yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (2)
  • medya (3)

  1. uzun isimli eyeliner. aslında ürün kirpik uzatıcı serum olarak geçiyor, renkli ve renksiz çeşitleri var. ben siyah olanına sahibim. kirpik uzatma konusunda yorum yapamayacağım ama kullandığım en iyi eyeliner. iyi eyeliner süremiyorum, keçe uçlu kalem şeklinde olanlarla en iyi performansı alıyorum. bu ürünün ucu keçe uçlu olanlar kadar sert değil fakat çok yumuşak ve biçimsiz de değil. ince çizgilere, sert detaylara izin veriyor. onun dışında rengini iyi veriyor. parlak bir bitişi var, siyahi bir coal black karası değil ancak füme ya da soluk bir siyah da değil. en güzel yanı, zinhar akmıyor ve çıkarması çok kolay. genel olarak physicians formula'nın göz kalemlerinde gözlemlediğim akma yapmıyorlar, kalıcı olmayanları dökülme yapıyor ancak. bu üründe öyle bir sıkıntı yok. gözünüzden çıkarırken küçük küçük partiküller halinde soyuluyor gibi çıkıyor, panda gözüne dönmüyor gözünüz. gün içinde unutup haldur huldur gözünüzü ovalasanız da bulaşmıyor. ben bayağı memnunum, günlük makyajımda sıkça kullanıyorum.

  16 temmuz 2015 00:31 ed.20 temmuz 2015 22:14

  2. Eyeliner konusunda başarısız ve başarılı olmaya da gönülsüz bir insan olarak, hiç jel eyeliner falan denemeyip, makyaja başladım başlayalı kalem eyeliner kullanan bir insanım. Üstelik neredeyse her gün eyeliner kullanıyorum, ve bu ürün son 4 ayımın eyeliner'ı. Dedim ki artık yorum yazabilecek kıvamdayım. Şahsi fikrime dayanarak; kalıcılığı oldukça iyi, siyahlığı yeterli, Sürümü çok çok kolay, fırçası şahane bir eyeliner olduğunu belirtmek isterim. Aslında alırken kirpik besleme iddiasına tav olsam da, şahsen böyle bir etkisini görmedim. Gelgelelim hoh desen dökülen kirpiklerim için, beslemese bile en azından zarar vermiyordur herhalde fikri bile iyi geliyor bana. Yorumlarımı noktalarken, eyeliner konusunda beklentisi ve becerisi düşük bir insan olduğumu tekrar hatırlatmak isterim efenim.

  8 temmuz 2016 22:48

  3. bu seriden lash boosting isimli organik kirpik arttırıcı olanı denedim. kolay çıkarılması bir rahatlık evet kirpik besleyen bir tarafı oldu mu bir tüp kullandığım için emin değilim ama ürünün en iyi yanı doğal olması ve hassas gözlerde alerji yapmaması. bir de ben ne zaman maskara sürsem birkaç saat sonra gözümde bir rahatsızlık hisseder ve istemsiz olarak elimi atıp kaşırım ama bu maskarayla böyle bir rahatsızlık hissetmedim hatta sürdüğümü bile unuttum. yalnız dediğim gibi kirpikte ahım şahım bir etki yaratmıyor.

  3 ağustos 2016 19:25


  4. dipliner ile eyeliner arası bir fırçaya sahip, bu sebeple de sürümü çok kolay. bence piyasadaki en iyi eyelinerlardan. yalnız zamanla rengini kaybediyor, öyle bitene kadar simsiyah kalmıyor. kirpik besleme iddiasını ise hiç ciddiye alamıyorum. incelediğim kadarıyla içeriği öyle aman aman değil.

  4 ağustos 2016 14:56

  5. Çok tatlı bi süslüyle takas sonucu bana ulaşan eyeliner. Gerçekten sürümü çok kolay. Ama öyle simsiyah değil. Ben siyah eyelinerları daha çok seviyorum. Ama bunun da sürümü kolay oldupu için kolayca bi kuyruk yapıp, balm schwing eyeliner la içini dolduruyorum.

  Bitince almayı düşünüyorum çünkü cidden kolaylık sağladı. Bu arada serum etkisini gözlemlemedim ben.

  4 ağustos 2016 15:27

  6. göz ürünlerinden beklentisini kolay çıkarılabilir olmasına indirgemiş bir üşengeç olarak çok sevdiğim ve bugün bitirdiğim eyeliner.

  sürümü: çok kolay. ürün kalem şeklinde olduğu için ürünü kullanırken hakimiyet problemi yaşamıyorsunuz

  tazelenebilirlik: çok iyi değil. mesela yanlış gittiğiniz, azıcık boşluk kalan yerin üstünden geçemiyorsunuz ürün siliniyor.

  kalıcılık: eğer yanlışlıkla eliniz gözünüzün ucuna bile değse orası siliniyor. gün içinde rengi siyahtan koyu griye dönüyor.

  en önemlisi de ürünü gözünüzden çıkartıp yıkadıktan sonra aynada kendinize baktığınızda hala bir katman daha siyah boyayla karşılaşmıyorsunuz.

  yolumun eczaneye düştüğü bir gün tekrar alacağım.

  10 ocak 2017 20:06

  7. Sanırım bir tek benim beğenmediğim eyeliner. Genelde göz kapaklarıma far sürerim, farın üstüne de eyeliner çekerim. eyelinerı bu şekilde kullandığımdan sanırım bir süre sonra ucu dağıldı. Ucu sivri olması gerekirken daha da kalınlaştı tel tel ayrıldı. Sürümü çok zorlaştı ve çok çabuk bitti. Rengi tam siyah olmadı hiç bir zaman. Gri gibiydi bende. Ve hemen dağılıyordu.

  Aramızın daha fazla bozulmasına izin vermeden çar çabuk jel eyelinerıma geri döndüm. Canım jel eyeliner. 

  13 ağustos 2018 17:51


  5

  8. (gbkz: yağmur vardar) tavsiyesiyle almıştım, yanıltmadı. yağlı ve düşük göz kapağı olanlar sevecektir, hem sürmesi kolay, hem de the balm schwing eyeliner ile 3-4 saatte üst göz kapağıma bulaşması ile panda gibi göründüğümü fark ettikten sonra keçeli eyelinerlardan vazgeçmiştim. Jel eyelinerda da her defasında fırça yıkamaya çok üşeniyorum. Sonuç olarak güzel bir eyeliner, umarım keçe kısmı deforme olmaz ve çabuk kurumaz.

  30 haziran 20:42

  4

  9. physicians formula'nın dümdüz bir çizgi çekmek ve özellikle de eyelinerda kuyruk sevenler için son derece pratik, aynı zamanda da kirpik uzatma etkili serum içeren eyelinerı. çok ince bir ucu olduğundan kalınlığı istediğiniz gibi ayarlamak mümkün. ince eyeliner çekmek için hele çok uygun. eliniz alışık değilse bile kolaylıkla eyeliner çekebilirsiniz bununla. renginin oldukça parlak bir siyahlığının oluşunun yanında, gerektiğinde yoğun bir görüntü sevenler için artırılabilir oluşu da bence kesinlikle bir artı. ben mesela çoğu zaman iki hamlede ve uçları birleştirerek çekerim eyelinerımı, ona rağmen yama gibi durmadı. kalınlığı iki gözümde de aynı ve yoğunluğu eşit bir görüntü açısından beğendim.

  bana göre bu eyelinerın tek eksisi çok hızlı dağılması. benim gözlerim çok çabuk nemlenir mesela ve alerjim olduğu için de sulanmaya eğilimlidir. o yüzden bende hızlı bir şekilde dağılma yaptı. yani sabitlenmesi biraz vakit alıyor. sabitlendikten sonra akmadı ya da parçalı bir görüntüsü olmadı belki ama, bu dağılma durumu benim açımdan büyük bir eksiklik ürün için. ince ucunun işlevsel olmasının yanında çok çabuk deforme olmaması, yeterli ve benim açımdan yoğun bir siyahlığı olması ve şık ambalajıyla benim bir indirimde tekrar alabileceğim türden ürün.

  ilgili medya:
  3
  1 temmuz 22:39