0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. ''Re-Gen Oil ciltteki yara izlerinin, çatlakların ve cilt tonu düzensizliğinin iyileşmesini sağlamaya yardımcı olan, özel bir üründür. Gelişmiş formülü, erken cilt yaşlanması ve dehidrasyon (susuzluk) gibi diğer cilt sorunlarına karşıda son derece etkilidir.'' şekilde vaatleri olan üründür. indirimde görüp meraktan aldım. bio oilin muadili olarak geçiyormuş, daha uygun fiyatlı bir ürün. bebe yağı vs göre emilimi çok daha kolay geldi bana bu bakımdan sevdim.

31 mart 2016 11:32

2. Hem bio oil hemde re-gen oil kullanmis biri olarak re-gen den daha memnun kalmistim. Emilimi daha kolay geldi bana. Onun disinda ne selilit nede uzun sureli sekilde yuzde denemedim. Yag karisimi oldugundan yuzde surekli kullanimindan emin olamadim kullandigimda yumusacik olmustu yuzum. Vucut icin yine her ikisini daha aktif bir sekilde kullandim ve cok memnun kaldim. Ozellikle tahrisleri hizla gecirmede cok basarili.

31 mart 2016 16:18

3. bio oil i nedense biraz soğuk bulduğumdan (ne alaka? ben de bilmiyorum) indirimde görünce çatlaklar için alayım dediğim yağ. kokusu çok güzel, sürümü, emilimi rahat.

ama en komiği de, arada elimde kalanı kollarıma sürmüştüm. sonradan fark ettim ki yumuşacık olmuş kollarım, dirseklerim dahil :)

bakalım çatlak bakımından işe yarayacak mı...

25 nisan 2016 23:02