yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (44)
  • medya (8)
  5

  1. Süslü sözlük yoluyla 19 ağustos 2019 günü maskarayı denememi istediklerini, ürün (gizlinot: Özellikle maskaraları) entrylerimi beğendiklerini belirten bir mail attılar ve bilgilerimi istediler. Doldurduktan sonra 1,5-2 hafta süren bir onaylanma süresi geçti. Anlık olarak 5 eylül itibariyle kargo elime ulaştı. Deneyip yorumlamak üzere bu girdiyi editleceğim.

  Edit: İlk izlenim olarak çok beğendim. Marka gönderdi diye beğenmişlik yapmadım, medyaya gözümde duruşunu ekleyeceğim zaten. İlk açtığımda maskara ne ıslak ne kuruydu ama çabuk kuracağını düşünüyorum ben hafif tok bir yapısı var çünkü. Kirpiklerimi kıvırmadan sürdüm. Tek katta volume, hacim, tek tek ayırma ve kıvırma bunların hepsini topaklandırmadan yapıyor. Ama ikinci katı sürerken her zaman yaptığım gibi biraz kurumasını bekledikten sonra ikinci katı sürdüm ve beğenmedim çünkü ikinci katta topaklandırma yapıyor. Önceden dediğim gibi yapısı biraz tok diye ikinci katta topaklandığını düşünüyorum ben. Alt kirpiklerimde de dökülme akma yapmadı ama medyaya eklediğim fotoğrafta sürerken bulaştırmışım biraz.

  Annemde de denedim. Kendisinin kirpikleri yok denecek kadar az. En çok fark onda belli oluyor medyaya ekleyeceğim.

  Edit2: üzgünüm maskarayı beğendiğim için.

  ilgili medya:
  2
  5 eylül 15:40 6 eylül 00:53

  5

  2. Sevgili Süslüsözlüğün bana hediye olarak yolladığı maskara. Kutusu çok minimal ve güzel not için ayrıca çok mutlu oldum. Kirpiklerim uzun ve kıvrık olsa da seyrek olduğu için hacimli durmuyorlar. Maskarayı ilk defa deneme fırsatı buldum ve hacim vermesini sevdim. Aşırı ıslak ya da kuru bir yapısı yok. Fırçası da kullandığım maskaralara benziyor uçlara doğru küçülmesi de sürümü kolaylaştırıyor. İlk kat günlük kullanım için yeter de artar. Kirpiklerimi ağırlaştırmadı. Kalıcılığını yarın deneyip editlemek istiyorum.

  Edit: akma ve dökülme olmadı. Kalıcılığı da gayet güzel.

  5 eylül 18:46 6 eylül 21:52

  5

  3. Süslü sözlük aracılığıyla Nyx tarafından denemem için yollandı. Bu sabah elime ulaştı ve hemen deneyip gözümde maskarayla akşamı ettim. Öncelikle alerjik gözlere sahibim, gözlerimde yanma ve akıntıya sebep olmadı bu benim için artı bir özellik. Günlük makyajıma uygun olarak sadece tek kat ve kirpiklerimi kıvırmadan uyguladım, günlük makyajımda görüntü olarak dev duran kıvrık abartı kirpik görünümünü sevmediğim için kirpiklerime verdiği hacim gayet şık ve yeterliydi. Kirpiklerim açık renkli ve çok sık değiller; maskaranın fırça yapısı orta kalınlıkta ve plastik dişli fırçalardan, bu yüzden kirpiklerimi tek tek ayırarak güzel bir görüntü elde ettim. Gün içi performansına gelecek olursam; gözlerimi kaşıdığımda elime göz altıma herhangi bir dökülme ve bulaşma yapmadı. Çift fazlı makyaj temizleme suyuyla beni üzüp yormadan gözümden aktı gitti. Günlük kullanım için güzel bi maskara.

  5 eylül 20:57

  5

  4. Süslü sözlüğün nyx ile birlikte hediye ettiği maskaramı bugün sabah deneyimledim. Öncelikle kıl fırçalı maskara sever biri olarak önyargılı yaklaşmıştım ama bu plastik ve kıvrımlı fırçası sık olmayan ince ve orta boy kirpiklerimde tek katta tatmin edici bir sonuç bıraktı. Tek tek ayırıp uzattı verdiği hacim yeterliydi ikinci katı sürmeye gerek duymadım ama eğer sürseydim takma kirpik etkisi yaratırdı. Şu an hala gözlerimde ve en ufak bir dökülme akma yapmadı. 

  5 eylül 21:04

  5. Ürünü kullanmadım veya satın almadım ama sırf süslü sözlük tarafından bazı kişilere gönderildi diye gönderilen üyelerin girdilerinin seri eksilenmesini saçma buldum.Kimse çokta taraflı bir şey yazmamış şahsen genel olarak günlük kullanıma uygun olduğunu ve güzel uzattığını ama ikinci katta topaklanma yapabildiğini söylemişler.Ne yapalım site bazı üyelere site içinde aktif oldukları için ürün gönderdi diye kullanıcıları mı eksileyelim.

  6 eylül 02:23

  3

  6. fırçası silikon olmakla birlikte fırça şekli kıl fırçalarda alışık olduğumuz boğumlu formda. silikon fırçasıyla gerçekten kirpikleri tek tek ayırıyor. istediğim etkiyi alabilmek için 2 kat uygulamam gerekti, ürün yeni açılmasına rağmen tek fırça darbesiyle beklediğim performansı alamadım, sanki açalı 2-3 ay olmuş bir ürün gibiydi ve 2. katta kirpiklerim yapışmaya meyillendi biraz. Ayrıca lansman fiyatını çok uçuk buluyorum. sevdiğim özellikleriyse alt kirpiklere uygulanabilmesi, dökülme yapmaması ve saatler sonra dahi sabah sürdüğüm hacmini koruması. Uygulama sonrası boş bir kıl fırçayla kirpikleri taramayla daha iyi duruyor.

  ilgili medya:
  1
  6 eylül 12:27 7 eylül 11:03

  5

  7. Deneme fırsatını yeni bulduğum maskara. Yapısı hafif ve güzel. Kirpikte ağırlık yapmıyor ve gerçekten lifting etkisi var. Maskarayı mümkün olduğunca kat kat süren biri olarak vakit harcamadan istediğim performansı aldım diyebilirim. Üstüne bir de havuza gittim akma bulaşma olmadı. Alerjik biri olmama rağmen elim gözüme hiç gitmedi. Sudan sonra bile topaklanma ve ağırlaşma yok. Tebriksss. 

  6 eylül 14:28

  3

  8. Nyx'in bana da denemem için gönderdiği maskara. Bu ince davranış için teşekkür derim.Yorumlarıma geçmeden önce anlam veremediğim bir şeye değinmek istiyorum. Çok uzun zamandır saçma sapan bloggerlara ürün yollayacaklarına buradaki gerçek kullanıcılara yollasalar daha gerçek yorumlara ulaşılır diyordu herkes. Ürün göndermek istediklerini öğrendiğimde bir markanın burada yazılan yüzlerce bu yöndeki girdiyi dikkate alması benim çok hoşuma gitti. Neden büyük tepkiler verildiğini anlayamadım.

  Ürüne gelecek olursam; sabah 8.30 gibi sürdüm. İlk açıldığında ıslak değildi,formülün oturması için beklemeye gerek yok ancak bu daha çabuk kuruyacağını gösteriyor olabilir. Plastik fırça seviyorsanız iyi anlaşabilirsiniz ancak kılları sert yapıda. Dikkatli olmak lazım. Benim orta uzunluk ve yoğunlukta,düz kirpiklerimde ilk katta tek tek ayrılmış günlük maskara gibi durdu. İkinci katta çok güzel uzatıp kıvırdı. Hacim yönünden ise yetersiz buldum. Üçüncü kata izin verecek bir ürün değil bana göre. Kirpikleri yapıştırabilir. Lensli gözümde alerji ve akma yapmadı. Ancak waterproof kesinlikle değil. Kokusu biraz rahatsız etti. Klasik maskara kokusu azıcık yoğun geliyor. Kirpigi kaldırma etkisi 6. saatte hala başarılıydı.

  6 eylül 15:35

  5

  9. Bana da denemem için gönderen nyx'e teşekkür ederim. Bugun elime geçti hemen gelir gelmez denedim. Kıvırmasını beğendim, hacim olarak aşırı hacimli değil. Siyahlığı tatmin edici, tek tek ayırdı. Gayet güzel ilk izlenimlerim. Bi süre kullandıktan sonra tekrar güncellicem yorumumu.

  6 eylül 17:20

  4

  10. Bugün deneme şansım oldu, tatlış bir notla birlikte yollamışlar mutlu oldum vallahi. Ürüne gelecek olursak sert silikon bir fırçası var devasa değil ama büyük bir aplikator.Sürerken göz kapağıma bulaşmadı, kat kat sürdüm topaklanmadı , tek tek ayırdı kirpilerimi. Dökülme dağılma yapmadı(gizlinot: 10 saat kadar durdu gözümde ). Uzatıyor ama yoğun hacim veren bir maskara değil doğal duruyor hoşuma gitti.

  7 eylül 02:10 7 eylül 02:12