yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (6)
  • medya (0)

  1. Ne zamandır merak ettiğim got2b düzleştirici spreyi indirimden 18 tl ye aldım.Asıl fiyatı şu aralar 24 tl. Zaten şişesi de küçük bir şey.Neyse 4 güne kadar düz kalıyormuş falan diye yazılanları okuduktan sonra çokça da heveslenmiştim.2 kere kullandım yarım tık bir fark etti önceki fönlerime göre .Dikkat edin yarım tık bir tık bile değil.Bence o paraya çok gereksiz bir ürün.Birde çok sürünce saçta yağ hissi bırakıyor.Olsa da olur olmasa da olur dediğim ürün.Oysaki ne hayallerle almıştım kendilerini.

  25 kasım 2014 17:27

  2. Stright on 4 days ürününü severek kullandığım marka. 4gün fön bile kalmazken bi üründen 4 gün düzleştirme beklemek saçma olurdu elbette. Fön/düzleştirme öncesi sıkıyorum ve saçlarımda ertesi gün kolaylıkla farkedilen yumuşak düz hissi seviyorum -saçlarım iri dalgalı düze yakın-, yine alır mıyım evet.

  6 temmuz 2015 22:52

  3. hadi bir deneyeyim diyerek alıp, vay be dedirtenlerden. böyle bir performans beklemiyordum ama baştan şunu belirteyim ben dümdüz jilet gibi fön kullanmıyorum, daha doğrusu bana yakışmıyor o nedenle bu üründen beklentim de o değildi.

  Saçlarım iri dalgalı, banyo sonrası orasını burasını düzeltmezsem elektriklenmeler şekilsizlikler vs olur. Bunu kullanmaya başladığımdan beri o elektriklenmeler bitti. Islakken uygulayıp fön ile aşağı doğru tarayarak kurutuyorum. Uçlarını yine dalgalı bırakıyorum. Bende ki sonuç (link: http://www.google.com/search?q=dalgalı+saç&client=ms-android-samsung&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj-w5Tq7ovOAhWDuxQKHRRjB_wQ_AUIBygB&biw=360&bih=559#tbm=isch&q=da%C4%9F%C4%B1n%C4%B1k+f%C3%B6n&imgrc=GwswjdzAPArKTM%3A şu) gibi

  24 temmuz 2016 13:32 24 temmuz 2016 13:32


  4. Saçım dalgalı ve hiç bir şekilde düz kalmıyor ne fönle ne düzleştiriciyle. İkinci güne kalmayı geçin akşama kalmadan dalgalanma başlıyordu sabah düzleştirdiğim saçım. Hem bu yüzden hemde kırıklarım olmasın diye bıraktım derken bu ürünle karşılaştım. Günümü kurtarsa yeter diye aldım. Ve saçımı nerdeyse 2 gün idare ediyor. Tabii öyle dümdüz kalıyor demiyorum ama saçımın dalgalanmasını bayağı geciktiriyor. Bu zaten bana yeter de artar bile, tavsiye ediyorum :)

  8 ağustos 2016 00:58 ed.19 ekim 2016 00:19

  5. Bu ürünü lisedeyken iki sene boyunca kullanmıştım. Saçlarım kalın telli ve uzundur. Ama kullandığım zamanlarda saçım omuz hizasında ve katlı kesimdi . Haliyle dalgalı olunca iğrenç bir görüntü oluşuyordu. Ve lisedeyken her gün iki sene boyunca düzleştiriyordum . (gizlinot: lanet olsun bana :S)

  Normalde asla ama asla düzleşmeyen saçım var . Maksimum bir saat anca dayanır. Kuaför fönü olsa bile...

  Ama bu ürünü kullandığım zaman saçımı iki hatta üç gün bile düz tutardı. Tabi iki gün sonra yağlandığı için yıkanırdım.

  Kullanma şekli : Düzleştireceğim saç tutamını iyice tarayıp bir iki fıs bu spreyden sıkardım yie tarardım . Ve düzleştirirdim ardından.

  Kesinlikle etkili. Ayrıca kokusu da güzel.

  22 ocak 2018 18:34

  6. belki benim saçlarım çok inatçı, bilemiyorum, ama bir etkisini göremedim ben . tüm got2b serisi gibi çok güzel kokuyor ve tüm seri gibi etiketinde yazanlar çok iddialı, acaba beklentiler de o yüzden mi artıyor bilemedim .

  12 mart 2018 20:40

  7. Ara ara kullandığım saç spreyi. Özellikle gidip alınacak bir ürün değil. Hali hazırda mevcut olduğu için kullanıyorum. Bütün saç spreyleri gibi bununda o rahatsız edici bir hissi var. Saç diplerinde bazen kalıntı bıraktığını görüyorum. Tekrar alınmaz

  26 temmuz 2018 00:03


  8. gratis çalışanı tarafından "inanılmaz bir ürün" diye bana satılan, aylardır banyo dolabımda sürünen saç spreyi. saçın elektiriğini alması için bir umut anti frizz saç kremi ile birlikte almıştım ama bir daha alacağımı düşünmüyorum.

  28 ağustos 2018 07:50

  9. kalın telli ve düz saçım olmasına rağmen bir faydasını göremediğim ürün. aksine her yıkamadan sonra belki bu sefer olur diye sıktıkça saçımı yağlandırdı. kullanılmayanlar rafının has üyesi kendisi.

  28 ağustos 2018 16:20

  10. oldukça sorunlu bir saçım olduğu için son bir umut diye aldığım ürün. bende gözle görülür büyük bir fark yaratmadı. fakat belki de placebo etkisinden olsa gerek, ürünü kullanıp saçımı düzleştirdikten sonra daha etkili bir fon yaptığımı hissettim. bir daha alır mıyım sorusuna cevabım ise hayır.

  19 kasım 2018 09:27 19 kasım 2018 09:38