yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (2)
  • medya (3)
  3

  3. Yakın zamanda sephora turkiyeye gelen bazı renklerinden delight olanı elime bugün ulaştı. Öncelikle rengini beğendiğimi söylemeliyim, ismi rose brown olarak geçen kahvesi baskın bir koyu rose rengi kendisi. Soğuk alt tonlu bir renk. Denildiği gibi jel yapılı, asla yapış yapış olmayan, hafif dokulu bir ürün. Çok hafif bir mentole benzer madde olduğunu düşünüyorum icinde, tam mentollü diyemem ama serinletici bir etkisi var dudakta, şahsen çok hoşlanmadım. Yağmur Vardar'in inceleme videosunda dediklerine katılıyorum, bence bu ürüne lip oil demek diğer lip oillere haksızlık olur. Zira kendisinin dudak yagi ile hiç ilgisi yok, yağ gibi yoğun ve dudağı kaplayan ağdalı bir yapısı kesinlikle yok. Gerçekten de kore markalarının water tintleri ile çok benzer yapıda, su bazlı tint yapısında diyebilirim. Fiyatını hakettiğini düşünmüyorum, diğer renklerini almayı düşünmem gibi geliyor. Kalıcılık ve nemlendirme konusunda yorumlarımı kullandıkça yazacağım.

  Kullandıkça gelen edit: Urunun parlakligi 2 saat icinde geciyor ve arkada bir tint birakiyor. Hicbirsey yemedigimde tint benim dudaklarimda yaklasik 4 saat kadar kaldi. Birseyler yedigimdeyse ic kisimlardan silindi. Kore tintlerini kullananlar bilir, bazilari dudaklari kurutur. Bu urun kurutmuyor ancak ekstra nem verdigini ben hissedemedim. Cok daha uygun fiyata benzer kore tintleri bulabilecegim icin baska renklerini satin almayacağım. **arkadaşlar ürün kötü bir ürün değil, yorumumdan bu anlaşılmasın. Sadece yanlış isimle cıkmış bir ürün ve bu nedenle beni yanlış yönlendirdi bu. Yoksa ürün bahsettiğim gibi bir tint adında çıksaydı zaten böyle bir beklentiyle alacaktım. Dudak yagi denildiğinde nemlendirme bekliyorum ben. Çok merak edenler alsın bence ancak bende çok fazla kore tinti var ve sanırım tinte doydum.

  23 mayıs 20:27 25 mayıs 14:01

  4

  2. Bu ürünü amerika'da ilk çıkardıkları andan itibaren her gün, günde en az 5 kez sephora türkiye sayfasını yenileye yenileye bekledim. (gizlinot: Yaklaşık 1.5-2 ay) kaç kez de sephora'ya mail attım. Geçtiğimiz 19 mayıs'ı hafta sonu ile birleştirerek turla şehir dışına çıktığımda bir tek yorgunluktan, gezmekten ve yoğunluktan bakamadım ve işte o zaman online stoklara girmiş (gizlinot: 😤😪🤧) tesadüf eseri hafta sonu bir bakayım ne oldu dedim ve bir baktım ki "joy" rengi haricinde diğer hepsi tükenmiş (gizlinot: 😣😔) anında "joy" rengini aldım, dedim en azından bir adetini alabildim. Çok merakla beklediğim ve tüm renklerini alıp denemeyi istediğim bir üründü. Bakalım stok bekleye bekleye alacağım. Kargo bugün geldi, akşam işten sonra deneyeceğim, umarım bu kadar beklediğime değer. (gizlinot: 🙏) denedikten sonra yorumumu ekleyeceğim.

  edit: selena'ya on yıldır deli gibi hayran olduğum için mi, bu markayı beğendiğim için mi, çılgınlar gibi bu ürünü beklediğim için mi bilmiyorum ama ben bu ürünü cidden beğendim. Dudaklarım kuru biraz, akne için ilaç kullanmışım kadar kuru değil ancak kuru bir iklimde yaşadığım için yaz kış kurudur. Açıkçası nemlendirdi ve nemli kalmaya devam etti bu ürün. Ve gerçekten de çok güzel bir "leke" bırakıyor dudakta silindiğinde. Gece önce peçeteyle sildim, sonra dişimi fırçalarken oldukça da suyla silmiş oldum ancak hala oldukça belirgin bir renk bırakmıştı. Bunun üstüne uyudum, uyandım hala o renk kalmıştı. Yine dişimi fırçalamama rağmen o renk kalmaya devam etti. Bu açıdan çok memnun kaldım. Ben genelde ruj/lipgloss kullanmayı sevmem çünkü her halükarda bir ağırlık bırakıyormuş gibi hissediyorum dudaklarımda. Bu ne bir ağırlık yaptı, ne varlığını hissettim, ne yapış yapış bir hissiyatı var, evet lipgloss değil o nedenle yapış yapış olmasını bekleyemeyiz ancak yapısı gerçekten iyi. elbette türkiye fiyatına değmez, çünkü ne değiyor ki şu anki satılan fiyatına? Ben bu markaya belirli bir bütçe ayırıyorum çünkü her şeyini merak ediyorum, elimden gelebildiğince de en merak ettiklerimi denemeye çalışıyorum. şükür ki alabiliyorum. 

  Neyse, dediğim gibi dudak ürünü kullanmayı çok sevmiyorum. Bu ürün sayesinde, dudaklarımda uzun süre kalıcı bir "leke" bırakarak, hiçbir ürün sürekli kullanmaya gerek olmadan dudaklarıma renk verebileceğim. Bu üründen oldukça memnun kaldım, diğer renklerini de bütçem oldukça ve stok geldikçe almak isterim.

  23 mayıs 14:03 24 mayıs 07:45

  1. sephora.tr'ye birkaç gün önce gelmiş. online'da birkaç rengi vardı ancak sadece 1 rengi kalmış. mağazalara haziran başı gibi gelir bilgisi vermişlerdi. (meraklısının bilgisine.)

  ürün jelden hafif yapılı nemlendirici özellikli bir yağa dönüşen kat kat uygulamaya müsait bir tint. gün boyunca yapışmama vaadi bulunuyor. dudak çizgilerinin de görünürlüğünü azaltıyormuş. mağazalara testerları geldiğinde kurcalayacağım.şimdilik formülasyon olarak ilgimi çekse de ürün olarak pek ilgimi çekmiyor. 

  renkleri

  Serenity – warm rose

  Affection – muted berry

  Happy – cool pink

  Joy – muted peach

  Delight – rose brown

  Hope – nude mauve

  Wonder – rose mauve

  Honesty – nude brown

  ilgili medya:
  3
  20 mayıs 17:31