yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (5)
  • medya (2)

  1. Normalde bloggerlardan yeni çıkan bir ürünü görüp koşarak giden alan birisi değilim hatta hediye gönderildiyse alma olasılığım da oldukça azalır ama ojelerfora kendisine gelen bu ürünün renklerini elinin üzerine sürünce 304 numarasının uzun süredir aradığım renk olduğunu görüp koşarak aldım.tam bir riskti bu çünkü hiçbir yerde yorumu yok ve selma da sadece elinin üzerine sürdü,yorumlamadan geçti.neyse aradım buldum,testerı da yoktu zaten 25 tl gibi bir fiyatı var.alır almaz dudağıma sürdüm ve uzaylıyla öpüşmüş gibi oldum.çok parlak ve sim dolu,morlu-mavili renkler ama bir o kadar da güzel.üstelik yapışma hissi sıfır,tam manasıyla sıfır.lip gloss sevmeyen arkadaşım bile bayıldı.sonra 15 senedir gördüğüm İngilizce dersleri sayesinde bir aydınlanma yaşadım.ürünün kutusunun üstünde topper yazıyor.ürün meğersem lip gloss değil de mat rujları ışıltılı göstermek için yapılmış ki zaten ingilizceye de gerek yok kutusunun yanında türkçe açıklama yazıyormuş.ayrıca tek başına da kullanılabiliyormuş .ben hayvan gibi yırtttığım için tam okunmuyor o açıklama.likit mat rujla kullanınca ise ruj kurumuş olsa bile hem ruj fırçaya bulaşıyor hem de dudağınız yapış yapış oluyor.ben tek kullanarak devam ederim .

  ilgili medya:
  1
  21 kasım 2017 11:31

  2. jouer lip topperlara mudail gösterilen ürün. ilk bulduğum yerde kapacağım, renk tonları çok güzel görünüyor.

  22 kasım 2017 18:04

  3. 303 bronze olanını bugün alıp bayıldığım ürün. Koyu renk pastel likit rujların üzerinde efsane güzel duruyor. Bir de sanırım içerisinde dudakları yumuşatıcı bir yağ var. Tek başına sürdüğümde de hem güzel duruyor hem de dudaklarım yumuşacık oluyor. En çok kullandığınız rujların tonuna göre alıp kullanabilrsiniz. Tavsiye ederim :)

  1 aralık 2017 00:49


  4. internet sitesinde görmüştüm galiba, fikir çok hoşuma gitmişti. daha önce hm'de vardı, o zaman aklımdaydı hatta merve özkaynak kullanmıştı ama almamıştım. pastel yapınca deniyim dedim. sonra ece dinçte gördüm, aklım renksiz olanlarındaydı. ama videosunda bir tanesinin unicorn rengi gibi aşırı yansımaları vardı. glitz rengi, bronz rengin bir ton açığı olanı arkadaşım hediye etti bana. çok beğendim. lip glosslar gibi yapış yapış değil, yansımaları çok güzel. dudakları bir tık dolgun gösteriyor kesinlikle. mat rujlardan zaten sıkılmıştım, lip glossta istemiyordum kullanmak. o yüzden ilaç gibi geldi. henüz rujun üstüne denemedim. deneyince de editlerim süslüşler.

  27 aralık 2017 10:00

  5. gratis pastel'de %50 indirim yapınca, uzun zamandır merak ettiğim 301 ve 302 numarasını edindim. yapısı lipgloss gibi yapış yapış olmaktan uzak oldukça yumuşak, dudak yağı kıvamında. bu sebeple bıraktığı his çok güzel ve ağırlık hissettirmiyor ancak aynı sebeple bir şeyler yiyip içtiğinizde de çok çabuk silinebiliyor. oldukça simli yapılarından ötürü silerken de yüzünüze minik minik simler dağılabiliyor. simli, parlak dudaklar seviyorsanız indirim bitmeden özellikle 302 numarayı deneyebilirsiniz.

  ilgili medya:
  1
  6 haziran 2018 16:56

  6. glitz rengiyle aşk yaşadığım ürün. o kadar güzel bir parlaklık ve abartı olmayan bir sim veriyor ki. bayıldım!

  15 eylül 2018 17:06

  7. bu ürün ilk çıktığında indirimsiz olmasına rağmen büyüsüne kapılıp almıştım (ki ilk gördüğüm bir ürünü önce araştırır sonra indirimini bekler öyle alırım her daim). birkaç kullanışımdan sonra bir arkadaşıma verdim, ama hatırladığım kadarıyla kaliteli bir ürün değildi. altındaki en hakkaniyetli mat ruju bile bulaştırıyor ve fırçası boyanıyordu, içinde sim tanecikleri vardı ve dudaklarınızla ruju yayma hareketini yaydığınızda garipliğini hissediyordum. altında ruj olmadan, gloss tarzında kullanayım dedim, o da olmadı, yapısının garipliğinden olsa gerek, birkaç dakika içinde uçtu gitti dudaklarımdan.

  yani indirimde kaç oluyordur, son zamlarla ne kadar olmuştur hiçbir bilgim yok fakat 10 liraya bile düşse bence fiyatını hak eden bir ürün değil. dudakta durmayan dudak ürününü kim ne yapsın ayol.

  16 eylül 2018 15:35 17 eylül 2018 21:31


  2

  8. Kullanıldığında yemeden, içmeden,(gizlinot: bir partiye katılırken kullanılacaksa pipet en büyük yardımcı olur)(gizlinot: simler yutulmak istenmiyorsa) öpüşmeden uzak durulması gereken, 304 sparkling numarasını yaklaşık bir sene önce satın aldığım ruj cilası. Bunu en çok pembe rujlarla yakıştırıyorum (gizlinot: bilhassa l'oréal color riche eva's delicate rose ile) ancak dikkat edilmediğinde her yere bulaşabildiği için günlük kullanıma pek uygun değil. Dudaklar birbirine sürtüldüğünde hem içindeki simler ölü deriyi çıkartıyor gibi bir his veriyor, hem de parlatıcı sıvısı kaybolup ortada simleri bırakıyor. Rujların yapılarının değişip değişmediğini arada kontrol ederken bunun kokusunu restoranların mutfaklarından dışarıya taşan kızarmış yağ kokusuna benzettim, aldığımda böyle değildi. Denemek için sürünce farkettim ki o koku ve tat gitmiyor, rahatsız ediyor. Sonuç olarak pek memnun edici bir ürün olmadığı kanaatindeyim.

  14 ocak 2019 20:12

  9. 302 numarasını çok seviyorum ve ben tek başına bile kullanıyorum süslüler benim dudağımda aşırı parıl parıl durmadı lip glossun bir tık yoğun ve parlağı gibi durdu. çok severek kullanıyorum

  14 nisan 2019 03:48

  3

  10. dudaklarınızı birbirine sürttüğünüzde sim parçaları hissetmek istiyorsanız buyurun alın.

  303 shimmering bronze ve 302 glitz renklerinin güzelliğine dayanamayıp almış olmam ayrı mesele tabii.

  17 ağustos 2019 22:20 20 aralık 2019 23:14