yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (6)
  • medya (2)

  1. sanırım pastelin yeni çıkardığı bir ürünü daha önce gördüğümü hatırlamıyorum. gratiste görür görmez aşık oldum tester olmayınca deneyemeden aldım. öncelikle fırçası ince baya. fırçayla çok fazla ürün geliyor, sürmesi çok zor. aşırı sıvı bir eyeliner. rengi gerçekten bordo hoş bir ton. ama sürülmüyor bu arkadaşlar. sürdükçe kendini siliyor bir garip. kuruması çok uzun sürüyor, kuruyunca da dökelecek gibi oluyor. eğer benim gibi rengine aldanıp alacak olursanız öncelikle tester bulup denemenizi öneririm. ürün 4,62 ml ve şu an indirimde 15,30 tl. eğer deneseydim almazdım sanırım.

  ilgili medya:
  2
  30 mayıs 2019 22:35

  2. Ben bunu çok istiyordum, daha çıkmamışken bordo ruju eyeliner fırçasıyla sürüyordum gözüme. Güzel duruyor ama çok hijyenik değil sanırım. Üstteki süslünün yorumunu da görünce iyi ki almamışım dedim. İsteyen varsa benim gibi eyeliner fırçasıyla halledebilir belki

  30 mayıs 2019 22:58

  4

  3. İnternette görünce rengi sebebiyle almak istedim .Tester olmadığı için rengine bakamadan aldım.Açtığımda rengi kahvemsi bordo çıktı (gizlinot: internette daha canlı bordoydu).Yapısı sulu sabitlenmesi biraz zaman alıyor o yuzden sabitlenene kadar gözü hareket ettirmeden durmak gerekiyor ama benim gözümde gün sonunda baktığımda dağılmamıştı(gizlinot: yağlı göz kapağım var).Fırçası benim sevdiğim gibi ince kırpık dibine çekmek için uygun .Bence piyasada uygun fiyatlı değişik renk eyeliner denemek isteyenler için güzel bir alternatif.

  10 eylül 2019 23:20


  5

  4. Birkaç aydır bayılarak kullanıyorum. Fırçası incecik, fazla ürünü kenara sürterek cikardigimda çok rahat sürüyorum. Hatta şimdiye kadar en kolay bununla eyeliner sürüyorum. Rengi bende tam bordo duruyor. Göz yapım sebebiyle sanirim diğer susluler gibi sorun yaşamadım, hemen sabitlendi ve bulaşmadı. Memnun olmadigim tek bir noktası var, bazen gün sonuna kadar kalsa da azıcık elim değdiğinde soyularak çıkıyor.

  Pastel'in kendi sitesinde indirim varken almıştım, yanında iki tane de tester gönderdiler. Özellikle indirimde fiyatını hak ettiğini düşünüyorum.

  1 ekim 2019 19:24

  4

  5. Bugün öylesine deneyip rengini çok beğenip aldığım eyeliner

  Elimin üstünde kızıl kahve duruyordu ama göz kapağımda bordo durdu. Günlük kullanilir mi diye biraz düşündüm açıkçası alırken ama kızıl kahveleri de çok seviyorum be. Tutamadım kendimi yine.

  Elimin üstünde iki tane bordo eyeliner denedim aynı anda. Biri L'Oreal in yeni çıkan matte signature eyeliner inin burgundy rengi, diğeri pastel Bordeaux idi.

  Loreal in kalıcılığı tabii ki efsaneydi. Üstünü epey ovalamama rağmen ne dağıldı ne parçalandı. Pastel kolay dağıldı.

  Renkleri göz kapağında birbirine benziyor ama elimde L'Oreal daha bordo, pastel daha kahve durmuştu.

  Loreal in içinde minik simler var. Pastel ise tamamen mat. Kuruması çok uzun sürmedi bence ama çabuk sabitleniyor da denemez.

  Ben neden mi pasteli aldım? Çünkü param yok.. pastel çok daha ucuzdu.. L'Oreal in indirimli fiyatı 47 TL, pastelin indirimsiz fiyatı 25 TL

  Pastel 25 TL yi hak ediyor mu? Başka renk olsa asla hak etmiyor bence.

  Loreal 47 TL yi hak ediyor mu? Paran varsa evet bence..

  Bu arada loreal signature eyelinerin 03 marron rengini de denedim. Siyaha yakın bir acı kahve ve simsiz, tamamen mat bir renk. Kalıcılık burgundy ile aynı. Ama renk biraz sıradan geldi açıkçası. Yani 47 TL etmez bence

  22 ekim 2019 18:32

  4

  6. rengi çok güzel bir bordo, fırçası incecik sürümü gerçekten çok kolay. ancak inanılmaz sıvı yapıda, o yüzden homojen bir renk almak çok zor. silerken gözü hiç yormadan, ovalamaya gerek kalmadan hemen siliniyor. kalıcılığı da yüksek diyebilirim.

  6 mayıs 21:34

  7. siyah eyeliner'ın üst tarafına çekmek için aldığım eyeliner. normalde ayna karşısında eyeliner için yarım saat harcarım ama fırçasının inceliği çok rahat sürmemi sağladı. gün boyunca da hiç akma veya dökülme yapmadı. yapısı ne çok akışkan ne çok katı gayet kararında. sürdükten sonra kuruması uzun sürmüyor.

  15 temmuz 19:11


  4

  8. Kahve eyeliner ararken onlar siyah gibi durduğu için aldığım eyeliner. 

  Bu da gayet bordo. Akma yapmıyor ama gözlerimi kaşırsam dayak yemişim gibi duruyor. Fırçası çok ince, sürümü çok kolay, salt bordo çok iyi oturan pigmentli bir ürün değil ama gayet şirin duruyor. Bence günlük makyajda çok sırıtmaz. değişiklik isteyen süslüler el atabilir. Gratis indirimiyle 17 liraya geldi.

  23 temmuz 16:40