yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (5)
  • medya (2)
  5

  1. yakın zamanda 601 rengini edindiğim pastel'in yeni likit mat ruj serisi. özetle çok beğendim. artıları kesinlikle eksilerinden fazla olan bir ürün. benim aldığım ton doğal ve hafif sıcak alt tonlu, açık bir pembe, çok koyu renkli dudakları olmayan çoğu kişinin doğal dudak rengine yakındır diye düşünüyorum. ince ve dudak kenarları, köşelerine rahatça uygulama yapabilmeyi sağlayan bir aplikatörü var damla şeklinde. ürün dudakta kolayca sabitleniyor ve en güzel tarafı şu: "çık, unut" ruju yapmışlar arkadaşlar. ne maybelline likit rujların yapış yapışlığı ne de pastel'in geleneksel likit rujlarının kaskatılığı. marka kendisini bile aşmış kısacası. ürünün tonu dudakta kurudukça çok oynamıyor, ilk olarak aplikatörle ne aldıysanız aynı rengi dudağınızda da görüyorsunuz aslında. sıvı ve ince bir formül, çabuk sabitleniyor. kalıcılığı konusunda biraz zayıf kaldığı söylenebilir fakat parça parça çıkan revolution'ının likit mat rujları veya flormar'ın lip tattoo(gizlinot: bu ürünün iddialı ismi beni hâlâ güldürüyor.)su gibi değil asla. yavaşça soluyor ve kötü bir görüntü oluşturmuyor. kuru dudaklara da uyguladığım oldu, rahatsız hissettirmedi. elbette dudaklarınızda çok fazla tutarsanız kurutma yapacaktır. bu renginden başka bir rengi bana hitap etmemişti fakat formülü böyle olduğu için kırmızısına da bakmayı düşünüyorum. çıksa da kolayca tazeleniyor, kat kat uygulanıyor ve rahatsızlık da vermiyor çünkü. dar bir renk skalası var henüz, ekleme yapacaklarını düşünüyorum. size hitap eden bir renk bulursanız bence bakmalısınız.

  ilgili medya:
  1
  29 kasım 2020 21:47

  5

  2. Henüz hiçbir mağazaya gelmemiş olan bu seriyi denemeyi çok istiyordum uzun zamandır, eveshop'ta gezinirken 605 numarasını satın aldım ve bugün nihayet denedim. Ambalajı çok şık, kokusuz ve hafif formda bir ruj. Dudakta ağırlık yapmıyor, hemen kuruyor ve asla yapış yapış bir his oluşmuyor. Matlığı çok güzel, rengine ise resmen bayıldım. Bence bu serideki en güzel renk şimdilik 605 numara. Hem gündüz hem de gece kullanılabilecek bir renk. Fırçası oldukça kullanışlı ve sürümü çok kolay. Sivri ucu sayesinde çok rahat sürebiliyorsunuz. Ben dudak kalemi kullanmadığım halde çok düzgün sürdüm fırçası sayesinde. Öncesinde nemlendirmediğim ve peeling yapmadığım halde çizgilere dolmadı, pütürlü görünmedi ve pürüzsüz durdu. Ayrıca dolgun bir görünüm de sağladığını hissettim. Yani bu ruj benim favorim artık ve bitince kesinlikle tekrar alacağım. Pastelin önceki meşhur likit mat rujlarını sollayacağından eminim

  9 aralık 2020 19:59

  5

  3. hiç rahatsızlık vermeyen oldukça beğendiğim bir ruj oldu. likit mat ruj devrini kendi tarafımca rafa kaldırmıştım ama sürekli tazeleme imkanım olmadığını düşününce geri döndüm. bendeki 604 rengi. kendi dudak rengimmiş gibi duruyor. başarılı. başka renklerini de alacağım çünkü indirimde beaulisle(gizlinot: çöp) aynı fiyata düşüyor.

  29 aralık 2022 16:48


  5

  4. ilk çıktığında hiç ilgimi çekmemişti kendisi ama son zamanlarda aklıma düştü. dün gidip en koyu rengi olduğunu düşündüğüm 606 numarasını aldım. (gizlinot: benim her zaman sürdüğüm tonlarda koyu pembe/bordo arası bir renk) sürmek için ilk fırçayı çıkarttığımda gelen kokusuna aşık oldum. harika kokuyor çikolata gibi.  yapısı incecik, çok çabuk kuruyor ve dudakta hissetmiyorsunuz. dudakları da çok fazla kurutmuyor. kat kat uygulamaya müsait değil bence (gizlinot: çok fazla bişeyler yiyip içtiğim için gün boyunca sigara vs) ortadan silinme yaptığında ruju silmeden üstüne sürünce biraz ağırlık yaptı ve kuruttu. ama zaten kolay kolay çıkmıyor. rengi solduğunda da üstüne bir dudak yağı geçip kullanmaya devam ediyorum. kesinlikle elimin altında tutacağım bittiğinde tekrar alacağım bir ruj oldu. fiyatı da bence şu anki piyasaya göre uygun. başka renklerine de bakabilirim ama renk skalası az daha çok nude tonlar var gibi. daha koyu tonlarda renklerinin çıkmasını isterdim.

  edit: rujun fırçasından bahsetmeyi unutmuşum. fırçası da harika uygulaması çok kolay. ince ucuyla çok kolay dudak çerçeveleniyor ve geniş tarafıyla tek seferde ruju sürebiliyorsunuz. 

  4 mart 2023 20:36 6 mart 2023 00:39

  5

  5. Bugün indirimde görünce 601 numarasını aldığım ve çok beğendiğim likit mat ruj. Yumuşacık, dudağımı kurutmadı. Diğer renklerini de denemeyi düşünüyorum, kırmızı olanı özellikle. 

  2 temmuz 2023 02:06