yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • oylar (5)
  • medya (6)

  1. (bkz: nihanperi makyaj ve güzellik ) in tavsiyesi üzerine aldığım ve çok memnun kaldığım ürün. ben dipliner olanını kullanıyorum. simsiyah rengi (gizlinot: bendeki rengi 001 %100 black ) ve benim yağlı göz kapaklarıma hiç bulaşma yapmamasıyla favorim oldu. gün içinde asla bozulma dağılma yapmıyor. (gizlinot: 12 saatte bile ) kabuk gibi kuruyup dökülmüyor üstüste sürseniz bile. indirimsiz fiyatı 15 lira sanırım. yani şiddetle tavsiyemdir sevgili sözlük.

  30 ağustos 2014 13:14 30 ağustos 2014 13:16

  2. fazlasıyla övülen eyeliner. bende ciddi bir meraka sebep olmuştur.

  30 ağustos 2014 21:54

  1

  3. dün aldığım ürün.

  hangi blogda okumuştum şuan hatırlamıyorum ama gözyaşına dayanıklı olduğu, suya ise dayanıklı olmadığı yazılmıştı. dün elimin üstünde denediğim yer akşama kadar defalarca elimi yıkamama rağmen gitmemişti. özellikle çıkarmak için çaba sarfetmedim tabi sadece ellerimi sıradan bi şekilde ovaladım ama gitmedi. ve akşam da ıslak mendille çıkarırken baya baya kazıdım elimden ancak o şekilde çıktı. öyle zannediyorum ki blogda okuduğum ürüne göre geliştirilmiş bi formül şimdiki. çünkü waterproof master degree diyorum yani o derece.

  ürünü henüz gözlerimde kullanmadım bakalım nasıl bi sonuç elde edicem. kullandıktan sonra da editlerim artık :)

  kullandıktan sonraki yorumum: ben pastelin diplinerını kullanıyorum normalde. ona göre sürümü zor geldi ilk sefer için. ama bu aşılabilir bi problem tabi. sonuçta pastelin sapı ince rimmelinki kalın dolayısıyla tutuş farklı. ama zamanla alışılır. çok akışkan olmasının da zamanla üstesinden gelinebilir. ama sorun şu ki 5saat dışarda takıldım eve geldim ve görüşünüşü pek de hoş değildi, dağılmıştı. pastelinki baya sabitleniyo yüzüme. ve daha mat görünüyo bu etki de benim için önemliydi rimmelda bunu göremedim. bu bittikten sonra tekrar almam muhtemelen.

  3 mart 2015 14:25 5 mart 2015 18:55


  4. uzun süredir kullandığım eyeliner. bu sefer waterprofunu aldım ama belki daha kalıcı olur diye. Çünkü akşama doğru bozulmaya başlıyordu. Uzunn süre kullanılabiliyor ben kalın sürmeme rağmen çabuk bitmiyor.

  13 mart 2015 18:49 ed.25 mart 2015 10:27

  5. aslında çok güzel eyeliner.sürümü,siyahlığı,kalıcılığı,fiyatı hepsi harika amma ve lakin nasıl oluyorsa her temizleyişimde dökülen 3-4 kirpiğimle bakışıyordum :(( hatta o temizleyicim de yeniydi acaba sorun onda mı diye farklı temizleyiciyle denedim dökülme=yok.sonra eski eyelinerıma döndüm yine dökülme=yok.internetteki yorumlarda pek bu özellikten bahsedilmemiş acaba bana özgü mü oldu diye düşündüm bilemedim işte sözlük

  1 mayıs 2015 16:21 19 mayıs 2016 17:34

  6. Dipliner olanını kullaniyorum, o kadar guzel ki yapısı, hem mat bitisli, hem koyu siyah hem de sürümü çok kolay, bittikçe alacağım bir urun oldu.

  1 haziran 2015 21:20

  7. uzun zamandır oriflame in eyelinerını kullandıktan sonra ucu açılı değil de düz diye süremem sanmıştım. ancak gayet güzel sürülüyor hatta oriflame'e göre ucu düz ve ince olduğu için kontrol çok daha rahat sağlanıyor. siyahlığı, kalıcılığı hiç dokunmadığınız sürece güzel (yaz aylarında olmamıza rağmen) ama anlayamadığım bir şekilde parmak ucunuz dahi değse hemen silinebiliyor. (yazar burada kesinlikle ovmayı falan kastetmiyor.)

  yani sen onca neme sıcağa dayan ama üzerinden parmağın gölgesi geçse silin. garip bir durum tabii.

  15 temmuz 2015 15:23 17 temmuz 2015 19:05


  8. Şu ana kadar kullandığım en iyi eyeliner. İlk başta süretken biraz sıvı ama sonrasında çok güzel duruyor sürümü çok rahat. Ama daha iyisi olabilir diye düşünüyorum eyeliner konusunda tecrübeli süslüler yeşillendirirse sevinirim :)

  17 ekim 2015 21:27

  9. almadan önce iyi olup olmadığı konusunda şüphelerimin olduğu ama (gbkz: watsons)'taki satıcının beni ikna ettiği ve memnun kaldığım bir ürün. kolay sürülüyor ki benim çok becerim yoktur. rengi de güzel.

  keşke kahverengisini de üretseler. (gbkz: kahverengi eyeliner) piyasada yok resmen.

  31 ocak 2016 17:02 ed.1 şubat 2016 00:40

  10. Kaç yaşıma geldim liseli kızlarımızın sürdüğü gibi eyeliner süremiyordum ki watsonsta kasa kenarında bu ürünü gördüm:)) gerçekten simsiyah sürümü çok kolay. Ucunu falan şimdi görsellere ekliyicem ama şunu da anlatmak istiyorum. Ucu böyle sallanan yeterince sert durmayan eyelinerlar çok zor sürülüyor ve ucu vink vink kaydığı için hata yaptırıyor . Ancak bunun ucu makul esneklikte ucunu göz kapağına koyduğunuzda istemediğiniz yerlere kaymıyor eyelinerınız. Sadece benim kullandığım water proof olanı değil normal. Parmağınızla sert bi şekilde sürterseniz çıkıyor. Ama ben eyeliner da çok kalıcı ürünleri sevmiyorum sanki sürdüğüm yeri geriyor gibi geliyor bana. Bu arada son olarak mat bitişli alın diyorum ben net olarak :)

  19 mayıs 2016 15:01