sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (107)
  • medya (0)

  1. Bugüne kadar bana hiç rahatsızlık vermediler. İstanbul uğur mumcu ortaköy ve üsküdar şubelerine uğramıştım.

  Yalnız bi kere isananın şampuanını alırken kasada kız nasıl güzel mi diye sordu. Valla bilmiyorum çok öneriyolar dedim. Çalışana ben tavsiye vermiş oldum tuhaf oldu

  26 eylül 2015 00:43

  2. Böyle bişey var mıdır dedirten başlıktır. Ne zaman gitsem gratis ve watsonsa göre daha az çalışan bulunur öyle kafanızı kaldırınca hemen etrafta birini göremezsiniz. Rosmann daha çok çalışma arkadaşları edinmeli. Mevcut çalışanlarla bir sorun yaşamadım.

  Edit : bana en yakın iki avmdeki Rossmann için bu yorumlarım, neden eksilersiniz anlamam ikisinde de ihtiyaç duyduğumda birine ulaşmakta epey zorlandım kaç defa. Hoş, kurumsal bir politika da olabilir yurtdışında da az çalışan olurdu.

  26 eylül 2015 12:20 26 eylül 2015 19:08

  3. izmir şirinyer şubesi açılana kadar beni de asla rahatsız etmemiş çalışanlardı. Bu bahsettiğim şubeye ne zaman gitsem, sürekli bakacağım standın ya da rafların önünde durup, yüksek sesle birbirleriyle sohbet etmelerinden, birşey sorduğumda sohbetlerini bölmeme sinirlenip üstünkörü yanıtlamalarından çok rahatsız oluyorum. Bir iki kez değil, devamlı gözlemleyip rahatsız oluyorum bu stand önünde dikilip, çok yüksek sesle sohbetlerinden.

  26 eylül 2015 12:46

  4. Sadece bornova şubesine gittim bugüne kadar. Bana çok yardımcı oldular. Testerları istediğim gibi inceleyebildim (gizlinot: zaten yüzümde denemeyi çok sevmediğimden gratis ve watsonsda da çok büyük sorun yaşamadım açıkçası ). Dİğer drugstore markalarında olduğu gibi tek bir markayı ilahlaştırıp diğerlerinden almaayın propagandası rossmanda hiç rastlamadığım bir şey. Tam aksine 'isterseniz bunu alın ama şu markada da (gizlinot: fiyat nispeten uygun ) buna çok benzer bir renk var' diyebiliyorlar. Ben memnun kaldım açıkçası.

  26 eylül 2015 14:41

  5. hiçbir şubesinde tepemde dikilip rahatsızlık veren bir çalışanına rastlamadım ve bu çok büyük bir nimet,gerektiği zaman çağırıyorum güzelce ilgileniyorlar keşke watsons ve gratis de aynı şeyi yapabilse

  26 eylül 2015 15:49

  6. rossmannın kendi çalışanları genelde sık boğaz etmez rahattırlar zaten mağaza da büyük olunca ferah ferah alışverişinizi yaparsınız. Ama rossmanna başka firmalardan gelen çalışanlar sürekli peşinizdedir reklam yaparlar sepetinizdekileri kendi ürünleriyle değiştirmeye çalışırlar. Aslında bu rossmann çalışanları kategorisine girer mi bilmiyorum ama bu ısrarı en çok rossmanndaki firmacılarda gördüm.

  3 ekim 2015 23:53

  7. Mecidiyeköy şubesine gittiğimde kimse 'yardımcı olmamı ister misiniz ?' diye yanıma gelmeyince önce şaşırıp sonra mutlu olup bütün mağazayı doya doya gezmiştim. Watsons ve Gratis biraz örnek alsalar keşke.

  7 ekim 2015 01:28

  8. dün sabah saat 10 civarı nişantaşı rossmana girdim ve catrice markasına baktım. neyse isananın pamuğundan aldım, teyzeme kaş kalemi vs aldım, kasaya geldim. bu arada gratislerde bulunmamayı geçtim artık gelmediğinden emin olduğum essence şeffaf kaş sabitleyicisini sordum. essence in bazı ürünleri haftaya gelecek tekrar, isterseniz haber veririm bu ürün de gelirse dedi! ben de numaramı bıraktım, geri dönüş de yaparlarsa editleyeceğim. ne kadar güzel bir yaklaşım, genelde kozmetik zincirlerinde bu görülmez, daha çok tekstil üzerine mağazalar bunu yapıyorlar müşterilerine. ilk defa bir drugstoreda gördüğüm hareket, rossman farkı, çalışanları hem nazikmiş hem de düşünceli, aynen devam.

  11 ekim 2015 10:21

  9. Sahiden çok tatlı çalışanlardır. Şirinyer şubesine uğradım bugün aklımda bir ürün almak yoktu. İhtiyacım vardı ama gratis indirimine bakacaktım. Concealer ihtiyacım vardı önce note'a baktım biraz pahalı geldi öğrenci bütçeme indirimsiz hali ben de catrice'e baktım. 3 4 tane concealer tarzı ürünü vardı ve testerları yeni açıyordu çalışan ben de denedim göz altlarıma ikisini. Makyajsız gitmiştim zaten. Ardından rival de loop'un ürününü gördüm ve denemek istedim ama göz altlarım doluydu! Dhfjdjjd çalışan hanfendi (gizlinot: eheheheh ) hemen "buyrun ıslak mendil alın onu da deneyin hatta koyu rengini vereyim isterseniz sanırım corrector gibi kullanacaksınız" dedi. Ay ben bi sevindim kibarlığına güler yüzüne ^.^ aklımda yoktu ama alıverdim rival de loopu yüzümde 1 gülücükle eheh eheue

  Edit: imla

  16 ekim 2015 14:46 16 ekim 2015 14:47

  10. bilgili ve ilgili çalışanlardır

  16 ekim 2015 16:34