sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (388)
 • medya (81)

388. Pure beauty bulgarian rose bb krem

Rimmel london match perfect kapatıcı

Golden rose dream eyes eyeliner 401 siyah

Wet n wild megaglo contouring palet

Farmasi zen maskara

9 nisan 00:05 9 nisan 00:05

387. (link: https://www.suslusozluk.com/benefit-dream-screen-güneş-kremi?i=929008 benefit dream screen makyaj bazı)(gizlinot: kullanmayı hep unutuyorum diye bu listede.)/ bitti

(link: https://www.suslusozluk.com/bioder-bio-epilation-forte-yüz-tüylerini-azaltıcı-serum bioder tüy azaltıcı serum)(gizlinot: yine kullanmayı ertelediğim için bu listede.)(gizlinot: bitsin de yorumlayayım.)

arko nem krem(gizlinot: ayak kremi olarak kullanıyorum.)(gizlinot: hindistan cevizi yağı da aynı işi görür.)/bitti

(link: https://www.suslusozluk.com/lush-tea-tree-water-tonik?i=929108 lush tea tree water tonik)(gizlinot: bitsin de pixi glow toniği alayım artık.)

essie happy wife happy life oje(gizlinot: bu ay sadece bunu sürmek istiyorum.)(gizlinot: yapısı bozulmaya başladı gibi.)

(link: https://www.suslusozluk.com/lush-ocean-salt?i=929103 lush ocean salt peeling)(gizlinot: az kaldı. bitsin.)/bitti

Ekleme; clinique cc cream

8 nisan 23:44 14 nisan 03:24

386. Daha önceki project pan’da hedeflediğim bb krem bittiği için,

- flormar hd invisible fondöten ( yarıladım zaten, bence yağlı ve karma ciltlere göre değil pek, hele yazın hiç kullanamam diye havalar çok ısınmadan bitirmeyi planlıyorum).

- önceki project pan’da hedeflediğim nemlendirici bittiği için elimin altındaki la roche posay effeclar duo (bunu gündüz), bee beauty pürüzsüzleştirici gece maskesi (bunu da gece kullanarak bitirmeyi hedefliyorum).

- yaz güneşi kendini göstermeden doa aha içerikli aydınlatıcı yüz toniği ve %10’luk c vitamini (İkisi de yarıdan az kaldı).

- Cecile 04 numaralı kahverengi göz kalemi

- cecile 15 numaralı kızıl kahverengi göz kalemi

- ziaja keçi sütlü göz kremi

- blistex med plus

- cecile 32 numaralı likit mat ruj

- flormar dudak kalemi 229

7 nisan 23:01

385. Her gün makyaj yapmıyorum. O sebeple ne kadarını bitirebilirim bilmiyorum. Kıyı da köşe de kalmışlardı. Bugünden itibaren kendime 3 ay veriyorum. Fotoğraf ekleyeceğim ve belli aralıklarla güncelleyeceğim.

Edit: rujumun etrafında minik noktacıklar oluşmuş sonradan farkettim. Sanırım küftü o yüzden çöpe gitti. (gizlinot: :()

ilgili medya:
1
7 nisan 16:56 7 nisan 17:19

384. Önceki projede yeterince iyi değildim bence. Bu nedenle süreyi daha az tutup daha küçük hedefler belirleme kararı aldım.

(gbkz: maybelline the nudes far paleti) üst sıradaki 4. İle alt sıradaki 1. Ve 4. Renklerde dibi görmeyi istiyorum. İlk far paletim ve alalı 3 yıl oldu. Elim neredeyse hiç gitmiyor ama. Artık böyle listelere ala ala bitirebildiğim kadarını bitirip elimden çıkarmak istiyorum.

(gbkz: essence fresh & fit awake makyaj bazı) alnımda minik minik pütür gibi sivilceler oluşturuyor. Fondöten kullanacağım günlerde yalnızca burnuma ve çevresine kullanıp bitireceğim. İçerisinde zaten az kaldı.

(gbkz: wet n wild megaglo aydınlatıcı pudra) bendeki rengi blossom glow. Orta buğday tenliyim, tenime açık geliyor. Yaz için daha uygun olduğunu düşüyorum, kısa kollu giydiğim her gün(gizlinot: Bundan sonra sanırım her gün ) bunu kullanacağım. Arada far olarak da kullanabilirim palettekilerle karıştırıp. Kenardan dibini görsem pek mutlu olurum ama pek ihtimal vermiyorum.

(gbkz: maybelline fit me kapatıcı) fondöten kullanmadığım günlerde bir çizik burnuma, ikişer çizik yanaklarıma atıp süngerle yayıyorum. Soluk görünümümü alıyor. Fakat son iki tüptür açtıktan birkaç ay sonra içerisinde koyulaştığını fark ettim. Daha tüpte dururken oksitleniyor. Mümkün olduğunca kısa sürede bitireceğim. Bir daha almam dedikçe tekrar alıyorum ama bu defa yine almam gibi.

(gbkz: flormar kaş kalemi) son kullanma tarihi 24 ay ve ben alalı bir buçuk yıl olmak üzere. Artık bitirmek istiyorum, flormar'dan alışveriş yapmadığım için tekrar almayacağım. 2 ay içerisinde biter mi emin değilim ama bayağı azalır en azından.

(gbkz: maybelline colossal kajal siyah göz kalemi) 3 yıldır siyah göz kalemi olarak sürekli bunu kullanıyorum. Bitirdikçe alıyorum. İçerisinde 2 cm kadar kaldı, 2 ayda biter gibi. Muhtemelen yine alırım.

(gbkz: maybelline lash sensational maskara) nasıl olduğunu anlamadığım şekilde elimde 3 tane açık maskara oldu. En önce bunu bitirmek istiyorum. Uzatması gayet güzel ama dolgunluk vermiyor. Tekrar almam bu nedenle.

(gbkz: pastel daylong kissproof 38 ruj) rengine aşık oldum ancak likit rujları çok kolay kullanamıyorum. Yapısı çok sıvı ve aplikatörü beni çok zorluyor. Bitiremesem bile azaltmak istiyorum, haftada en az 2 gün kullanacağım.

Tüm bunlara 2 ay süre veriyorum. Bitirmek istediğim ama bitiremediğim ürünler olursa daha sonra yapacağım listeye de alacağım, elbette bitecekler.

ilgili medya:
1
7 nisan 15:57 7 nisan 16:01

383. Golden rose velvet matte 16

Maybelline ruj. Adını unuttum. 

Flormar silk matte 5 numara

Bittiniz olm siz

5 nisan 18:37

382. Pastel day long lip color: 31 numarasını kullanıyorum. Rengi çok güzel, soft bir pembe yapısı da güzel ama içten içten çıkınca kötü göründüğü için elim pek gitmiyor. Yine de bozulmadan kullanıp bitirmeyi amaçlıyorum. Tekrar likit ruj almayı düşünmüyorum.

Essence matt touch blush allık: peach me up bendeki. başlığına da girdi yazmıştım kesinlikle çok güzel bir allık mat allık arayanlar düşünmeden alabilir. Ben artık şeftali değil de daha pembemsi allıklar kullanmak istediğim için bunu hem allık hem far olarak bitirip pembelere geçiş yapacağım.

Wet n wild beyaz far: çok gereksiz. Bu nasıl bitecek derken derken panı görmeyi başarmışım buraya kadar gelmişken eninde sonunda biter diye düşünüyorum. Bunun acelesi yok ama yine de elden çıkması için kaş altımı aydınlatma amaçlı sadece bunu kullanacağım. far konusunda zaten komple diyete girmeyi düşünüyorum. Üç paletim var iki tanesi on ikili biri dörtlü bir de bu beyaz var. Bu kadar renk gerçekten fazla. Son bir tane daha fix renklerden dörtlü ya da beşli palet oluşturup far dosyasını epey uzun bir süre kapatacağım.

ilgili medya:
1
5 nisan 18:09

381. 27 Kasımda başlayıp bugüne kadar sürdürdüğüm bitirme projemin sonuç kısmıyla geldim. Çok başarılı olamadım bence.

-flormar terracotta pudra. Bitmedi, hatta kullanamadım aralık ayından bu yana. Ne yazık ki artık yüzümde çamur gibi durmaya başladı, son kullanma tarihiyle alakalı bir problem yaşadım muhtemelen. Az sorlasam bronzer olarak bile kullanırdım ama atıyorum.

-rimmel london lasting finish allık. 150 numaralı live pink rengi vardı ve 16 şubatta bitti. Geçtiğimiz ilkbaharın ortalarında almıştım ve sonbaharın ortalarından itibaren bunu kullandım. Soğuktan kızarmış efektini harika veriyordu. Önümüzdeki kış için mor tonları düşünüyorum ama tekrar alabilirim.

-maybelline color tattoo 35 on&on bronze rengi. 2 defa arka arkada ağır hastalık geçirdim ve 2 aydan fazla süre göz makyajı yapmadım bu süreçte. Bitmedi, dibini bile göremedim hatta. Yapısı değişene kadar benimle, kullanmaya devam edeceğim.

-koton mat ruj 482 numara. İçinde bordo yansımalar olsa da kahverengi ağırlıklı bir ruj. Alalı 1 yılı geçti fakat önceliği diğer rujlara verdim bu listede. Yarısına geldim ama bunun da. Yapısı bozulana kadar kullanmaya devam edeceğim yine de.

-golden rose velvet matte ruj. 25 numarası vardı, bitirmeye çok yakınken klozete düşürdüm. Golden rose'un bu serisinden tekrar almayacağım fakat rengi çok güzeldi.

-wet n wild Silk finish ruj. Blind date rengi vardı. Bunu da 16 şubatta bitirdim, artık kabı dudağımı çizmeye başlayınca bıraktım hatta. Saten/parlak arası bir yapıdaydı ve ışığa göre mor veya bordo görünüyordu. Ambalajı büyük risk taşıyor ve ben Gratis'ten alışveriş yapmayı kestim kartımda çıkardıkları problem yüzünden. Tekrar almayacağım.

Birkaç gün içerisinde yeni bir listeyle geleceğim ve bu defa süreyi 4 ay kadar uzun vermeyeceğim.

31 mart 15:32

380. Tüketmiyoruz kampanyası ve project pan oluşturma isteği birbiriyle paralel yürümekte ve elimdeki tüm drugstore ürünleri bu listeye ekleyebiliriz. Daha sonra içeriği temiz, parasına değen, az sayıda ürünle devam etmek istiyorum.

Son iki yılda youtube vloggerlarının da etkisi ile gittikçe yükselen kozmetik alıverişi grafiğimi nihayet kontrol altına aldığım için memnunum.

23 mart 20:24

379. Uzun süredir süslüdeyim ama ilk kez bir project pan yapmaya karar verdim. Elimde bitirilmesi gereken çok fazla ürün var, öncelikle bitmesini istediğim 10 ürünü seçtim. Bitirebilmek  için kendime verdiğim süre 1 ay. umarım başarılı olabilirim. 

Ürün listem şu şekilde ;

 1) Acnegun Onarıcı gündüz kremi - gece kremiyle birlikte kullanıyordum. Gece kremi bitti bu üründe sonlarında.

 2) diadermine Hydralıst gece boyu nem bakımı - yarısında olduğumu tahmin ediyorum

3) flormar flash baked far - toprak rengi

4) kıko kaş farı paleti - 01 - 2 senedir kullanıyorum, dibini gördüğüm bir ürün.

5) flormar smooth’n blush - yoğunluğundan dolayı çok kullanabildiğim bir ürün değil

6) nyx born to glow! - gleam

7) pastel moon light hıghlıghter

8) tony&guy saç parfümü - yarısında  

9)rımmel london stay matte - dibini gördüğüm bir ürün

10) arko nem hindistan cevizi krem

22 mart 21:16 22 mart 21:50

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar