yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (9)
  • medya (1)
  5

  1. İndirim döneminde 89 tl ye aldığım multipeptid içeren serum. Bunu aslında lemuadil hesabında; ordinary’nin peptid serumuna muadil olarak gösterildiği için ve uygun fiyatlı olduğu için almıştım. Aslında içerdiği peptid ve hyaluronik asitler ile kırışıklıkları önleme ve düzeltmede etki gösterilmiş. Benim ise öncelikli kullanma amacım cilt bariyer onarıcı olarak işe yarayacağını düşünmemdi. Sabah ve akşam kullanıyorum. Çok hızlı emiliyor ve ciltle kolay bütünleşiyor, sivilce yapmadı. Çok beğendiğim bir serum oldu. Üzerine yağsız nemlendirici ve faceoil kullanmama rağmen ters bir etki görmedim. Biterse tekrar alacağım bir serum.

  ilgili medya:
  1
  13 kasım 2021 09:34 13 kasım 2021 09:39

  2. Peptitler içeren ve sadece Watsonslarda satılan cilt bakım serumu.

  Çisem Çakır reklamını yapmış ürün önerisi sandım oku oku bitmiyor, övgüler havada uçuşuyor dedim bu işte bir iş var bir de baktım ki reklammış şaşırtmadı tabi. Sevenleri varsa artık stokta yakalamanız baya bir şans işi olacaktır haber vermek istedim.

  13 kasım 2021 13:53

  5

  3. geçtiğimiz bahar-yaz ayları boyunca yaklaşık 3-4 şişe bitirdim.

  kırışıklıklara çok kısa sürede etki ediyor (3-4 günde) bunu çok net söyleyebilirim. derinleşmiş alın çizgileri ya da nazolabial çizgilerde net yumuşama hissediyorsunuz. göz çevresi kaz ayağı bölgelerinde ve diğer ince çizgiler keza gözle görülür şekilde yumuşuyor.

  13 kasım 2021 23:18


  4. Yaptı yapacağını yine Çisem. Ne güzel sessiz sedasız kullanıyorduk ürünü. Şimdi ya stok olmaz ya da indirime girmez markanın diğer ürünleri girdiğinde. Keşke o da arkadaşı yağmur gibi facelab reklamı filan yapsaydı. Damn it. 

  14 kasım 2021 16:27

  5

  5. Anti aging bir serum arayışındayken denk geldiğim, indirimde olduğu için de denemek için aldığım serum. Cildimde kırışıklık problemim yok ama daha gergin ve dolgun bir cilt arzusundayım. Cilt tipim yağlı, bu serumun yapısı çok hoşuma gitti ve cildimle iyi anlaştı. Hemen emiliyor ve rahatsız edici bir his vermiyor. Üstüne nemlendiricimi de sürünce cildim uzun süre nemli kalıyor.

  Bu serumun en güzel yanı kısa süre içinde etkisini göstermeye başlaması bence. Gerçekten kısa süre içinde cildinizdeki değişimi kendiniz fark edebiliyorsunuz. Cildim şu an daha gergin, sıkı ve pürüzsüz. Ayrıca yüzümü ekstra yağlandırmamış olmasını da sevdim. Herhangi bir sivilce ya da irritasyon da yaratmadı. Her geçen gün cildimin daha da güzelleştiğini fark ediyorum ve bu çok hoşuma gidiyor. Kısa sürede etki eden besleyici bir serum ve bence devamlı kullanılabilecek kadar güzel.

  18 ekim 2022 18:07

  6. Bende kırışıklık sorunu yok fakat önlem açısından peptit serum ya da krem kullanıyorum. Bu serumu da kullandığım süre boyunca konforlu bi şekilde kullandım. Cildimde herhangi bir hassasiyet, sivilce gibi istenmeyen bi duruma sebebiyet vermedi. Kırışıklığım olmadığı için şöyle böyle etkisini gördüm diyemem ama annem çok severek kullandığını, etkili olduğunu söyledi. İçeriği sade ve güzel. Fiyatı da piyasadaki çoğu peptit seruma göre uygun olduğu için özellikle de indirim zamanında denemek faydalı olur.

  30 aralık 2022 22:58

  5

  7. Nedir bu peptitler, neden övülüyor derken alma fırsatı yakalamıştım. Gerçekten daha şişenin yarısında olmama rağmen verdiği dolgunluk etkisi harika, ki bu dönemde hyalüranik asit de kullanmadım. Şöyle ki, benim alnımda 2 çizgi var, derinleşmeye de meyilliler. Ayrıca eskiden kalma sivilce çukurları var çok küçük, dışarıdan bakınca görülmez belki ama elimi gezdirdiğimde hissediyordum. Bu serumu kullanmaya başladığımdan beridir, serumu kullanmadığım günlerde bile cildim dolgun, alın çizgim hafiflemiş durumda. Çukurlar da eskisi kadar belirgin değil. İşin tuhaf yanı serum anlık etki sağlamıyor, şu an peptit içeren bir ürün kullanmıyorum sadece bu serumu kullanıyorum, buna rağmen ürün ha ri ka. İçeriğine baktım sıkıntı yaratacak gibi değil, bir de göz altımda deneyeceğim. Belki o bölgenin kırışıklıklarına da iyi gelir. Bir de şunu eklemek isterim, ha (hyalüranik asit) kullanmaktan daha çok işime yaradı. Düzenli olarak kullanacağım bir ürün kendisi. Hem nem, hem pürüzsüzlük hem de dolgunluk için. 

  31 ocak 2023 11:58


  5

  8. birkaç ay evvel satın alıp kullandığım ve bu akşamki rutinim ile ilk şişemi devirdiğim harika serum.

  ürün kırışıklık görünümünü azaltma hedefli bir peptit serumu. güncel fiyatı 280 lira civarı olmalı.

  kuruya dönük ve kolay sivilcelenen bir cilde sahibim, temizleme ve tonik sonrası tek başına nemlendirici genellikle akşam rutinlerimde yeterli olmuyor. ya nemlendirici öncesi niacinamide serumla yahut nemlendirici sonrası daha yoğun nem verecek serumlarla destekleme ihtiyacı duyuyorum. bu ürün tam olarak bu ihtiyacımı karşıladı. serumu sürüp yedirmeye başladığınızda su gibi dağılıyor cildinizde, asla ağırlık hissi olmuyor. sivilce ve hassasiyet yapmadı bende, uyguladığımda cildimin daha çok neme doyduğunu ve kısa sürede yüzümdeki çizgilenmeleri açtığını, görünümünü yumuşattığını gözlemledim.

  tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim, yeniden alacağım.

  20 mart 2023 23:44 20 mart 2023 23:46

  5

  9. Gün itibariyle 2.şişeyi bitirdiğim mükemmel serum. Uzun zamandır bu kadar başarılı bir ürün kullanmamıştım. göz çevremde de kullandım ve göz çevremdeki mimik çizgilerime etkisi gözle görünür seviyede. Alnımda mini mini çizgiler oluşur gibiydi, yumuşamaya başladılar. Cildimde genel olarak daha dolgun ve yumuşak bir görünüm oluşturdu. Rutinimin değişmez ürünlerinden oldu hatta bir tane yedekledim bile. 

  23 mart 2023 03:06

  10. kokusundan dolayı fazla kullanamadım ama iyidir herhalde. kokusuna katlanabilen var mı benim midemi çok bulandırıyor 

  24 mart 2023 13:56