yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  1.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (1)
  • medya (1)

  1. hani dışardasındır, birileriyle buluşacaksındır, evden çıkarken azcık süslenmediğine hayıflanırsın ve bir kozmetikçi bulursun: bir iki pit kapatıcı, belki azcık aydınlatıcı bir de allık testerlardan kurtarırsın ama başkasının kullandığı rimele dokunamazsın - işte öyle bir akşamüstünde dükkanın en ucuzu(gizlinot: 6 tl) diye aldığım maskara. çok uzun zamandır aldığım ilk kozmetik ürünü bu arada. yaşasın gereksizse almamak!(gizlinot: arada bu kadarcık kaçabilir kendimizi harap etmeyelim hehe)

  İlk açıldığında dahi kuruca bir yapısı var, hoşuma gitti, topaklanmıyor. Yalnız kısa sürede iyice kuruyacak gibi, o zaman da anneme kaslarını boyaması için vereceğim.(gizlinot: kaş kalemi ve fara göre çok doğal durabiliyor kuruyan rimeller, deneyiniz!)

  Hacim cidden vermiyor ve güzel uzatıyor, eğer amaç sadece uzatıp ayırmaksa fiyat performans olarak iyi diyebilirim. Belki birilerine bir şey ifade eder diye yazıyorum, L'oreal'ın artık üretilmeyen bir rimeli vardı, zamanında büyük OMO paketlerinden çıkardı, aha onun verdiği efekti veriyor.

  siyah ve karbon renkleri vardı, daha net bir siyah olur diye karbonu aldım ama düz siyahtan bir farkını göremedim. dökülme yapmadı (ki clinique dışında bu sorunla karşılaşmadım ama belirteyim dedim).

  20 ekim 2014 13:10

  2. Fiyatı 8 tl olan ve uzunluk ve kirpik ayırmada çok iyi olduğunu söyleyebildiğim bir ürün. Sık kirpikleriniz yoksa kullanmayın çünkü hacim veren bir rimel değil. İlk katı doğal bir sürüş veriyor ama kirpikleri çok güzel uzatıp tek tek ayırtıyor. Rimelin en kötü yanı kirpik dökmesi, kirpiklerimin çoğunu döktü ayrıca hassas gözlerimi kaşındırıyordu. Ürün ile ilgili daha fazla bilgi için (link: http://sultan-iamber.blogspot.com/2015/08/nyc-sky-rise-lenghtening-mascara.html link)

  18 ağustos 2015 17:05

  3. İnstagramda yanlış hatırlamıyorsam allaboutnur hesabında görmüştüm, tavsiye ediyordu. Fotoğraftan gördüğüm kadarıyla gerçekten güzel ayırıyor ama hacim vermiyormuş. Elimdeki 2 rimel bitince şans vermeyi düşünüyorum çünkü kirpiklerim sık, tek tek ayırsın istiyorum.

  18 ağustos 2015 18:21


  4. uzunluk ve doğallık konusunda (gbkz: maybelline rocket volum express maskara)dan daha iyi olduğunu düşünüyorum. kirpik dökmesini bilemeyeceğim, kullanalı çok oldu ama sıkıntılı gözümde kullanırken ben bir problem yaşamıyordum diye hatırlıyorum o zamanlar. belki de zamanla içeriği değişmiştir. bu maskaranın fırçası gibi olup da dökme veya yakma sorunu yaşatmayacak benzer maskaralar bilenleri mesaj sekmeme bekliyorum :)

  9 kasım 2015 09:36

  5. indirimdeyken 4-5 lira gibi bir fiyata aldığım harika maskara. bende kirpik dökülmesi yapmadı. sadece sürdükten sonra hemencecik kurumuyor göz kapağına bulaşmaması için biraz dikkatli olmak gerekiyor. benim kısacık kirpiklerimi bile o kadar muhteşem uzatıp tek tek ayırdı ki kirpiklerim göz kapaklarıma değiyor. kesinlikle tekrar alınacak bir ürün.

  10 ocak 2016 22:06

  6. Kirpiklere Varla yok arası bir etki veren maskara. Günlük makyaj için severek kullanıyorum. İlk bakışta ben buradayım demiyor ancak kirpikleri öne çıkarmada yeterli buluyorum.

  30 ocak 2017 23:36

  7. Maskara konusunda çok seçici olmama karşın, şimdiye kadar kullandığım en iyi maskara diyebilirim. -çok ünlü olan herkesin beğendiği maskaraların hiçbiri bana güzel gelmiyordu- Dış görünüşü de çok güzel incecik bir kutusu var. Ne ıslak ne kuru gibi, kirpik kıvırıcıyla kıvırdıktan sonra sürüyorum çok uzun süre kıvrık kalıyor ama tek başına nasıl olur hiç denemedim. İlk defa 3 ay önce aldım ancak artık sadece cruelty free ürünler kullandığım için tekrar alma şansım yok. Umarım hayvanlar üzerinde deney yapmayı bırakırlar. Bu arada fiyatı da 9tlydi sanırım.

  24 ağustos 2017 10:06


  8. İndirimlerde komik bir şekilde 4-5 tl'ye almışlığım var. Dolgunluk ve hacim vermiyor. Sadece kirpikleri uzatıp ayırıyor, doğal bir görünüm oluşturuyor. Nyc ülkemizden çekilene kadar fazlasıyla bu maskaradan stoklayıp bitirmişliğim var. Günlük makyajda çok tercih ettiğim bir üründü. Hatta şuan da elimde bitmek üzere olan bir tane daha var. Severek kullanıyorum. f/p açısından oldukça iyi bir ürün.

  13 şubat 2019 20:45 25 şubat 2019 10:03

  1

  9. bugüne kadar gördüğüm en beceriksiz maskara bu galiba. sadece kirpikleri uzatıyor. başka hiçbir işlevi yok. gerçi vaadi de yok. bu ürünün tek vaadi kirpikleri uzatmak zaten. bana çekilişten çıkmıştı. benim gibi kısa ve seyrek kirpikleriniz varsa para verip almayın.

  17 mart 2019 21:08 17 mart 2019 22:11