yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (4)
  • medya (6)

  1. misss gibi eyeliner, ben günlük hayatımda göz makyajıma -hayır abartılı şeyler değil, hafif gölge, eyeliner gibi minimal şeyler.- hareket eklemeyi severim, ben antalya'da yaşadığım için izmir'de okuyan arkadaşıma aldırdım kırmızı rengini. gözünüzü ovuşturmadıkça yerinde kalan bir ürün. ucu kıl fırça ama sürümünü gayet kolay buldum ben, (bkz: maybelline master ink matte eyeliner 10 charcoal black )'in üzerine ince kırmızı bir çizgi ile bakanın bir daha bakacağı, hatta çevremden "kapat bakayım gözünü, ne güzel olmuş kız" dedikleri bir ürün, sadece iki kere kullandığım ama yapısına ve rengine bayıldığım bir ürün oldu. bir dahaki yapışımda buraya fotoğraf eklemeye çalışacağım :)

  ukte : (yazar: petitbiscuit )

  13 şubat 2017 19:17 13 şubat 2017 19:18

  2. violet ve sapphire renklerini aldım hem elimde hem gözümden denediğim kadarıyla kalıcılığı su değmediği sürece çok iyi. yalnız gözümde çok kurudu ve kirpiklerimden temizlemeye çalışırken birkaç tane döküldü. dikkatli sürülesi gerekiyor bence yoksa kirpikleri temizleyeyim derken dökebilirsiniz

  renklerine bayıldım bu arada mavisi ledli gibi, mor olan daha koyu duruyor.

  18 temmuz 2018 09:37

  4

  3. Seriyi adım adım tamamlamaya çalışıyorum şuana kadar violet, fire ve sapphire renklerini aldım.

  Fire hakkında; taş gibi kuruyor ve bütün bir gün yerinden oynamadı ancak rengi baya koyu. Fire diyince insanın aklına bir ateş kırmızısı geliyor sonuçta ama bu baya mora çalan bir kırmızı açık mürdüm moru gibi tam olarak fire denilecek bir kırmızı değil. Biraz daha sıvı olmasını tercih ederim sadece çünkü çok yoğun olduğu için fırçaya çok fazla geliyor. Fırçadaki fazlalıkları almak için ucuna falan sürmeniz gerekiyor ama yine de güzel. Fırça tutma kısmı (gizlinot: Asası ) uzun olduğundan çok kolay uygulanıyor. Dipliner ya da instagramda gördüğümüz o abartılı eyelinerlari uygulamak için birebir.

  Violet hakkında; yapısı incecik keşke fire' da böyle ince olsaydi dedirtiyor. Fırçaya çok fazla ürün gelmediği için (gizlinot: Yeteri kadar geliyor ) kolaylıkla sürebiliyorum. Bu renkte taş gibi kuruyor ancak bununda rengi baya koyu. Paketti resimde daha açık mor olduğu belli olan bir eyeliner görüntüsü var ancak durum böyle değil baya köyü mor. Dikkat etmeden baksaniz siyah olarak bile görebilirsiniz. Renkli gözde belki kendini belli edebilir diye düşünüyorum.

  Sapphire hakkında; yapısı fire' dan daha yoğun. Fırçaya çok fazla geliyor yine ürünü azaltmak için kenarlara falan sürmek gerekiyor ancak bu üründe çok iyi kuruyup asla yerinden oynamıyor. Vivid kelimesinin (gizlinot: Şuana kadar aldıklarım içerisinde ) hakkını veren tek eyeliner. Rengi gerçekten capcanlı ve kendini 4 metre öteden fark ettiriyor.

  Ürünlerin resimlerini, renklerini medyaya ekliyorum. Sürdükçe gözde nasıl durduğunu da ekleyeceğim. (gizlinot: Stay tuned)

  ilgili medya:
  4
  24 temmuz 2018 13:24

  4. bana kalırsa bu ürünlerin kremsi, yumuşak bir yapısı var. renkleriyse pigmentli, canlı. doğru uygulandığında ise duruşu harika.

  25 temmuz 2018 13:06

  5. Şu an watsons'ta vivid envy ve vivid violet renkleri 10 liraya düşmüş olan renkli eyelinerlardır.

  Nyx'i bu konuda takdir ediyorum. Çeşitliliği fazla, cruelty-free ve drugstore (gizlinot: Gerçi son fiyatlandırmalarıyla mid-end desek daha doğru, dünya pazarına göre drugstore kategorisinde ama) kategorisinde fiyat performans oranı yüksek ürünlere sahip. Ben diğer markalarda çok nadir renkli eyelinerlara rastlıyorum, nyx her renkte yapmış ve çok da güzel olmuş.

  Eyelinerlar fırça uçlu ve ince, çizerken size kolaylık sağlıyor. İster eyeliner şeklinde kullanın, ister editoryal makyajlarda çizim yapın ucu her türlüsüne elverişli. Renkleri çok opak, tek katta örtücü. Bu eyelinerların iki tane olumsuz yönü var; birincisi kuruduktan sonra çorak topraklar gibi bazı yerlerden küçük küçük çatırdaması, ikincisi de açıldıktan bir iki ay sonra kurumaya başlaması. Renkli eyelinerlar o kadar kısa sürede bitirilemiyor takdir edersiniz ki, bu yüzden benim için olumsuz bir özellik oldu.

  Sevdiğiniz renkleri tek tek almak için iyi bir seçenek olabilir, ancak rengarenk eyelinerlar kullanmak istiyorsanız bunların yerine bir tane inglot duraline alın, istediğiniz fardan eyeliner yapın. (gizlinot: Ben gardropstan 5 rengini hiç açılmamış şekilde birden almıştım, mor rengi de birkaç gün önce aldım. Hiç almasaydım kesinlikle duraline alırdım)

  ilgili medya:
  1
  22 haziran 17:21 22 haziran 17:34