yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • oylar (3)
  • medya (2)

  1. Öncelikle ukte sahibi (yazar: sakura)yı selamlıyorum ardından da mükemmel bir maskara diyerek tanımlıyorum. İnce plastik fırça hatta tarağa benzeyen bir fırçaya sahip bu rimel. Benim bir rimelde bulmayı beklediğim şey öncelikle uzunluk ve ayırma olduğu için ben çok sevdim. Akma konusuna gelince ben hiç bir rimeli akıtamadığımdan gözümden, bence öyle bir problemi yok. Ama uzun kirpiklerse aradığınız bu rimeli deneyin derim. Hacim konusunda bence sıradan.

  16 ekim 2014 13:23

  2. kirpiklere uzunluk veren 2. 3. katta dolgunluk veren simsiyah renkli (gizlinot: ekstra siyahını kullanıyorum ) çok az dökülme yapan indirimdeki fiyatına göre de f/p oranı gayet başarılı bir maskara. fırçası pilastık taraklı. tek katı doğal kirpik sevenler için yeterli .kıvırması bir (bkz: maybelline the falsies black drama maskara ) değildir eh iştedir.ama güzel ayırıyor.en güzel ayıran ama başka hiç bir işe yaramayan maskara için (bkz: golden rose cıty style maskara ). (gizlinot: sür en sevdiğini bununla da ayır ) (gizlinot: yancı maskara )

  16 ekim 2014 15:41 16 ekim 2014 15:42

  3. Fiyat performans açısından iyi bulduğum maskaradır kendisi silikon fırçalı dolayısıyla kirpikleri düzgün ayırır uzatır hacim verir bana göre en büyük artısı çıkartırken zorluk yaşamıyor olmam bazı rimelleri çok sevsemde (bkz: maybelline rocet volume maskara) çıkartırken en az bir kaç kirpiğimi döktüğü için kullanmıyorum bunda öyle bi sıkıntı yaşamadım . Kuruması biraz uzun sürüyor beklemek lazım iki kat sürecekseniz eğer ilk katın kurumasını bekleyin derim yoksa topaklanma yapabiliyor uktesi dolan (gbkz: pamuksekeri )

  25 şubat 2015 02:14 25 şubat 2015 02:15


  4. kirpiklerime tombul olmayan fırçaların daha iyi geldiğini anladıktan sonra aldığım ikinci inçe fırçalı maskara. ben çok memnunum. bir kere iyi uzatıyor ve ikinci katta da istediğim hacmi veriyor. fiyatına göre özellikle gerçekten iyi. yaklaşık iki aydır hergün bunu kullanıyorum. nerdeyse bitmek üzere hatta biraz kurudu. bitince endless olmayanını deniycem bir de.

  25 şubat 2015 14:23 ed.8 mart 2015 00:21

  5. övgülerden sonra bi tane edindim ama fırçanın yapısını görünce biraz canım sıkıldı açıkcası. umarım istediğim performansı alırım. ben kirpiği uzatmaktan ziyade kirpiğe hacim veren mascaraları tercih ediyorum. uzun ince yapısı bunu yapamıycakmış gibi geliyo.

  kullandıktan sonra editlerim süslüler.

  25 şubat 2015 21:53

  6. rimmel london'ın en başarılı rimellerinden biridir. fiyat performans oranı yüksektir. şöyle ki; ilk açıldığında ıslak olmasına rağmen ilk katta net simsiyah uzun kirpikler verir. ikinci katta dolgun bir görüntü verir anca ilk katın biraz kurumasını beklemek lazım. fırçası ilk bakışta sıradan görünse de yaptıklarını görünce hak vereceksiniz. 4-5 aydan sonra kıvamını buluyor bu sefer de hafif topaklanmalar olabiliyor ancak çok az. oldukça da bereketli. utanarak söylesem de 1 senedir kullanıyorum hala o şup sesi geliyor tüpten fırçayı çıkarırken.

  5 mart 2015 23:10

  7. benim maskaradan beklentim, kirpik diplerime dolgun görüntü vermesi, topaklanmadan tarayıp hafifçe uzatması. bu rimel de isteklerimi yerine getirdi bu açıdan. plastik ince bir fırçası var. bu nedenle kirpik diplerine güzel oturuyor. gelelim sevmediğim yönüne; fırçası biraz yumuşak veya elastik diyeyim, eğer kirpiklerinizi fazlaca kıvırsın diye kirpiklerinize fazla bastırarak sürerseniz fırçası bükülebiliyor 'hafifçe'. bir de ilk kez göz kapağına bulaştırma olayını bu maskarada yaşadım. ayrıca çok uzun kirpik görüntüsünden hoşlanıyorsanız bu rimel pek yeterli gelmeyecektir size. bunların dışında ambalajı da gayet güzel. ben rimel için hiçbir zaman makyaj çıkarıcı kullanmam, ılık suyla hafifçe yıkarım kirpiklerimi ve bu konuda da hiçbir sıkıntı yaşatmadı, rahatlıkla temizleniyor. gün içinde dökülme yapmıyor. ağırlık hissi 'kesinlikle' yapmıyor. (gizlinot: bundan önce kullandığım ve çok sevdiğim maybelline one by one ağırlık yapan ve gözümü açıp kapatırken kirpiklerimi yapıştıran bir maskaraydı mesela ) puan vermem gerekseydi 10 üzerinden 7 verirdim.

  ekleme: görüntü olarak biraz mufe smoky stretch fırçasına benziyor.

  22 nisan 2015 20:55 23 nisan 2015 00:07


  8. kirpiklere hacim vermeyen ama uzatma konusunda başarılı olan bir yapısı var. rimelden beklentisi uzunluk olanlar için fiyat performans açısından çok uygun bir ürün

  22 nisan 2015 21:24

  9. en beğendiğim günlük maskaralardan biri. cılız ve neredeyse yok gibi olan kirpiklerim var. benimkileri bile günlük kullanımda idare edecek kadar uzatıp düzgünce ayırabiliyor. hacim isteyenler için pek mantıklı bir tercih olmaz ancak günlük kullanımı kurtaracak bir maskara arayanlar için ideal.

  4 mayıs 2015 21:15

  10. Rimmel london'ın belki de en başarılı ürünüdür. Öncelikle şunu belirteyim ki uzun kirpiklere sahibim. Bu rimeli tek kat sürdüğümde olduğundan daha uzun fakat pek dolgun olmayan kirpikler elde ediyorum. İkinci katı sürdüğümde ise kirpiklerim hem hacim kazanıyor hem de neredeyse kaşlarıma değiyor. Upuzun kirpiklere sahip olmak isteyenler mutlaka denemeli.

  5 mayıs 2015 11:08 5 mayıs 2015 11:08