3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (1)
  • medya (1)

1. Kendi uktemi kendim doldurayım. :) Sözlükte başlığını göremeyince çok şaşırdım. Rimmel london kate moss nude serisine ait 48 numaralı net bir kahverengi ruj. İçinde morluk pembelik barındırmayan, satin bitişli olması sebebiyle sürümü kolay dolayısıyla tazelemesi de pratik olan, bana da hayret ki yakışan çok güzel bir ruj. Çok çeşitli kahverengiler denedim. Bazısı renk olarak olmadı kimi de aşırı yaşlı durdu. İlk defa bu renk bir ruja oldu dedim. Gr matte velvet 16 içinde hafif morluk barındırdığı için mi, neden bilemiyorum, bende kötü durmuştu. İki ruju birbiriyle mukayese ettim, renk olarak hiç birbirlerine benzemiyorlar. Hem dudağımda hem bileğimde...

Kate moss 48'in özellikle buğday tenlilere çok yakışacağını düşünüyorum.Sıcak tonlu bir kahverengi.Eğer bu renk bir ruj arayıpta bir türlü olmadıysa bir bakın derim..Belki o ruj,bu rujdur..

30 ocak 2016 19:51 ed.30 ocak 2016 21:58

2. Buğday tenlerde ve esmerlerde harika duran ruj (yazar: purplecake) seni sahneye davet ediyoruz.

30 ocak 2016 20:22

3. Ruju cansu yegin'in instagramında görüp bayıldım. Sonra 3 ay boyunca gittiğim her yerdeki watsonsta aradım ama yok. En son yılbaşı alışverişine gittiğimde bi baktım son bi tane kalmış. Hemen atladım tabi. Kremsi bi yapısı var. Kalıcılığı öyle çok iyi değil. Ama yinede o kahve bordo renginden dolayı bayılıyorum keşke yine bulsam da stoklasam.

30 ocak 2016 22:47


4. wnw mochalicous ile tıpatıp aynı olan rujdur. tabi sürüm kolaylığı sebebiyle rimmel bence daha önde. kış vaktinde bana yakışacak kahverengi ruju çok aramıştım da bulamamıştım. baharda kavuştum ben bu ruja maalesef ama yine de elim sık sık bu ruja gidiyor. (gizlinot: özellikle akşam çıkacaksam banko bunu sürüyorum ) açık tenlilerde efsane durduğunu düşünüyorum beyaz tenliler çekinmesin alsın :)

19 haziran 2016 18:25

5. edit: ilk olarak, rimmel london kate 48 ruj başlığına yazdığım girdimi, marka ve ruj adı tam olduğu için bu başlığa taşıyorum.

kate rujlarda “nude serisi”ni oluşturan, ancak yalnızca koyu tenli esmerlerde ve siyahilerde nude olabilecek bir ton.

mükemmel bir kızıl-kahve tonuna sahip, lipstick formatında olduğu için kalıcılığı mat rujlar kadar iyi olmayan, beyaz ve buğday tenlilere olay yakışan ruj. bu arada kalıcığı, bir şey yiyip içmezseniz max 2 saat dayanıyor. 2 saatten sonra dudakta bir kuruluk hissetmek mümkün. bu nedenle tazelenmesi farz. 

ne zaman mat ruj kullanmaktan sıkılsam elim hep bu ruja gidiyor. çünkü günlük kullanıma da gece kullanımına da oldukça uygun. mat rujlar gibi pastel boya, çöl kuraklığında dudaklar gibi bir olayı yok. aksine nemlendiriyor. ama gloss gibi parlayıp yapışkan bir his de bırakmıyor. dokusu oldukça hafif yani. 

indirim dönemlerinde 9-10 tl arası bir fiyatı oluyor. denk gelirseniz kaçırmayın. 

14 aralık 2017 21:46 14 aralık 2017 21:48