum..

30 kasım 2015 18:57

4. bu ürünü kullanmadan önce essence'ın şeffaf kaş jelini kullanıyordum ama artık onu hiçbir yerde bulamamaya başladım. nyc standında bu ürünü tesadüfen görüp aldım, gayet de memnunum.

fırçası kaş için biraz büyük ama ürün şeffaf olduğu için bulaşma problemi olmuyor, kaşlarım kalın olmamasına rağmen fırçası büyük diye kullanım zorluğu da yaşamadım. kalıcılığı ve sabitlemesi de bence gayet başarılı.

15 mart 2016 19:50

5. Birkac ay once wet n wild seffaf kas maskaramdan cok memnun oldugum halde kuruyunca yeni bir tane almak istedim gordion watsonsta 10 tl gibi bir fiyata aldim almaz olaydim. Actigim zaman firca kuru hic bir fark etmiyor nerdeyse keske hem daha uygun fiyatli hem de cok basarili wnw alsaydim

17 eylül 2016 16:34

6. Daha önce essence ve wet n wildın kaş maskaralarından birkaç tane bitirdim, en son bu ürünü aldım meraktan. essence hem bulunmaz oldu hem de ıslaklık ve kaşta bir kalıntı bırakıyor. wet n wild ı essence göre daha başarılı buldum, ondan da birkaç tüp bitirdim ama o da kalıntı bırakıyor essence kadar olmasa da. Fakat nyc ıslaklık ve kalıntı bırakmıyor, tüpten çıkınca "kuru mu bu?" diyorsunuz ama gayet kararında ürün geliyor, böylece ıslaklık ve kalıntı bırakmıyor, gayet güzel sabitliyor, tekrar alabilirim

24 eylül 2016 01:13

7. kalın ve uzun kaşlarımı bile gayet güzel sabitliyor. benim için tek eksi yanı fırçaya çok az ürün geliyor olması. biraz uğraştırıyor o yüzden. fırçayı sok çıkar sok çıkar yapa yapa köpük köpük oluyor bulanıklaşıyor hemen ama gayet uygun fiyatlı ve çok kolay bulunuyor. girdiğim her watsons'ta görüyorum. alınır yani.

7 kasım 2016 23:11

8. şeffaf kaş jelinden beklediğim her şeyi karşılayan ürün. essence ve wet n wild ın aksine beyaz kalıntı bırakmıyor (benim için en önemlisi), sabitlemeyi ise kesinlikle ikisinden daha iyi yapıyor. uygun fiyata alınabilecek en iyi kaş jellerinden biri olduğunu düşünüyorum

4 eylül 2018 23:53

4

9. Uzun süre essence, wet n wild ve rimmel arasında mekik dokuduktan sonra açık ara en beğendiğim şeffaf kaş jeli oldu kendisi. Önce markalarda karşılaştığım aşırı sertleştirme, kaşta beyaz tuhaf kalıntılar bırakma sorunlarını hiç yaşamadım. Kaşlarım uzun, gür olmasına rağmen tutuculuğu da gayet başarılı. Watsons’da standları kapandı diye biliyorum şuan.Küçük sepetlerde kenarda köşedeki raflarda bulursanız 2li alın derim ben. 11-13 tl gibi bir fiyatı vardı. P/f olarak açık ara benim favorim.

30 eylül 2018 19:41

10.  Tek kat sürülünce gün ortasında etkisini kaybedebiliyor ama ilk katı sürüp kurumasını bekledikten sonra ikinci katı sürünce oldukça kalıcı oluyor. Kirpiklerim için hiç denemedim ama hiç maskara olduğunu iddia etmelerine gerek yokmuş bence, sadece kaş jeli olsaydı fırçası daha güzel olabilirdi belki. Çok sorun yaratmıyor ama ben kaşlarımı farla dolduruyorum ve bu ürün farı oynatabiliyor, fırçası daha kontrol edilebilir olsaydı farın kaş dışına çıkması olayını yaşamazdım muhtemelen. Bir de çok çabuk kirleniyor tüm benzerleri gibi. Ben essence’in kaş jelinden daha başarılı buluyorum. Fiyat/performans açısından baya başarılı bence, zaten baya uzun süre de götürüyor bir tanesi. Bittikçe alıyorum. <3

26 ekim 2018 00:45 2 kasım 2018 13:25