yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (49)
  • oylar (45)
  • medya (3)

  1. Bu şampuanın süslü sözlükte olmamasına çok şaşırdım doğrusu. Sanırım yeni çıktı(?) ben gecen hafta Watsons indiriminden almıştım. Başlıca vaatleri saçı uzatmak, beslemek, onarmak ve dolgunlaştırmak. Bugün ilk defa kullandım kısa vadede etkilerine bakacak olursak saçımı yumuşacık yaptı, hafif bir dolgunluk var diyebilirim evet ama kesinlikle hoş bir koku yok. Kötü de kokmuyor bitki gibi... onarma, besleme, uzatma konusunda şampuan bitince yorumlarımı güncellerim. Şimdilik baya sevdim umarım uzun vadede de anlaşabiliriz.

  ilgili medya:
  1
  13 ağustos 2019 17:27

  5

  2. Saç dipleri fazlasıyla kuru ve döküntülü ilk çıktığı zaman alıp denemek istemiştim ve denedim.

  Saçlarımın rengini daha çok açmıştı ve kaşıntı gitti. Artık döküntü yok. Uzatma etkisine gelirsek herhangi bir etki tam görmedim.

  Saç derisine çok çok iyi geldiğine eminim.(gizlinot: Kanitlandi)

  Kullandıktan sonra tekrar almak istedim fakat hic bir yerde bulamadım ve kaldirildigini düşündüm.

  Normal olanı satın aldım. Biotin kadar etkili değil.

  Bu ürüne şans vermelisiniz. Sadece 1 sise kullanımdan sonra sac derim düzeldi kaşıntı gitti bu benim için mükemmel birşey 🥰

  14 ağustos 2019 11:08

  3. her gün yağlanan saçlarımı iki gün idare etti. güzel besledi ve canlandırdı,uzattı. inanılmaz beğendim. 2 kutu bitirdim. içeriğinde epey bitki özü var.

  24 ekim 2019 21:51


  4

  4. Ef sa ne!! Gerçekten olumlu yorum yapılabilecek,yapılan tüm güzel yorumları hak eden bir şampuan.Bu zamana kadar kullandığım tüm şampuanlara bin basar.Dökülme neredeyse sıfıra indi(gizlinot: Banyoda). Ayrıca gerçekten saçlarımın güçlenip dolgunlaştığını hisseder oldum.

  26 ocak 2020 20:13 26 ocak 2020 20:14

  5. Çok dökülen saçlarım için bir umut almıştım bunu. İlk yıkadığımda çok yumuşattı saçlarımı ki normalde de baya yumuşaktır. çok sevmiştim ama diğer yikalamalarda eski haline döndü saçım. Dökülmeye etkisini de 2 hafta düzenli kullanımda göstermeye başladı bence. Saç kremi falan da kullanmadığım için tararken zorlaniyorum biraz. Ama şimdilik sevdim.

  5 şubat 2020 17:50

  5

  6. Klasik olanını uzun süre kullanmıştım ultra farklı bir etkisi olmamıştı. Şimdi bu yeni çıkan versiyonunu dün ilk kez kullandım. Saçlarım daha dolgun diğer şampuanları kullandıktan sonra saçım sönüyordu bunda öyle bir sorun yaşamadım. Saç kremi kullandığım için tararken de bir sorun yaşamadım. Duşta 1 kez şampuanlandım ve saçımı çok iyi temizledi. Başka etkilerini gördükçe editlerim.

  1 ay sonra gelen edit : Saçlarımı çok hızlı uzattı. normalde çok yavaş uzar saçlarım. saçlarım da dökülme problemi yaşamıyorum eskisi gibi. Tek sorunu saçları kurutuyor onu da saç kremi ile hallediyorum. Bayıldım.

  29 şubat 2020 13:45 1 nisan 2020 23:28

  4

  7. Saçı besleyen, saç dökülmesini azaltan, saç derisini besleyen ve yeni saç oluşumunu destekleyen özel seri şampuan.

  Aldığımda olması gereken miktardan daha az gibiydi, kullanıldığını düşündüm ve diğer süslülerle iletişime geçtim, çoğunluk benzer durumla karşılaşmış. Fotoğrafını ekliyorum.

  Yoğun bitki içeriğine sahip ve buram buram şifalı bitki kokuyor ama bu koku saçta kalıcı değil.

  Kapak tasarımını hiç sevmedim. Duşta ıslak ellerle çevirerek açmak hem zor hem de zaman alıyor. Bir de ürünü iki kez kullanmam gerekiyor, ilk kullanımda yeterince köpürmüyor, bu yüzden kapağı beni gerçekten çileden çıkarıyor.

  Saçlarım bel hizamda olduğu için fazla ürün kullanmam gerekiyor. İki kez şampuanlamayı da ekleyince bereketli bir ürün değil maalesef.

  Sls içeriyor. Oldukça uzun bir içerik listesi var. Tüm içeriklere hakim değilim ama çoğu bahsettiğim gibi bitki özü.

  Ve etkilerine gelecek olursak, saçlarımı biraz dolgunlaştıran, güzel arındıran, besleyen, saç dökülmemi azaltan (gizlinot: Duşta max 10-15 tel dökülüyor) ve saç derimde kaşıntı yapmayan bir ürün. Tek sorun ikinci günün akşamına yağlanan saçlarım bir günde yağlanır oldu. Bundan dolayı eğer tekrar kullanırsam yaz döneminde kullanmayı düşünüyorum.

  Özetle kapak tasarımı ve bir günde yağlandırması nedenleriyle sevemediğim ama saçımdaki diğer etkilerini beğendiğim bir ürün oldu. İndirimli haliyle 38 tlye almıştım. Fazla ürün kullanmam gerektiği için fiyat performans açısından sınıfta kaldı. Süper indirim olduğunda yakalarsam tekrar alabilirim.

  Güncelleme: Farklı bir mağazadan indirimden 30 tlye annem için aldım. Bu sefer şişe ağzına kadar ürün doluydu.

  ilgili medya:
  1
  8 mart 2020 20:55 26 ekim 2021 00:10


  5

  8. İlk kez watsons indirimden almıştım ve iyiki almışım diyorum. en sevdiğim şampuan oldu net. bundan önce revox'un normal at kuyruğu şampuanını kullanıyordum o da saçlarımı inanılmaz hızlı uzattı fakat yağlı bir his bırakıyordu. saçlarım ince telli olduğu için hacim veren bir şeyler denemek istiyordum. bu seri saçlarıma hızlı uzamanın yanında gözle görülür bir hacim de verdi aynı zamanda. 

  17 nisan 2020 04:20

  9. düz ve hacimsiz saçlarıma etkisi ilk gün yoğun hacim verip ikinci gün çabuk yağlandırma oldu. kokusu çok güzeldir.

  20 nisan 2020 12:37

  3

  10. Saçlarım bir türlü uzamıyor diye kuzenimin önerisi ile aldım ancak bu kez hem uzamadı hem de hiç dökülmediği kadar döküldü.

  Bende yağlanma sorununu arttırmadı ve hazcimli bir duruş sağladı ancak dökülme ve uzatmada etkisi olmaması nedeniyle bir şişeden sonra devam etmedim.

  22 nisan 2020 00:04