yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  0.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (0)
  • medya (1)

  1. ilk yıkamada bile ciddi anlamda olumlu etkisini gördüğüm şampuan. her saç tipine göre organik ve etkili şampuan çeşitleri bulunur. şiddetle önerilir.

  8 ekim 2014 12:50

  2. Hamileliğim sırasında serinin keratin bazlı olan Phytokeratin çeşidini kullanıp, inanılmaz memnun kalmışlığım vardır. Hala da kullanmaya devam ettiğim ve saçlarımı yumuşacık yapan şampuandır. Tek kötü yanı fiyatının biraz tuzlu olması, küçük bir şişeye 35tl nereden bakarsanız bakın biraz fazla çünkü.

  8 eylül 2015 07:48

  3. 2-3 sene önce kuru saçlarım için şuan aklimda kalmayan bir çeşidini kullanmıştım. İçinde buğday özleri fln vardi, oldukça akışkan bir yapıdaydı. Ben saçını olabilecek en nazik şekilde temizlerim diyordu adeta yapisi ile. Ta o zamanlar 40 tl para vermiştim fakat nem konusunda gerçekten çok başarılıydı verilen parayı hakediyordu. Gel zaman git zaman saçlarımla ve cuzdanimla ilişkisi bozuldu bıraktım. Paraya kiyarim diyen süslüler şans verebilirler.

  23 eylül 2015 23:09


  4. keratin bazlı olan "PHYTOKÉRATINE" şampuanını alıp hiç ama hiç sevmedim. ne söylenildiği gibi ilk kullanımda bile fark edilecek bir değişiklik gözlemledim ne de uzun vadede fayda sağladım. ayrıca şişesi inanılmaz derecede kullanışsız tasarlanmış, şişenin devasa ağzı ve şampuanın yoğun yapısı sebebiyle istediğiniz miktarı ayarlamak imkansız gibi bir şey, o da yetmezmiş gibi bitmeye yakın avucuma akmasını beklerken yaşlandım resmen.

  bunun yerine (link: http://www.gratis.com.tr/Product.aspx?ProductID=174&ProductCategoryID=3 giovanni smooth as silk) adlı bol nem veren şampuanı alın, hem yarı fiyatından bile ucuza alırsınız hem de yumuşacık saçlarınız olur.

  bu arada phytodefrisant balmı cidden iyi ama onun hakkını yemeyim.

  8 aralık 2015 22:03

  5. Phyto şampuanlardan iki tanesini kullandım. Biri phytocedrat diğeri phytoapaisant.

  -Phytocedrat; yağlı saç derisi için sebum dengesi düzenleyici bir şampuan, saçın yağlanmasını geciktiriyor ve içerisindeki 9 bitki özüyle gözenekleri sıkılaştırıyor. Bu vaatleri görünce 3 sene önce yağlanma derdimden kurtulmak için aldım ama hiç memnun kalmadım. Hiçbir faydasını göremedim, bir daha da almadım zaten.

  -Phytoapaisant; saç derisini rahatlatıcı ve arındırıcı bir işleve sahip. Uzun yıllardır kullandığım bir ürün, çok memnunum. Haftada 2 gün asıl şampuanımın arkasından kullanıyorum ve gerçekten saç derimin ferahladığını, saçlarımın hafiflediğini hissediyorum. Şişesinin kapağının çeyreğine kadar şampuanı doldurup kullandığım için uzun zaman kullanabildiğim bitmeyen bir şampuan, kesinlikle tavsiye ederim.

  9 aralık 2015 15:26

  6. Phyto şampuanların şişesi gerçekten çok kullanışsız. şu an dönüşümlü olarak phytokeratine ve phytocyane şampuanını kullanıyorum.

  phytokeratine kullandığımda saç kremine gerek duymuyorum. Yıkadıktan sonra saçlarım kolay şekil alıyor.Saç derimdeki kuruluk ve kaşıntı problemine iyi geldi. Bence gayet başarılı bir şampuan.

  phytocyane ise mevsim geçişlerindeki saç dökülmeleri için aldığım bir şampuan. Bende saç dökülmesine iyi gelmedi. Bir de su gibi çok akışkan bir şampuan elime döktüğümde bazen fazla geliyor. tekrar almam.

  9 aralık 2015 19:18

  7. Harika bir şampuan. Kaç çeşit şampuan denediysem memnun kalmadım ama bu müthiş. Keşke biraz daha ucuz olsa. Saçlarım döküldüğü için dökülmeye karşı almıştım. Anında azalttı dökülmeyi. Saçlarımı daha gür ve hacimli gösteriyor. Keşke indirim kampanya falan yapsalar.

  9 mayıs 2016 10:14


  8. phytocyane şampuanı kullanıyorum ben de , mamacim.com da %50 indirimdeyken aldım.dedikleri gibi şişesi kötü,ağzı çok büyük ve içeriği çok sıvı olduğu için dikkatle dökmeye çalışıyorum. saç dökülmeme faydası var gibi geldi bana, hala dökülüyor tabi ama azaldı diyebilirim.7-8 kez kullandım daha gerçi.

  edit: bu şampuan bitti, yenisini almadım.sonuç olarak saç dökülmeme faydası olmadı.

  24 ağustos 2016 09:01 13 aralık 2016 13:34

  9. geçen sene nisan aylarında okul stresi vs derken saç derimde çok aşırı bir kaşınma başladı geceleri kafamı resmen kazıyarak kaşırken uyanıyordum. asla bitmeyen bir kaşıntım vardı ve deriler kuruyup kepek gibi dökülüyordu. bazı günler oluyordu ki kepekler tüm saçımı doldurmuş oluyordu ve ben o gün evden bile çıkmıyordum. eczaneye gittiğimizde phyto markasından phytosquam şampuan, phytosquam intense ve phytopolliene; biodermadan da node ds+ intense şampuanı verdiler. şampuanı her yıkamamda kullandım, node ds ve phytosquam intense haftada iki, phytopolliene de haftada bir kez kullanılıyordu. ben bu ürünlerden sadece şampuandan iki şişe bitirdim diğerlerinin birer şişesini bitirdim ve gerçekten saç derimi çok toparladılar.

  phytosquam intense banyoya girmeden 20 dk önce saçıma sürüp sonrasında yıkanıyordum ve banyoda da node ds sürüp 10 dk bekletiyordum. phytopolliene de yağ gibi bir şey onu da yaklaşık 30 dk bekletiyordum banyoya girmeden önce. bir haftada ürünlerin hepsinin faydasını gördüm saç derim ilk eczaneye gittiğimizde pul puldu sonraki gidişimizde görüntü çok çok güzeldi.

  ürünler arındırıcı etkili olduğu için çok keskin kokulu malesef hele phytopolliene sürdüğüm zaman annem evden kaçıyordu öyle keskin bir koku vardı. sülfat içermediği için çok köpürmüyorlar dolayısıyla temizlemişsin gibi hissetmiyorsun başta ama saçlar gacır gacır oluyo. biraz kurutuyor malesef saçları ama o da bir saç kremiyle çözülebilecek bir dert. hoş ben saç derim o kadar problemliyken krem veya maske kullanacak cesarete sahip değildim. bu tedavi sonunda kaşıntılarım neredeyse tamamen bitti ancak şu an tamamen seriyi kullanmayı bıraktım. özellikle şampuan kolay kolay köpürmediği için ve de ambalajları pompalı olmadığı ürün biraz fazla heba oluyor, zaten yüksek fiyatlı yani bir şişe şampuana 60 tl vermek çok akıl karı değil ama bana dönem dönem kaşıntılarım başlarsa node ds ve phytosquam intense alıp onları haftada iki kez kullanırsam iyi geleceğini söylenmişti. olur da aynı problemi yaşarsam kullanabilirim. bu ürünler benim ciddi anlamda hayatımı kurtardı.

  24 ağustos 2016 15:15

  10. Kaliteli şampuanlardan diyebiliriz kremine kıyasla şampuanı daha çok nem veriyor. Kuru ve kıvırcık saçlara sahibim. Nem ile birlikte bukleleri de belirginleştiriyor. Birazcık su eklerseniz formülünün daha güzel olduğunu görürsünüz kızlar

  30 ocak 2017 13:19