4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (129)
  • oylar ()
  • medya (3)

1. sanırım yurtdışında ilgi görmüş Türkiye'ye de yeni gelen saç bakım kremi; pek yorumunu bulamadım bu yüzden, gidip kokladım gratiste efil efil aşırı pantene kokusu olduğu için almadım. Pantene, Elidor vs. böyle çok belirgin kokusu olan market ürünlerinden memnun kalamayacağım izlenimi var bende nedense ama güzel karşılanırsa alabilirim yine de.

14 ağustos 2017 21:24

2. bir süredir saçımda saç egzaması olduğu için medikal şampuan kullanıyorum.medikal şampuanlar da saçı inanılmaz kurutuyor.dün cosmetica indiriminde bu ürünü gördüm ve denemek istedim.henüz bir kere kullandım ve gayet memnun kaldım.saçı ağırlaştırmadan nemlendirdi.normal saç kremlerinden daha başarılı buldum.

15 ağustos 2017 09:03 15 ağustos 2017 09:03

3. Çok merak ettiğim bakım kremiydi kendisi. Hakkında yorum arayıp bulamayınca zaten uygun fiyatlı diyip beklemeden, Nem verici olan çeşidini aldım. Henüz bir kez kullandım. Saç uçlarım inanılmaz kuru. Gayet nemli ve parlak bir sonuç verdi. Markette bulunan saç maskelerine göre bile bir saç kremi olarak oldukça başarılı. Ama ince telli saçlarımı söndürmedi desem yalan olur. Fakat ben kuruluktan o kadar bunaldım ki ağırlaştırmasını göz ardı ettim. Bu kadar iyi nemlendiren cruelty free saç bakım ürünü bulursam çok daha iyi olur tabi ki. Önerilere mesaj kutum açık süslü yoldaşlarım.

15 ağustos 2017 15:58


4. p&g aussie'yi satın almış, zaten tüm aussie ürünleri piyasadan çekilmişti. 3 minute miracle reconstructor maskesini de pantene etiketiyle tekrar piyasaya sürmüş. ben aussie ninkini almıştım çok memnunum. aynı formüldeyse kesinlikle şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. yumuşacık ve parlak yapıyor saçı, ağırlaştırmıyor ve elektriklendirmiyor. ama aussienin paketi çok daha başarılı, kapağa gerek olmaksızın kendi kendini kapatan vakumumsu bi ağzı var. bi de üzerinde 'your hair was so unhappy that we came to rescue all the way from down under' gibi esprikli minnoş şeyler yazıyodu, gülümsetiyosun aussie.

16 ağustos 2017 15:31

5. Daha önce Elidor'un şampuan + bakım kremi + saç açıcı spreyini kullanıyordum sıkıldığım için Pantene deneyeyim dedim gittim önce Aqua serisinin bir şampuanını aldım bitene kadar test ettim saçımı. ve gerçekten ağırlaştırmadan nemlendirip hacim verdi. sonra bir Eve indiriminde 3 dakikalık serum ve argan yağlı spreyini kullanamay başladım. sonuçtan şimdilik çok memnunum. Yalnız sanırım biraz bende dökülme yaptı.

16 ağustos 2017 20:37

6. Ilk kullanimda etkisini göstermemesine ragmen ikinci ve ücüncü kullanimdan sonra saclarima belirgin bir yumusaklik ve parlaklik verdi.ben onarici versiyonunu aldim indirimde 10 tlydi.bir sans verilebilir süslüler.

18 ağustos 2017 18:15 19 ağustos 2017 01:48

7. öncelikle kokusuna bayıldım, ayrıca benim kullandığım onarıcı olandı.

 4 günlük deniz tatilimde aktif olarak ve bol bol (gizlinot: bir şişenin biteceği şekilde) kullanarak etkilerini gözlemleme fırsatı buldum.

saçlarım çok ağır hasarlı dolayısıyla aşırı kuru tahmin edersiniz ki. güneşin altında denizden çıkınca veya denize girmeden önce kullandım ve saçımı tuzlu suyun, güneşin etkilerinden oldukça korudu. saçlarımı nemlendirdi ve aşırı yumuşacık yaptı.

aşırı yumuşatması benim işime gelmedi dediğim gibi aşırı hasarlı oluğu için kopmaları çoğaltır diye düşünüyorum emin olmamakla beraber.

banyodan sonra uçlarına serum olarak uyguladım yine memnun kaldım, çünkü pişmaniye saçlarımı ağırlaştırması mümkün değil diye düşündüm, ki öyle de oldu o yönden de başarılı olduğunu söyleyebilirim.

yenisini alırım özellikle kerastaselara dünya paralar bayılan biri olarak uygun fiyatlı bir ürünün beni böyle memnun etmesi çok hoşuma gitti.

21 ağustos 2017 13:31


8. saçımı abuk subuk bir renge boyayıp sonra da boya aksın diye hergün yıkadığımdan saçım püskül gibi kupkuru, dokunmaya korktuğum bir hale gelmişti. Hindistan cevizi yağı, shea vs ile maske yaptım ancak hergün yapmaya vakit olmadığı için, hazır saç kremim de bitmişken bunu deneyeyim dedim ve nem terapisi olanını aldım. İlk kullanımda çok etkisini görmedim ama sonrasında saçım yumuşacık oldu, canlandı resmen ve açıkçası hiç umudum da yoktu, oldukça şaşırdım ve sevindim. şu an bir hafta önceki saçla arada uçurum gibi fark var.

11 ekim 2017 19:58

9. Migros indirimden denemek için aldım çok övdüler. Ilk kullanımda yumuşacık oldu saçlarım. Duştan sonra kabaran saçlarım kabarmadı sayesinde,elektriklenme de yaşamadım. Yalnız bu ürünü alırken şampuanımı da değiştirdim, hangisinin etkisi bilmiyorum ama 2 günde 1 yıkadığım saçlarım günlük yağlanmaya başladı. Başka bir şampuanla deneyeceğim. Umarım sorun şampuandadır. Bu yumuşaklıktan vazgeçmek istemiyorum :(

11 ekim 2017 20:23

10. saçlarımı olduğundan daha yumuşak yapan ve müthiş güzel kokan bir krem.

15 ekim 2017 14:35