yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (58)
  • medya (24)

  1. Gereksiz bir kozmetik işlemi. Takma tırnak zaten zararlı.Protez tırnakları düşünemiyorum bile. Birazcık bakımla her türlü tırnak düzelir güzelleşir.Tırnakların iyileşmesi için gereken hava ve suyu alamamak için bir numaralı işlem

  24 ağustos 2014 22:34

  2. Bir kere yaptırdım ve yaptırdığım andaki ruh Halim bunun son derece gerekli bir işlem olduğunu söylüyordu, hatta öyleki annemi bunun gerekliliğine ikna edip bana sponsor olmasını bile sağlayabildim. Şimdi şöyleki gerçekten stresli bir dönemden geçiyordum ve tırnaklarım yarılarına kadar yenilmiş ve iğrenç görünüyordu ve o görüntü yüzünden yemeye devam ediyordum. Neyse gittim yaptırdım. 6 hafta kullanabilirsin demişlerdi yaptırdığım yerde. Ama 3 hafta sonra çıkarttırdım. Çünkü artık tırnaklarımın normal seviyesine geldiğini düşündüm. Bir de ben uzarkenki halini hiç sevemedim o yüzden kalsın istemedim. Diplerde inanılmaz çirkin bir görüntü oluyor bence.

  24 ağustos 2014 22:40

  3. Takma tırnaktan kesinlikle farklı olan işlemdir. Tırnak yemeden kurtulmak için ilk adım olarak kullandım. İlk adım diyorum çünkü protez tırnak, tırnağınızı güçlendirmez yada kalınlaştırmaz. Aynı zamanda zararda vermez, özellikle akırık olanını kullanmanızı tavsiye ederim. Sabırla 3 ay boyunca kullandım ve artık tırnak yemiyorum.

  Akırık ve jel olarak var. Avrupa' da kadınların sıkça kullandığı tırnak üzerine malzeme ile kaplama yapılarak kullanılar süsleme türüdür. Sadece tırnaklarınıza hizmet veren bir sürü dükkan bulabilirsiniz. Tırnağınızın kendi yapısından rahatsızsanız, protez tırnak ile istediğiniz görünümü verebilirsiniz. (nerede yaptırdığınız çok önemli)

  Akırık olanı ilk yaptırdığınızda bir yada iki saat süren bir işlemle tamamlanıyor. Fiyatı 60 lira civarı, daha sonra tırnaklarınız uzadıkça diplerine malzeme ekleyerek 15 günde bir bakımını yaptırabiliyorsunuz. Çıkarmadığınız sürece sürekli kullanabilirsiniz, dayanıklıdır. Bakımı içinde 30 lira civarı fiyat biçiyorlar..

  30 ekim 2014 22:07


  4. Bu sabah itibariyle yaptırdığım uygulama. Cadı gibi siyah gothic tırnaklarıma beni kavuşturdukları için çok mutluyuuumm.

  6 haziran 2015 17:10

  5. Yaptırdığım gün "ama artık ben bunlarsız yaşayamam"dedim, net. 2 tanesi düşünce ve bakımları da pahalı olduğu için düşündüm taşındım ve toptancısından malzemeleri almaya karar verdim. Akrilik olanı evde Yapması hiç zor değil, artık evde kendim yapıyorum. Acaip bakımlı ve hoş bir görüntüsü var. Uzun tırnak sevmem zannediyordum, meğer ikide bir kırılıp hevesim kaçtığı içinmiş. Keşke bu kadar beklemeseydim bu iş için.

  14 haziran 2015 14:06

  6. Yaklasik 1 hafta once yaptirdigim olay. İlk gun o kadar zorluydu ki ne yazabiliyorum ayakkabimi bile baglayamiyorum o derece. Su an ise HARİKA!! bunlarsiz yasayabilecegimi dusunmuyorum cok guzeller, tirnaklarim cok bakimli duruyor. Ustune de kirmizi renk kalici oje surduk cillop gibi ellerim tirnaklarim var bakip bakip gulumsuyorum asffdghd

  29 eylül 2015 19:31

  7. Bir zamanlar yaptırıp, çok pişman olduğum olay. İlk başlarda çok güzel duruyor tamam kabul. Ama onları çıkartınca, kendi tırnağınız o kadar incelmiş ve çirkin oluyor ki anlatamam size. Dünya kadar bakım yağları vs ile uzun bir zaman sonra tırnaklarım anca normale döndü. İyi düşünün süslüler

  29 eylül 2015 22:10


  8. Protez sevicilik.

  29 eylül 2015 22:17

  9. tırnak yeme alışkanlığım sebebiyle yaptırmayı düşündüğüm işlem ancak akrilik olanı mı yoksa jel olanı mı yaptırtmalıyım bilmiyorum. Buna karar versem yer araştırmasına gireceğim. daha önce yaptırmış olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.

  5 kasım 2015 15:38

  10. Aşağıda kalan tırnakları çok yıpratıyor ve kesinlikle bulaşık yıkıyorsanız, ellerinizi çok sık yıkıyorsanız ne biliyim temizlik yapmayı seviyorsanız falan sakın yaptırmayın 3 güne düşer. 6 hafta duruyor falan külliyen yalan öyle olması için tuvaletten çıkınca bile ellerinizi yıkamamanız lazım. Tırnak yeme sorunu yüzünden yaptıranlara söylüyorum o iş öyle çözülmüyor canlarım hatta sonrasında tırnakları daha da incelttiği için daha kolay kırılıyor ve siz daha çok yiyorsunuz. Kafanızda bitirin.

  5 kasım 2015 22:14