girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (206)
  • medya (8)

206. Odanın öbür ucundan hıghligterını sürüp pencereye koştuğu snaplerinden gına geldi . Yeter tamam anladık .

15 mayıs 17:19

205. eski burnuna falan biraz baktım, gerçekten kötü görünmüyordu ama benim de burnum estetik ve bana da öyle derlerdi, sinir olurdum o yüzden kendi kararıdır diyip geçiyorum bu kısmı.

amaaaaa, bir insan estetikli bir burunla nasıl burun deliklerini büyütür gerçekten ? bir de stroyden atarlanmıştı süreci bilmiyorsanız konuşmayın, görürsünüz 2-3 ay sonra, o zaman görüşelim falan diye, bu dünyada tek estetik olan insan sen değilsin be selma, aksine en yaygın operasyonlardan biri ve süreç içinde neyin düzelip neyin aynı kalacağı konusunda aşağı yukarı herkesin bir fikri var. 13 yaşında görsel tavsiye veriyor muhabbetine ben de denk geldim, 13 yaşında insanın eleştrisini takıp story çekme o zaman ? gerçekten hakkında söylenenlere bayağı takılıyor belli. bugün de (dün de olabilir, yeni izlediğim için emin değilim) 3 kişi burnuma kafa attı öperken doktora geldim ağladım falan böyle ergen ergen şeyler yazıyor, tahammülümü an itibariyle bitirdi ben bir yıl bu burnun iyileşmesini çekemem arkadaşlar...

11 mayıs 10:45

204. Selma ne yaptın selma... gerçekten her şeye rağmen haterlara rağmen severdim ama şok geçirdim resmen. Burnu kötü bile değildi. Bütün doğal güzelliği gitmiş. 

7 mayıs 20:50


203. snapchat zamanı komikli blogger derdim, sonradan sonraya bu kıza nolduysa bi delirdi. farkındalık, benliğini bulma bu değil selma. burun ameliyatından sonraki storylerini şok içinde izledim. e dövseydin? insanlara bilale anlatır gibi elini kolunu sallaya sallaya, abartılı jest ve mimiklerle neyi kanıtlamaya çalışıyorsun allah aşkına.

makyaj yakışıyor-du yüzüne burnu suratı için küçük olmuş bence, kendi beğendiyse ne ala.

bu kız bana aşırı geliyor. aşırı neşeli, aşırı düşük modlu her duygu durumunu aşırı yaşıyor. hani fazla konuşan, enerji emen arkadaşlarımız vardır buluşup eve döndüğümüzde bi başımız ağrır bi yorar insanı, selma da aynı o hesap benim için yoruyor beni. günlük makyajı için 95 ürün kullanması yoruyor, komik olmayan esprilere hunharca gülmesi yoruyor, o atarlı halleri hele aşırı yoruyor.

hater gibi görünmek istemiyorum esasen, ama özendiğin hayata erişmeye çalışırken, insanlara sürekli salak muamelesi yapman olmuyor selmacım.

3 mayıs 03:02

202. Kendisini çok seviyor ve başarılı buluyordum ama doğruya doğru, o burun, olmamış be Selma 

2 mayıs 20:50

201. Kendisini bir dönem Görkem Karman tavsiyesi ile takibe almıştım. Sonra takipten çıktım ısınamadığım için nedense. Şu son burun ameliyatı olayındaki aşırı anlamsız tepkilerini ise anlamak zor, biraz önce keşfetten görüp hikayelerini izledim instagramda. Kendi bildiğimi yaptım size ne, 13 yaşındaki ergen bana “görsel tavsiye” mi verecek, çok şükür ki beş sene önceki Selma değilim gibi gibi konuşmuş baya. Her halinden ve tavrından belli ki o takmıyorum havası altında aslında tüm yorumlara çok bozulmuş. Herkesin fikrini beyan etmesine açık bir işe kalkışıp sonra hoşuna gitmeyen şeyler duyunca böyle çemkirmek nedir anlamadım. Ayrıca üzgünüm ama burnu pek de hoş olmamış ve nasıl olduysa resmen burun delikleri büyümüş. Elbette insanların hakaret derecesinde yorum yapmasını onaylayacak değilim ama nedense izledikten sonra oh be kız iyi demiş diyemedim 😒

27 nisan 18:14

200. Bambaşka biri olmuş

24 nisan 23:53


199. Kusura bakmasın ama küçük nir Michael Jackson olmuş :/

24 nisan 13:03

198. Kendim de burnumu yaptırdığım için biliyorum,  bence burnunun şu haline fazla yükleniyor. Ben bandajım ilk çıktığında uzaylı gibi duruyordum. 6 ay geçecek daha oturacak o burun. Şimdiden yorum yapmanın bi manası yok bence. Ben bu haliyle yargılamayacağım bence güzel olacak oturunca.

Edit: bir de ödemli o burun, suratı da ödemli.

23 nisan 20:37 23 nisan 20:38

197. Yorumların hepsini okudum, selma’nın tavrı,konuşmaları,çelişkileri ile ilgili haklı ya da haksız olabilirsiniz ama estetiği ile ilgili yorumlar ağır ve kırıcı olmuş. Bi insana bu kadar yüklenilmemeli diye düşünüyorum.

23 nisan 00:48