0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. sephora markasına ait likit mat ruj. tam ismi marvelous mauve olarak geçiyor.

-(bkz: easyneon) bir videosunda bunu kullanmış ve rengini çok beğenmiştim. Gittiğim sephora'larda Çalışanlar "türkiye'ye 10 numaraya kadar geliyor" diyince umutsuz bir şekilde eve dönmüştüm. Birkaç hafta sonra istanbul/ maltepe park sephora şubesinde dolanırken tesadüfen 13 numarayı görünce direkt satın aldım.

-ürünün boyu avuç içi kadar bir şey ve ince. beklediğimden daha küçük.

-yapısı klasik; likit mat ruj kıvamında.

-kokusu, pastel'in daylong rujlarının kokusuna oldukça yakın.

- ilk sürüldüğünde leylak rengi olan bu ruj kuruduktan sonra koyulaşıyor. Leylak oluyor sana kopkoyu pembe. Hatta benim koyu dudaklarımda resmen mor. sünger aplikatörü ile uygulayınca dudakta kalın duruyor ve haliyle daha geç kuruyor. ben de bu yüzden rt detailer brush ile ince katman halinde uyguluyorum bu sayede hem rengi daha hoş pembe oluyor hem de daha çabuk sabitlenip parça parça durmuyor. en güzel sonucu yine fırçayla aldım yani.

-kalıcılığı çook başarılı. Yağlı yemek yemediğiniz sürece oynamıyor. Bardağa, peçeteye, sigaraya bulaşmıyor. Tazelemek gerekmiyor. Sür ve unut.

Serinin diğer renklerine de bakmak istiyorum. gerçekten Çok çok memnun kaldım.

ek bilgi:

the balm meet matte hughes 7.4 ml; 34 tl-

pastel daylong lip color 7 ml; 18 tl

note mattemoist lipgloss 5,5 ml; 24 tl iken sephora lip stain 5 ml; 32 tl.

10 aralık 2015 22:38 10 aralık 2015 23:18

2. Sanki pastel likit ruj 20 numara bunun dupe'u gibi. Pastel'i bulamayanlar bir baksın buna da.

7 ocak 2016 23:08

3. sephora'nın mat likit rujlarından soluk pembe-leylak rengi. sephora'nın bu serideki çoğu sedefli renginin aksine içerisinde hiç ışıltı yok. dudakta tüptekinden biraz daha koyu duruyor. pastelin 20 numarası bunun yanında fazlasıyla kahve tonlu ve bana kalırsa dupe olamayacak kadar uzak.

8 ocak 2016 02:04


4. sahip olduğum tek likit mat ruj. rengine bayılıyorum.

(link: https://www.suslusozluk.net/b/allana-davison allana davison)'da görünce çok beğendim, özellikle (link: https://i.ytimg.com/vi/b9z3q89v9Ro/maxresdefault.jpg şu) halinin olduğu video'da. sonra zaten favori ruju olduğunu söyledi her seferinde.

yapısı bence pastele göre çok daha güzel, kayıp gidiyor sürerken. aplikatörünün boyutunun ufak olması da ince dudaklarımda sürümü kolaylaştırıyor. kalıcılığı da gayet başarılı, çok yağlı yemediğim sürece zor çıkıyor. kuruduktan sonra dudağımı parça parça göstermiyor. fiyatını hakeden bir ürün kesinlikle. yanlış hatırlamıyorsam 40 TL idi en son.

10 ocak 2017 17:04