sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (9)
 • medya (0)

1. ukte: (yazar: etcetera)

1971 ankara doğumlu spiker.

ted ankara koleji ve hacettepe üniversitesi gibi itibarlı okullarda okumuş, brüksel ve washington'da da eğitim almış bir insan.

trt'de başladığı spikerlik kariyerini tv8'in acun'dan önceki döneminde sabah programı ile sürdürürken tanıdım ben kendisini. bir masada oturur gazetelerden haberler okur, sevimli hayvan videoları yayınlar ve nurhan atasoy gibi akademisyen konuklar ağırlardı. tatlı bir köpeği vardı ve yönetmeni barış'a takılırdı.

sonra nasıl olduysa evlilik programı sunmaya başladı.şimdi de magazin programı sunuyor bildiğim kadarıyla.

keşke eski tarzına dönse...

21 mart 2018 14:50 9 nisan 2018 16:48

2. Uzun yıllar içerisinde tuttuğu bir kadın düşmanlığı olduğunu ve bunu değişen fiziği ile birlikte dışarı çıkarıp, adeta söylemlerinin bu şekilde meşru olduğunu falan zannettiğini düşündüğüm sunucu. Çok fazla kadın aşağılayıcı söylemlerde bulunuyor ve bunda bir beis görmüyor, sanırım artık "güzelim, zayıfım,duyarlı ve önemsiyormuş gibi davranmam gerekmiyor" kafasında.

Ayrıca tam bir " money talks" olarak algılanıyor dışarıdan. Eğitimine yazık etmiş kişi.

21 mart 2018 15:01

3. kadının herkese saydırmaya hazır bir havası yok mu ya? acunun kanalında survivor panaromayı sunan kızla bile kavga etti canlı yayında, bana agresif bir izlenim veriyor.

22 mart 2018 14:15 26 mart 2018 12:51

4. selin ciğerci'nin cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirmesiyle dalga geçip, 'o ameliyar olduğu haliyle evleniyor ben nasıl hala bekarım' deyip, nihat doğan kendisine hakaret edince kadınlardan destek bekleyen 'kadın'.

yiyin birbirinizi diyorum sadece.

8 nisan 2018 21:42

5. tesadüfen youtube'da rastladığım bir videodan öğrendiğim kadarıyla gerçek anlamda cinsiyetçi bir insanmış. evlilik programındaki kızlardan biri anlatıyordu. aylarca mobbing uygulamış. bağırıp çağırıyormuş. erkeklere ise ekstra iyiymiş ki ordaki adamlardan biriyle ilişkisi olduğu ortaya çıkmış. keşke aklımda sabahları haberleri okuyup tatlı tatlı espriler yapan biri olarak kalsaydı. kadının kadının kurdu olmasına daha bir üzülüyorum.

9 nisan 2018 04:02

6. Sakıp sabancı' nin hanımının gittiği kuafore gidermiş 20 yildir, çok seckinmis gittiği yer

, temizmis .......(klas kadinim demeye çalışıyor )tamam da konuşurken 'beni alan olmaz 'evde kaldim' tarzı espri yapmak nedir .Ortasını tutturamiyorsun.

9 nisan 2018 21:07

7. Hemcinslerinden o kadar nefret ediyor ki sözlerinin nereye varacağını tahmin dahi edemiyor. Bir de sürekli bundan dem vuruyor. Çok merak ediyorum kendisini uyaran yok mu hiç? Ekranda çok itici görünüyor bu davranışıyla. 

7 mayıs 2018 10:28

8. İnanılmaz bir program gel konusalım, hakan uralla birlikte muazzam işlere imza atıyorlar. Sürekli bizim insanımız böyle, ben bu habere şaşırmadım bilmem ne, bir aşağılama üstten üstten konuşma. Siz kim oluyorsunuz da toplumbilimci edasıyla değerlendirmeler yapıyorsunuz? Fikirleri olmayan konularda, bilirkişi gibi yorum yapmalarına bayılıyorum, geçen gün hacamat ile ilgili bir konu vardı, seda akgül atıp tutuyor, sağlık bakanlığının bu konudaki tutumundan falan haberi yok, kendince bir hikaye anlattı sonra stüdyodakiler uyardı falan. Hakan ural zaten ne alaka anlayamadım da bir trt sunucusunun da bu halleri olmuyor..

18 mayıs 2018 10:30

9. Bosanmasinin sebebi evlendiği adamın daha ilk geceden yalnız bırakıp ardından kendisine sürekli psikolojik şiddet uygulayıp hakaret etmesi idi ki sadece 3 ay sürmüştü yanlış hatırlamıyorsam. Hatta anlattığı videosu vr youtube da ben çok üzülmüştüm yaşadıklarına .

Asıl ilginç olan bu kadının eskiden feminist gibi takılması idi. Eski tv8 sabah programını hatırlayan vardır baya feminist kadınları hakları vs bir tutumu vardı. Ancak yaş ilerlemesi ile beraber çok daha farklı bir çizgide yürümeye başladı. 40 yaşlarının sonunda da kötünün iyisi mantığı ile hiç mi hiç normal şartlarda suratına bile bakmaycagi biri ile evlendi bu kadın ki video da ben bi gün evlilik hayatını istediğimi fark ettim diyor ama o ara köprüden son cikis midir nedir gitti saçma sapan biri ile evlendi. Bilmiyorum bu kadını ne ciddiye alıyorum ne de yargiliyorum evlilik aile düzeni isteyipte buna ulaşamamış yanlış tercihler sonucu yaralanmış bir kadının nefreti öfkesi yalnızlığı incinmişliği var bence bu kadında. Ne ordan ne burdan ne konuştuğunu bilmeden konuşmasının sebebi bu yüzden bana kalırsa

27 temmuz 2018 13:15