sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  0.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (0)
  • medya (1)

  1. kırmızı ambalajlı mat seriden inanılmaz güzel kahverengi hafif bordomsu bir ruj. aslında bu ruju (yazar: zeyneksi)'nin entrysinde görüp sanırım onun bloğunda duruşunu da görünce almaya karar verdim. kadınlar günü indirimi de işime yaradı neyse ki(gizlinot: swh).

  benim gibi sarı alt tonlulara çok yakışacağını düşünüyorum. dudak kremi üzerinde daha günlük dursa da yoğun sürüdüğümde farklı hatta gotik bir hava verdi bana. kalıcılığı ideal, sürüşü kolay ama dudak kremi üzerinde homojen dağıtmak için uğraşıyorum biraz. nude rujlardan fenalık getirdiğim bu günlerde iyi oldu bu rengi almam.

  12 mart 2015 17:32

  2. (yazar: anothersunnyday )in söylediklerine tamamen katılıyorum. lip balm üzerine sürerseniz daha hafif duruyor ama ben lip balmsız daha mat daha koyu duruşunu çok beğeniyorum kendimde. dudaklarım kalın, bana yakıştığını düşünüyorum. bendeki duruşunu beğenip denemek isteyen ince dudaklı arkadaşım sürer sürmez travma geçirdi :D yakışmadı,çok demode durdu kendisinde çünkü. bir tane bitirdim bu arada, tekrar almayı düşünüyor gibiyim.

  21 ağustos 2015 10:44 24 mayıs 2017 19:41

  3. Bayılarak kullandığım ve arkadaşlarıma da önerdiğim ruj. Bir iki kez bastırarak günlük kullandığım da oluyor. Özellikle kalın dudaklılara çok yakışacak bir ruj gözüm kapalı tavsiye ediyorum. Benimki bitmek üzere ama gittiğim hiçbir watsonsta göremiyorum artık. İzmirde yaşayıp gören biri varsa bilgilendirirse sevinirim :')

  21 ağustos 2015 10:54

  4. rimmel markasının bu serisinde ki en güzel rujlarından biridir. kahve-bordo arası bir renk yoğun uygulanırsa kahveliği daha çok ağır basıyor ama elle dağıtılınca çok doğal yumuşak bir kiremit gibi bir renk oluyor. yaz kış kullanılacak bir renk her makyaja da uyduruyorum ben . ilk defa bir ruju bu kadar sevip bitirmek üzereyim ama farklı şehirlerde ki watsonslarda bile bulamıyorum artık geçenlerde bir çalışanına sordum uzun zamandır gelmeyen bir renk dedi . ben de onun yerine golden rose velvet matte kullanıyorum 22 numara hemen hemen aynılar sadece golden rose sanırım daha kiremit rengine dönük ve daha kalıcı geliyor.ama yine de izmir de bu rengi gören varsa haber verirse çok sevinirim .

  5 kasım 2015 12:18

  5. Rimmel in içinde bolca acı kahvelik ve hafif kızıllık bulunduran mat ruju. Henüz kahve rujlar bu kadar popüler olmamışken piyasada kahve sevenler için bulunmaz bir nimetti. Mat olduğu için bir süre sonra dudakta kuruma yapabiliyor. Hafif bir sürümle gr velvet matte 16 ya yakın bir renk elde edilebiliyor. Kendisi benim de çok sevdiğim ve bitmeye en yakın rujumdur. (yazar: blondie ) nin uktesiydi, dolmuş oldu :)

  29 ocak 2016 09:25

  6. bende bu 112 rengi çok severek kullanıyorum golden rose velvet matte'lerin 22 numarasına benziyor lakin bence 112 daha güzel. daha kahve daha tok bir rengi var. watsonsta çalışan arkadaşımın söylemlerine göre bu ruj üretimden kalkmış veya türkiye'ye mi göndermiyorlarmış neymiş. çok az kaldı bitmesin diye golden rose'un 22 sini kullanıyorum ama 122'den aldığım haz bir başka.

  29 ocak 2016 20:12

  7. 1-2 sene evvel alel acele tam rengine bakmadan alıp çıkmıştım bu ruju. Eve gelince renginin düşündüğümden daha koyu olduğunu gördüm ama çok koymadı, asıl beni üzen kokusuydu çünkü sevmediğim bir kavunumsu kokusu vardı. Hayır rengi de öyle bir renk ki her rujda yok. Dışardan çok sok sıradan duruyor ama aslında çok ilginç bir rengi var. Kim derdi ki zeyneksi bu rujun değerini sonradan anlayıp her sonbahar-kış sürecek ve herkes bayılacak diye. Şimdi fellik fellik her yerde arıyorum aynı rengi fakat kaldırılmış sanırım çünkü hiçbir yerde bulamadım :( acılıyım sözlük

  29 ocak 2016 21:39

  8. çok severek kullandığım, içinde bolca kahvelik bulunan kırmızı ruj, rengi nedense bana çok ilginç geldiği için çok seviyorum, farklı bir tonu var ve kalıcığına bayılıyorum.

  27 şubat 2016 15:06 ed.20 nisan 2016 11:58

  9. yaklaşık 4-5 sene evvel aldığım ve uzun süre severek kullandığım ruj. her dudakta farklı duran bir ara tona sahip. medyadaki resimle bendeki duruşunun alakası yok mesela. ne tam anlamıyla kahverengi ne de bordo. kırmızı hiç değil. hafif turunculuk barındıran kızıl kiremit tonlarında ilginç bir renk. dıştan koyu gözüküyor ama dudakta asla göründüğü kadar koyu durmuyor. sürümü çok kolay, mat değil satin yapıda. kokusu yoğun, asla kavun gibi kokmuyor ama, keşke öyle koksaydı. ^^ 

  24 mart 2018 21:43 24 mart 2018 21:45

  10. (gbkz: rimmel london the only 1 ruj)'lardan 750-look who's talking sanırım, mefta 112'nin aynısı. 

  çok garip bugün aklıma esti, niye kaldırıldı ki çok güzeldi diye sövdüm rimmel london'a. sonra başka bir şey almak için watsons'a girdim ve tesadüfen look who's talking'i gördüm. tabi elimde 112 falan kalmadığı için görsel koyamıyorum. internetteki görsellerde defarklı farklı duruyor zaten rujların ikisi de. 

  ama 112 benim favori rujumdu, dudağımdaki o duruşunu biliyorum. bugün 750'yi sürünce de 'aa bu o değil mi' dedim içimden. varsa çok az bir ton farkı vardır aralarında. o çirkin kokuları da aynı:( 

  14 nisan 2018 20:24