yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (6)
  • medya (4)

  1. yağlı bir şeyler yemediğiniz sürece bulaşmama sözünü tutan, sarı alt tonlu, mat bitişli, dudaklarda kuruluk yapmayan, kırmızı likit ruj. dudakta varlığı hissedilmiyor, bardaklarda iz bırakmıyor. bitince tekrar alacağım 2 rujdan biri.

  not: görsellere duruşunu ekleyeceğim (cilt tonum nc25-30 arasında).

  5 haziran 2014 18:28

  2. Sephora'daki %20 indirimi değerlendirip alınması gereken rujdur. Pastel day long lip color'dan daha başarılı kesinlikle.

  17 aralık 2014 22:07

  3. Görsellerde yer alan korkunç görüntüye maruz kalmamak için ya hiç öpüşmemek ya da bu güzel kalıcı ruju koşa koşa gidip en yakın sephora'dan satın almak gerek.. sephora'nın lip staini tam da adına yakışır şekilde ilk sürdüğün anda dudağa leke gibi yerleşiyor ve nerdeyse tüm gün, siz istemediğiniz sürece, dudağınızdan oynamıyor. özellikle de kullanılması çok zor olan koyu kırmızı rengi bu şekilde sabit kalıcı rujlarla kullanmak çok avantajlı oluyor. istenmeyen akma, bulaşma risklerinden kurtulmuş oluyoruz. ;)

  22 şubat 2015 21:43 ed.8 mart 2015 14:24


  4. emirates hosteslerinin ayrılmaz bir parçası olan, bu yüzden bir diğer adı "emirates kırmızısı" olan, parasını kat kat hakeden efsane bir ruj. kırmızı rujları çok severim, bunu da dubai'ye yerleştikten sonra "emirates kırmızısı" adıyla çok duymuştum. sephora markalı ürünleri pudra vs gibi çok temel ürünler dışında denememiştim açıkçası bu yüzden pek bir beklentim yoktu bu üründen de. süper bişey çıktı. hem uygun fiyatlı, hem 8 saat gerçekten mühür gibi kalıcı, hem de dudağı normal kalıcı rujlar gibi fazla kurutmayan bir ruj. ben yağlı cilti olduğum için kırmızı rujları mümkün olduğunca mat/satin bitişli tercih etmeye çalışıyorum, yoksa bence kötü bir görüntü oluyor. bu rujun da kadifemsi mat bitişi çok güzel. haftasonu sürüp çıktım, bir sürü içki içtim, üzerine kebapçıya gittim, eve geldiğimde bir damla bozulmamıştı.

  bir de aynı serinin 3 numarasını aldım, neredeyse kırmıza yakın koyu bir pembe. onu da haftasonu plaja giderken sürdüm. denize girdim, çıktım, terledim, kremler falan... yine 4-5 saat kadar bozulmadı! hem iki gün üst üste kullanmama rağmen dudaklarımda bir rahatsızlık hissi de olmadı (normalde bir çok şey dudaklarıma alerji yapıyor). bayıldım!!

  1 kasım 2015 11:32

  5. en canlı, en net, en kalıcı ve bana göre en güzel kırmızı ruj. hayatımda doğal tonlarda bile ruj bitirmişliğim yoktur, kırmızı olmasına rağmen ikincisini aldım. fiyatı bence uygun ancak daha da uygun fiyatlı bir alternatif istiyorsanız pastel daylong kisproof'lardan 09 rengi çok benzer.

  1 kasım 2015 13:23

  6. en sevdiğim kırmızı rujlardan biri. çok tok, net ve iddaalı bir renk. bence ne çok sıcak ne soğuk bir tonu var, nötr denilebilir.

  bir de ben bu ruj serisini sanırım the balm'dan daha çok seviyorum, daha çok kurutsa da parça parça dökülme yapmıyor ve yenılemek daha kolay. sürümü de daha opak ve daha sıvı olduğundan çok daha kolay. her açıdan 35 tllik fiyatını hakeden, güzel bir ruj:)

  swatch ekliyorum.

  10 aralık 2015 22:02

  7. likit mat rujlardan hiç hoşlanmayan biri olarak çok beğendiğim ruj. renk olarak pastel daylong kisproof 09'a benziyor; ve ikisinin de rengi çok güzel canlı 'tam' bir kırmızı diyebilirim. ancak yapı olarak bakıldığında pastel bende sadece konuşma ve su içme ile 3-4 saatte dudak içlerimden tamamen yok olup dudağımın çevresinde kalıp korkunç bir görüntüye ulaşırken, sephora cream lip stain 01'de bunu kesinlikle yaşamadım. sadece öğle saatlerinde bir kez (makyaj sütü ile tamamen çıkarıp yeniden sürmek suretiyle) tazeledim. geceye kadar yerinden oynamadı, içtiğim çay kahveden etkilenmedi, bulaşmadı ve bence en önemlisi dudağımdan kabuk kabuk soyulmadı. bu kabuk kabuk soyuma problemini hem the balm'da hem de pastel'de yaşamıştım.

  velhasıl, likit mat rujlara çok mesafeli duran beni bile tavlamış rujdur kendisi. deneyin derim.

  11 ekim 2016 12:39


  8. Kesinlikle dişleri beyaz gösteren bi kırmızı! Dudak içlerinden dahi kolay kolay silinmediği için rahat rahat yemek yenip bir şeyler içilebiliyor. Hatta o kadar kalıcı ki önce elimde deneyip sonra eve geldiğimde duşta bile gram yerinden oynamadı diyebilirim. Fiyatı da 30 40 tl arası.

  edit: dudakları beyaz gösteren ne ya eheh

  18 aralık 2016 22:02 7 ocak 2017 22:19

  5

  9. Diğer bütün kırmızıları çöpe attıracak cinsten bir kırmızı. Klasik likit matlar gibi kalıcı bir ruj. Bende kuruluk ve yapışma vs yapmadı. Alın, aldırın.

  28 mart 2018 02:03

  10. Dünyanın en güzel kırmızısı. Yapısı sürümü kalıcılığı dudaklara dolmayışı çok güzel. Bazen sephora'nın kendi markasının oldukça underrated olduğunu düşünüyorum çünkü ten ve göz ürünlerinde de çok başarılı parçalar var ama niyeyse hiç tanıtım veya inceleme yapılmıyor. Ürünlerinin gramajlarının oldukça büyük olması da cabası. Artık Drugstore yerine buradan alacaklarımı alma gibi bir planım var. Elimdekiler bittiğinde uygulamayı düşünüyorum tabii.

  Edit dünyanın en güzel kırmızısı deyip bırakmışım:) bildiğimiz beyaz tenlilere uyacak açık tonda bir kırmızı ama benim gibi bir buğday tenliyi bile bordolardan vazgeçirdi. Tüm ten renklerinde mükemmel durur bence bir denemenizi öneririm süslüler.

  25 kasım 2018 21:31 25 kasım 2018 21:44