yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (4)

  1. Tatlı kadın. Sempatik. Doğal.

  Ana dili Türkçe değil mi ama acaba ? Bir garip konuşuyor ??

  28 şubat 2017 20:21

  2. 3. Çocuğuna hamile olan über zengin insan. Ben destekliyorum ama , zenginler çok fakirler az çocuk yapsın. Bu sayede fakir nüfus azalır, zengin nüfus artar. Nasıl fikir ama? ( aynştayn was here ahavsvdbdsjdh)

  24 ağustos 2018 23:11

  3. tam bir prenses. dünyaya çok şanslı gözlerini açan insanlardan. ailesi açık görüşlü bir aileymiş. robertte okumuş sonra abdde üniversite eğitimini alıp new yorkta yaşamış. annesiyle ilişkisi (dışarıya yansıttığı kadarıyla) harika. fiziksel olarak fit, yüzü güzel ve sevimli. birbirinden sağlıklı üç çocuğu var. kendi işini kurmuş. yüzü ışıl ışıl bir kadın.

  30 ocak 2019 20:55


  4. 3. çocuğunu doğurmus,hızlı olmus galiba 2017 sonunda kızını dogurmustu,ben takipten cıkarmıstım bir sebebi yoktu cok da sevdiğim bir kadın.royal family'ye oglanlar verecem kafasıyla değil de hakikaten aile kavramına taptığında uruyor ve bence cok da iyi oluyor.uruyor deyince cirkin gibi oldu sanki ama boyle insanların daha cok cocuk sahibi olması gerekiyor bence de,hayata bakısını beğeniyorum,hos bir kadın,kendisi gibi evlatlar yetistirsin,yine incecik gram kilo almamıs :)

  31 ocak 2019 11:36

  5. Çok tatlı bir hanımefendi olmakla beraber, konuştuğu dili anlamıyorum. Bir story atmış dün. Yemin ederim Rusça sandım. Çünkü ingilizce veya türkçe olsa anlardim. Enteresound...

  31 ocak 2019 13:17

  6. storylerini ağzım beş karış açık şekilde izlediğim kadın. hayatı resmen peri masalı gibi. kendisi robert koleji mezunu, sonra da abd’de girişimcilik okumuş. duru bir güzellik, harika bir eş, üç tane muhteşem çocuk, denize sıfır bir yalı, pahalı kıyafetler.. çocuğunu okula tekneyle falan bırakıyor. mesela bugünkü derdi öğle arasında spora yetişememekmiş. biz de iyi bir hayatımız olsun diye günde on saat çalışıyoruz, ufacık bir şey alırken bile beş kuruşun hesabını yapıyoruz. bu kadın gerçekten bazıları ağzında gümüş kaşıkla doğuyor deyiminin vücut bulmuş hali.

  4 nisan 2019 13:32 4 nisan 2019 13:33

  7. Bir dönem takip edip biraktiğim ünlü sosyetik isim. Tabi bir çok yorumum var kendisi icin ama sadece bir şey yazacağım. Kitap tavsiyesine adamış kendini ama kitaba yaşanmışlık katicam diye kac defa paçavraya dönmüş kitaplar paylaştı. Üzeri leke olmuş, sayfalar kıvrık kıvrık ama resmen paçavra. Ki kendisinin böyle kitap sevdigine dair ayri bir postu vardı. Ya zaten bir günde bir kitap bitiriyordun en son hamileliğinde. Sanırsın ki günlerce elinde sürünüyor, ordan oraya savruluyor. Alıp, okuyup, kitaplığa kaldirirken ne ara o kadar zarar veriyorsun? Bir de yaşanmışlık katmak için giysilerimizi mesela çamurlara bulayıp parcaliyor muyuz? Kitaba niye bu kadar kötü davranıyorsun? Yazana, basana saygı gerekiyor biraz. Bebegim bir yaşındayken okuduklarımı karıştırır bakardı ama bu kadar berbat olmadı kitaplarim. Altını çiz, notlar al, adına kaşe bas, tarih at hepsine tamam ama umarım artik kitaplara zarar vermeden okuyordur.

  Edit: kendisinin belirttigi üzere "bütün" kitapları böyleymiş. Medyada ekli zaten. Bunu ben demiyorum yani bizzat kendisi diyor. Forum gibi cevap niteliğinde yazılmış girdilere cevap yine tarafından verilmiş. Ben diyorum ki yaşanmışlıklara beraber kitaplara özen gösterelim.

  ilgili medya:
  2
  20 eylül 2019 16:08 20 eylül 2019 16:47


  8. sanki new york'ta bohem hayatı yaşayacak ve new yorker olacakken sabancı'yla tanışmış ve sabancı olmak için bunlardan vazgeçmiş gibi. arayışı bitmiyor. çok mu yargılayıcıyım bilmem.

  20 eylül 2019 23:41

  9. aşırı duyarlı, aşırı iyi anne, aşırı tatlı-anlayışı eş, aşırı sportif, aşırı sağlıklı, aşırı bilinçli, aşırı doğal, aşırı bir şeyler. çok güzel bir çerçeve. pembe bulutlar ve aşk.

  kurduğu sosyal medya profiline uygun düşen son meslek seçimi idealize edilmiş psikologçuluğu oynuyor. bir işletmeci oluyor bir beslenme uzmanı bir uzman psikolog bir yazar. nasılsa hayatını idame ettirmek için bir yerde kalmak zorunda değil. sıradaki mesleği müzisyenlik olabilir.

  3 çocuğum için 10 kişi tutabilecek kapasitem olsaydı ben de 3 çocuk yapmayı isterdim tabii ama şimdilik iş bulsam ve birazcık para kazanabilsem yeter.

  1 ekim 2019 00:52

  10. daha önce burada bir süslünün de belirttiği gibi eskimiş, kıvrılmış, kapağı bükülmüş kitap takıntısı olduğunu düşündüğüm kadın. daha birkaç gün önce hikayelerinde paylaştığı ege soley’in sakin isimli kitabı yepyeni duruyorken bugün gönderi olarak paylaştığında kitap sanki on yıldır kullanılıyormuş gibi kapağının ortası kırılmış. kitapları eski püskü görünsün diye aldıktan sonra üstünde mi zıplıyor, kapaklarını mı yamultuyor hala anlamış değilim. 

  ilgili medya:
  1
  2 nisan 2020 16:00