yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (815)
  • medya (24)

  815. Ankara atlantis mağazasından çok memnun kaldım. İndirim etiketi olan bir ürün aldım. Kasaya gittim ödemeyi yaptıktan sonra farkettim ki tam para alınmış. Hemen geri dönüp çalışana söyledim ve kontrol edip etiketi kaldırdı. Etiketi değiştirmeyi unuttuklarını, kendi hataları olduğunu söyledi, özür diledi ve fiyat farkını bana geri verdiler. 

  14 eylül 09:05

  814. sınırlı üretim tıraş bıçağı da üreterek, sınırlı üretim ürün konusuna son noktayı koymuş mağaza. az önce rossmann'ın online satış sitesinde tıraş bıçaklarına bakarken isana'nın kadınlar için üretilmiş 6 bıçaklı tıraş bıçağını gördüm. nasılmış diye incelerken de üzerinde limitierte edition ibaresinin olduğunu fark ettim. sınırlı üretim duş jeli, vücut spreyi, vücut losyonu ya da el kremi görmüştüm, ama tıraş bıçağını ilk defa gördüm. ve açıkçası tuhafıma gitti. diyelim alıp denedim ve memnun kaldım, ama arkası bir daha yok. pardon da konu tıraş bıçağı gibi sürekli kullanılan ve tamamen ihtiyaca yönelik bir ürünü, benim bildiğim kadınlar için 6 bıçaklı başka tıraş bıçağı yokken hele, sınırlı üretim yapmak bence biraz saçma olmuş yani.

  edit: sınırlı üretim olma konusuyla ilgili (yazar: caraazul) renge göre sınırlı üretim olabileceğini söyledi. böylesi bana mantıklı geldi, teşekkür ederim kendisine tekrar.

  ilgili medya:
  1
  13 eylül 19:21 13 eylül 20:17

  813. (yazar: nefertity) e o kadar hak verdim ki. Ne zamandır gitmiyorum ama metrocity şubesine acilen çeki düzen verilmesi gerekiyor. kapıdan giren müşterileri süzüp dedikodu yapmalar, kendi aralarında hiç bitmeyen dedikodu muhabbetleri yoruyor, başınız şişiyor. müşteri gibi her an ellerinde testerlar. bazı reyonlarda geçecek yer bulamıyorsunuz öyle toplaşıyorlar.

  8 eylül 11:12

  812. Metrocity şubesi çalışanları berbat olan kozmetik zinciridir.

  Tamam çalışanların peşimizde kuyruk olmasını istemiyoruz ama bir şey sorduğumuzda da, testerlarla makyaj yapmasını hiç bozmadan “altında yazıyor zaten hanımefendi” diye terslenilmesi de sinir bozucu. “Ürünlerin yeri karışmış o yüzden anlayamadım kusura bakmayın rahatsız ettim” diyince de göz devirmesi... tüm çalışanların mağazada bağıra bağıra dedikodu yapmaları, telefonda aile meseleleri konuşmaları, akşam ne yapacaklarını müşteri önünde geyiğe dökmeleri...

  8 eylül 10:59 8 eylül 11:00

  811. Bundan sonra online alışveriş yapmayacağım. Evet iyi paketlemişler ama keşke paketlerken biraz dikkatli olsalardı. Aldığım duş jelinin kapağı kırılmış. Ama pakette kırık parça yoktu, demek ki ya paketlerken kirildi ya da kirik olmasina ragmen gondermisler. Tek kullanimlik banyo tuzu aldım onun da paketi delinmiş her yere bulaşmış. Göz kaleminin ise ürün koruma bandı vardı ama açtığımda ucu biraz ezilmiş gibiydi, bilmiyorum. Bundan sonra sadece mağazadan alışveriş yaparim ama diğer yorumlara bakılırsa başka şikayet yok gibi, belki de tek seferlik bir hataydı.

  Dikkatimi çeken diğer nokta da, sanirim müşterilerin kişisel bilgileri konusunda pek dikkatli degiller çünkü buradan alışveriş yaptıktan sonra telefon kazandınız tatil kazandınız gibi mesajlar almaya başladım. Daha önce hiç olmuyordu, yakın zamanda numaramı verdiğim başka bir yer de olmadığına göre rossmandan şüpheleniyorum.

  22 ağustos 16:28

  810. online alışverişe açıldığını çok geç öğrendim maalesef. neyse siparişi verdim ups le geldi. ama o kadar sağlam paketlenmisti ki her şey hayran kaldım valla. yılların internet alışverişçisiyim en iyiler arasina girer.

  duş jellerini mesela hem her yerini bantlamislar hem patlayan şeylere sarmışlar hem de dışına ambalaj koymuşlar, bulaşık tabletlerini de (akmaz kokmaz hâlbuki) keza streç film gibi bi şeyle kaplamislar. birkac ürünüm daha vardı hepsini yine karton kutuya koyup yollamislar. sevdim şahsen.

  100lira üzerine kargo bedava ama deterjan vs alınca zaten 100 lira oluyor hemen.

  31 temmuz 23:41

  809. şehrimde olmadığı için online açılmasına çok sevindim. kendi markaları çok güzel ve uygun fiyatlı, güzel alternatif oluyorlar.

  22 mayıs 19:19

  808. online alışverişe açıldığını öğrendim cok sevindim. Rossman'ı her yerde bulamadığım için alacaklarımı biriktiriyordum. özellikle temizlik malzemelerimin bir coğunu domol'dan alıyorum cok memnunum.

  22 mayıs 09:35

  807. online alışveriş açmasını uzun zamandır istediğim ve çok sevindiğim marka. isana ve alterra’nın cilt bakım ürünleri hem çok uygun hem de çok temiz içerikli. umarım almanca sitelerinde olduğu gibi içerikleri de eklemişlerdir.. :)

  22 mayıs 02:25

  806. Online alışverişe açılması geç olsa da güzel oldu. Evimin dibinde 2 tane rossmann var ama çok kısıtlı, çok karmaşık geliyor bir olmamışlık var ikisinde de. Sitelerinin bu duruma çare olacağını düşünüyorum. Site arayüzünü beğendim, benzerleri arasında en iyisi gibi görünüyor şu an için. Sadece kendi markalarının olmasını olumsuz bulmadım bahsedildiği gibi her yerde aynı markalar zaten, giderek tuhaflaşan fiyatlarıyla. Ancak bu şekilde ücretsiz kargo limiti (gizlinot: 99 tl)aşılabilir mi emin değilim. Gönderim için ups(gizlinot: Çoğh iyi) ile anlaşmışlar ve ücreti 7.90tl.

  Edit: söylemeyi atlamışım; mağazadan değişim özelliği var. İyi olmuş bu.

  22 mayıs 01:36 22 mayıs 23:10