4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (192)
  • oylar (27)
  • medya (1)

192. Şu fırçayı kullanamayan bir benim herhalde.

Allık fırçasına ihtiyacım olunca çok övüldüğü için bunu aldım ama neresi allık fırçası anlayamadım. Allık bütün suratıma dağılıyor bununla uygulayınca. kocaman gevşek bir şey.

22 ekim 17:52

191. Yüzüm küçük olduğu için bronzer uygulamak için kullanıyorum daha çok ve çok memnunum homojen ve kontrollü uygulama sağlıyor, allık ve pudra uygulamasında da başarılı. Kesimi ve kıllarının yumuşaklığını seviyorum.

22 ekim 17:44

190. ilk başta allık uygulamak için aldığım ama daha sonra stay matte pudram için biçilmiş kaftan olduğunu farkettiğim canım fırçam. allığı zaten kırk yılda bir uygulayan biri olduğum için kenarda boynu bükük kalmasına dayanamadım pudra için denedim oldu valla çokta güzel oldu eğer fiyatı pahalı geliyorsa aliexpresste 1 dolara da alabilirsiniz ben şuan bir tane de ordan almayı planlıyorum :D

8 eylül 23:33


189. Pudra, sıvı fondöten, allık, kontürde kullanılabilecek gerçekten çok amaçlı expert bir fırça. Özellikle pudra, kontür, allık sırasıyla kullanırsanız renklerin birbiriyle çok güzel karışmasını da sağlıyor. Tek fırça, doğal sonuç!

9 temmuz 22:15

188. pofidik mi pofidik, en pigmentli allıkları bile çok güzel ve doğal dağıtan, bobbi brown allık fırçasından sonra en sevdiğim fırça. hatta bazen transparan pudrayıda bulunla sürüyorum.

4 nisan 20:32

187. Uzun zamandır kullandığım güzel fırça. Kozmetikte parasını en çok çıkaran ürünlerin fırçalar olduğunu düşünüyorum. eğer güzel bakarsanız fırçanıza çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Benim bu allık fırçam neredeyse 4 senedir benimle ve hala bebek gibi. kılları neredeyse hiç dökülmedi, yumuşaklığı da azalmadı. ve gün geçtikçe de zamlanıyor. iyi ki önceden almışım.

27 şubat 21:52

186. paraya kıyıp aldığıma pişman olmadığım nadir ürünlerden biridir bronzerimi çok doğal bir şekilde yarar kendine hayran bıraktırır canım fırçam benim

26 şubat 20:47


185. bu markanın neredeyse her fırçasını farklı işlevlerde kullanabiliyorum. bununla allık uygulama dışında gerekiyorsa eğer pudra ve bronzer da uygulayabiliyorum. ama asıl işlevine gelirsek allığı yanağa homojen dağıtıyor. fırça büyük olduğu için de geniş bir alana uygulama yapıyor. ben allığı o şekilde uygulamayı çok sevmediğim için genellikle pudra veya bronzer için kullanıyorum.

25 şubat 16:29

184. Satın aldıktan sonra yeni allıklar alma isteğimi uyandıran fırça. En koyu rengi bile çok hafif uygulayabiliyorum, en pigmentsiz/ fazla pigmentli allığı bile adam gibi sürebiliyorum. Daha ne isteyeyim ki. Bazen de yeğenimi gıdıklamak için kullanıyorum ama siz bunu bilmeyin tamam mı

16 şubat 22:45

183. Yeni aldim, eski fircalarim gibi hart hurt yanaklarima surunce hic renk vermedi nars orgazm alligim hayrola dedim.. , isin espirisi 90 derece aciyla sadece ucuna az allik al, 90 derece aciyla kucuk bolgeye pit pit koy, sonra asagi yukari yuvarlak harekerler yapa yapa git. Eger yine olmadiysa lutfen ucuna bir lastik bagla ki kocaman firca kucuk yuzde acilip kulaklara kadar allik bulasmasinmis. Iyiki ogrendim suslulerden bunu , isine yaradi

16 ocak 12:14