yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (102)
  • oylar (64)
  • medya (2)

  1. Küçük fırçası sayesinde kontrol etmek kolay, göz kapaklarıma bulaştırmadan gözün iç köşelerine bile uygulayabiliyorum. Simsiyah ve kat kat uygulanabiliyor. Güzel dolgunluk katıyor. Açıkçası seviyorum ama eksi yanı gün sonuna doğru akma yapıyor. Mac cleanse off oil ile çok kolay çıkıyor. Diğer ürünlerle çıkarması evet biraz zor.

  19 temmuz 2016 14:06

  2. Bu maskaranın kirpiklerimi soktuğu şekle, renge (gizlinot: bendeki ultra black rengi ) bayılıyorum. Fırçası küçücük, bunu başta çok garipsemiştim ama kullanınca kıvırma ve tarama işlemini çok kolaylaştırdığını gördüm. Amaaa bu ürünün sevmediğim bir yönü de var ne yazık ki :( En ufak göz sulanmasında bile akmaya başlıyor (gizlinot: ki bu benim gibi hassas gözlü biri için kaçınılmaz ) Buna rağmen akşam çıkarmaya çalışınca kendini waterproof maskara sanıyor herhalde, çıkarana kadar canım çıkıyor (gizlinot: bu mücadele sırasında birkaç kirpik de kendini feda edebiliyor... ) Yani performansına bayılsam da uzun vadede kirpikler için sağlıklı olacağını düşünmüyorum. Bu yüzden günlük kullanmayı bıraktım, özel günlerde kullanıyorum sadece.

  10 şubat 2017 11:54

  3. Etkisine bayıldım. Tek tek ayırma uzatma ve kıvırma konusunda oldukça başarılı, gözlerimi kocaman gösteriyor <3 ama benim beceriksizliğim olsa gerek göz kapaklarıma aşırı bulaşıyor ve temizlemekte güçlük çekiyorum. Yine de lancome grandiose ile aralarındaki 100 tl’lik farktan ötürü bu maskarayı tercih edeceğim sanırım. 

  5 ekim 2017 13:10


  4

  4. Benim için sadece alt kirpik maskarası. İşini de oldukça güzel yapıyor. Akma, bulaşma ya da gözlerde hassasiyete sebep olmadan. İndirimde bulursanız tavsiye ederim.

  15 ekim 2017 15:22

  5

  5. Hayatımda kullandığım en güzel maskara. Gerçekten gidin ve waterproof olanını alın. Şunu çok açık söyleyebilirim: benefit, dior, mac, estee lauder, lancome ve birçok uygun fiyatlı maskara denedim bunca zamandır ama asla bu maskaranın yanından geçemezler. Özellikle belirtiyorum waterproof olanını alın. 2 şişe bitirdim resmen yiyorum sanırım. Ama rimel sürmekte zorlanan koşarak uzaklaşsın. Sabır gerektiren maskara bazen ben bile bulaştırıyorum sürerken. Bu kadar underrated bir ürün olamazdı. Yalan olmasın yanlış yönlendirmeyeyim 40-45 tl civarında olması lazım fiyatının. Çok bereketli cidden. Ah canım onu burdan öpüyorum. Hiç görsel eklemedim denerim. 

  15 aralık 2017 10:40

  6. şimdiye kadar kullandıklarım arasında en iyi maskaradır. tek kusuru waterproof olmayanının göz kenarlarına günün sonunda doğru dökülme/bulaşma yapmasıdır, waterproof olanını ise çıkarması gerçekten çok zor.

  26 aralık 2017 20:07

  7. çok güzel ve akıllıca bir dizaynı olduğunu düşünüyorum. ama ilk kullanmaya başladığımdan beri bende çok dökülme yapıyor. ayrıca ucu da çok sert.

  6 ocak 2018 15:23


  8. Ben 3 tane bitirdim bundan ama artık eskisi gibi sevmemeye başladım. Sanki yapısı eskiye göre daha da cıvıklaştı. İlk kullanmaya başladığımda (gizlinot: ki bu 1 sene önceye tekabül ediyor) çoğu kişi sorardı kirpiklerimi. Son zamanlarda eski maskarana dön diyen bile oldu. Bende değişiklik olsun diye maybelline big shot aldım. Ondan da memnun kalmadım. En son sephora alışverişimden tester olarak lancome hypnose maskara verdiler. Valla çok güzel ama 100tl yazıyor nette o parayı verir miyim bilmiyorum.

  7 ocak 2018 12:37

  9. Bir haftadır kullanıyorum. Kirpiklerime verdiği hacim ve uzunluk mükemmel! hatta kullandığım maskaralar arasında en iyi görüntüyü verdi diyebilirim. 

  Amaaa bir olumsuz yanı var ki tüm güzelliklerini götürdü.. sürdükten birkaç saat sonra aynaya baktım göz altlarım simsiyah olmuş. 

  Baya baya üzüldüm :( üstünden hiç akmayan lash sensational ile ikinci kat geçmeyi denedim ama yine durum değişmedi. 

  Belki kurudukça yapısı biraz düzelir diye kullanmaya devam edeceğim yine de.. 

  20 ocak 2018 16:00

  10. Denedikten sonra bütün maskaralarımı unutturan, simsiyah, uzunluk ve hacim veren maskara. Günlük hayatta da hacimli ve yoğun kirpikler sevdiğim için benim için vazgeçilmez bir ürün oldu. Maskarayı adam akıllı deneyip alamadığımız için riske atmayıp direkt bundan alıyorum. Yalnız suya karşı çok dayanıksız. Alt kirpiklere maskara sürmeyi sevsem de bundan sürmüyorum çünkü gözünüz sulansa bile akma yapıyor. Onun dışında hiçbir eksi yanı yok benim için. Fiyatını merak edenler için, iki hafta önce sephoradan 45 tlye aldım. 

  20 ocak 2018 17:31