yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • oylar (56)
  • medya (1)

  1. Sitedeki bilgilere göre;

  Üst nota : turunçgil,

  orta nota: şakayık,müge ve zambak

  Dip nota: misk, sedir ağacı ve sandal ağacı içeriyormuş.

  270 ml olanını indirimden 15 liranın altında bir fiyata aldım.

  Kolonyadan çok parfüm gibi kokuyor ben de parfüm gibi saçıma ve boynuma sürüyorum.

  Çiçekli koku sevmediğim halde kokusuna bayıldım.

  Kutunun üzerinde limited edition yazıyor, ancak sitede geçici bir süre için üretildiğine dair bir ibare yok.

  Kalıcılığı pek yüksek değil ama eau de cologne olduğu için bu yönde bir beklentim yoktu zaten .

  28 eylül 2018 23:05 28 eylül 2018 23:06

  2. limited edition olarak çıkarılıp çok beğenilmesi ve talep üzerine kalıcı ürün olarak piyasada olacağını öğrenmiştim yazın. Çok beğeniyorum kokusunu keşke daha kalıcı olsa. Çiçek kokuyor desem az kalır, tanımlayamayacağım bir kokusu var. Bu kokuya benzer parfüm önerilerine açığım, mesajınızı bekliyorum süslü ailesi :) 

  27 aralık 2018 17:06

  3. 270 ml olanını bitirmek üzere olduğum kolonya. Limited edition olarak üretilmişti ama sanırım kalıcı hale gelmiş. 100 ml olan spreyli versiyonu da çıkmış hatta.

  Çiçeksi kokuları sevenler bu kolonyaya bayılırlar bence. Yasemin aşığı benim için bile rebul jasmine'in pabucunu dama attırdı.Günlük olarak parfüm niyetine kullaniyorum ben bunu. Aşırı kalıcı değil ama küçük bir spreyli şişeye koydum çantamda taşıyorum,gerektikçe tazeleyebiliyorum.

  Gratis indiriminden 16 lira gibi bir fiyata almıştım. Normal fiyatı 30 civarı. Fiyat performans olarak başarılı bir ürün.

  28 aralık 2018 13:47


  4. Kalıcı olacağını duyunca çok sevindiğim kolonyadır. Bunu geçen yaz bir yerde koklayıp bayılmışım kokusuna sonra baktım limited edition yazıyor hiç aramadım bile. Şimdi gönül rahatlığıyla arayabilirim :) çok güzel bir çiçek kokusu ve enteresan bir şekilde kalıcı da geldi bana herhangi bir kolonya gibi beş dk da gitmiyor kesinlikle kokusu. Özellikle ofiste bunalınca iki fıs sıkıp neşemi yerine getirecek bir koku

  28 aralık 2018 14:15

  5. Normalde kolonya olan ama kokusu itibariyle kolonyadan çok insanların parfüm olarak kullandığı ve hatta yakın zamanda görkem karmanın yeni parfümüm diyerek övmesi ve önermesiyle aldığım kolonya olarak kalması gereken güzel kokulu kolonya.

  En az normal bi limon kolonyası kadar alkol içeriyor ve döktüğüm anda o kolonya hissini alıyorum. O yüzden parfüm olarak kullanamam gibi geliyor. Aldığım şişesi baya büyük normal dökmeli parfüm olarak kullanmanın ve yanında taşımanın imkanı yok. Kesinlikle 100ml sıkma şişeli olanı alın parfüm olarak kullanmak istiyorsanız süslüler.

  20 nisan 2019 20:58

  6. Mükemmel bir koku. Uçuk parfüm fiyatlarını gördükten sonra ilaç gibi geldi. Kalıcılığı çok fazla değil fakat gün içinde tazelemekle gayet idare ediyor.

  2 mayıs 2019 19:49

  7. aynı zamanda tommy girl parfümünün muadilidir.

  9 mayıs 2019 17:45


  8. Parfüm olarak kullanılabilecek çiçekli temiz koku. Ablamda gördüm ve hemen ertesi gün aldım. 100 ml sprey cam şişe 23 tl iken 270 ml spreysiz cam şişe gratiste indirimdeydi ve 25 liraydı. Ama çantamda taşıması ve kullanımı kolay olsun diye spreyli ambalajı tercih ettim. Kalıcılığını tam olarak test edemesem de kiyafetime ve sacima sıktığım koku zamanla değişmedi. Parfüm fiyatlarının ateş pahası olduğu şu günlerde özellikle yaz ayları için iyi bir alternatif olduğunu düşünüyorum.

  15 mayıs 2019 01:25

  5

  9. Son zamanlarda birkaç insta sayfasından kokusunun fresh ve çok güzel olduğu yorumlarını görünce, dayanamadım satın aldım.

  270 ml lik şişesini aldım. aslında iş yerinde arada elimin mikrobu kırılsın ve rahatlama hissi gelsin diye çekmecemde hep kolonya bulundururum. Fakat bu o kolonyalardan değil. Bildiğin vücut misti hatta parfüm olarak kullanılabilecek kadar güzel kokuyor.

  Bileklerime ve boynuma sürüyorum evden çıkmadan, tenimde kalıcılığı orta diyebilirim. yanımda taşıyabilmek için en kısa zamanda spreyli bir şişeye aktarmak istiyorum. Böylece tazeleyerek kullanmak benim için daha kolay olur.

  15 mayıs 2019 22:43

  10. Görkem karmanın önerisiyle aldım. Ben fresh çiçek kokularını severim genelde. Parfüm gibi kullanıyorum. Ben genelde notalara bakarak parfüm alırım belirli notalar hoşuma gidiyor. Genelde sevdiğim notalar; siyah frenk üzümü,misk, şakayık,gül,yasemin, vanilya, manolya, zambak,elma,sandal ağacı.Astımım olduğu için vanilyanın alt notalarda olmasına dikkat ediyorum. Bu kolonyanın notaları da şakayık, turunçgiller, müge çiçeği, zambak,misk ve sandal ağacı. Boynuma bileklerimin içlerine ve kulaklarımın arkasına sürüyorum.Kalıcılığı orta gün ortasında bazen koku gelebiliyor. Son olarak astımımı tetiklemedi , baş ağrısına sebep olmadı. 

  16 mayıs 2019 12:33