0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. geçen hafta rossmandan aldığım bukle belirginleştirici köpük.

süslüde ufak çaplı bir araştırma yapmıştım bukle belirginleştirici köpük için.john frieda ve urban care denedim ama memnun kalmadım.

syoss denemek idi niyetim ama bu ürüne denk gelince elim buna gitti.

3-4 kez kullandım ve dağınık dalgaları olan saçımda bukleleri ortaya çıkardı.ağırlaştırmıyor, kazık gibi yapmıyor.ıslak saça uyguladığımda gayet memnun etti.bu ürünle devam edeceğim sanırım.

edit: 3 aylık kullanım deneyimi ile söyleyebilirim ki bir daha başka köpüğe elimi sürmem.ne kullandığımı soran bile oldu geçen gün.tereddütsüz önerdim.

youtuber edasıyla "hayatımın ürünü" :P

13 şubat 2017 12:44 29 mayıs 2017 11:08

2. Ben de bu ürünü uzun süredir kullanıyorum çok memnunum. Yapıştırmıyor, ağırlaştırmıyor saçı. Elektriklenmesini azaltıp buklelerimi ortaya çıkardı, hafif de bir hacim veriyor. Dalgalı saçları olanlara tavsiye ederim.

13 şubat 2017 13:58

3. Aşk yaşadığımdır, yıllardır varlığından bihaber beklediğimdir...... Şaka bir yana, bu zamana dek sahiden cook fazla kopuk deneyimledim. Kimileri kazık gibi yaptı, kimileri yapış yapış oldu ve şekil veremedim, kimileri saç diplerimde ciddi ağırlık yaptı, kimisi ilk sürdüğümde gayet güzel olsa da birkaç saate sanki uçtu gitti, kimi kısa saçlarımla uyuyup uyanınca gerçekten kabus yarattı... Hiçbiri buklelerime istediğim yumuşacıklığı, parlaklığı ve esnekliği verememişti. Ta kiiiiii... Gerçekten tüm vaatlerimi yerine getirdi. Kıvırcık, dalgalı saçlı süslülere ısrarla tavsiye olunur.

5 mart 2017 09:43


4. Önceki gün gratiste syossa bakarken ilk kez gördüm. Elim gitti geldi de almaya cesaret edemedim saçlarımı kazık gibi yapar diye,buralarda da duymayınca... schwarzkopfun diğer köpüğü hiiiiç güzel değil çünkü. Syoss ve niveadan çok çok memnundum ama bulamıyorum bukle belirginleştirici olanı. Keşke bunu alsaymışım. İlk gratise uğrayışımda bakacağım kendisine yeniden.

12 mayıs 2017 11:55

5. Watsonsta sac spreylerine bakiyordum aslinda ama ambalajinin renkleriyle dikkatimi cekti ve fiyatinin 15 tl olmasi sasirtti acikcasi (indirimsiz ne kadar bilmiyorum), rafta son iki tane kalmisti bende hemen internetteki yorumlari okuyup denemekten zarar gelmez diyip aldim. Bu zamana kadar kullandigim kopuklerin ne derece igrenc oldugunu anlamis oldum. İnce telli, kivircik ve dalgali arasi hicbir seye benzemez bir saciniz varsa hafif nemliyken bir avuc uygulayin. Ben ki dustan sonra direk 5 dakikada hazirlanabilen insanlara imrenirken bu kopuk kurtaricim oldu resmen artik bende onlardan biriyim :D Asla yapis yapis bir his birakmiyor, sacin elektriklenmesini onleyip bukleleri biraz olsun belirginlestiriyor ve gun boyunca o sekilde tutuyor da. Simdi gidip diger son kalan kopugu de alacagim :D

4 eylül 15:36