yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (20)
  • medya (2)

  1. 02 Nude rengini geçen hafta 40₺ye aldım.

  Sürdüğümde 1 saat civarı dudaklarımı yakıyor (iyi anlamda :d) ve ferahlık hissi veriyor. o yakma sanki dolgunlaştırıyormuş gibi bir hissiyat veriyor, ama ben 40₺ verdiğim için dudaklarımın dolgunlaştığını düşünmek istiyor olabilirim :d 

  Yapışma olayı biraz var ama çok rahatsız edici değil, her lip glossta illa ki saçları uzak tutmak gerekiyor. Dudakların birbirine yapışması gibi bir sorun yok denebilir.

  Bence lip gloss seviyorsanız denenebilir, kullanımı güzel ama çok da şart değil tabi ki.

  4 ağustos 2018 17:19 4 ağustos 2018 17:26

  4

  2. Dudakları uzun bir süre ferah ferah yakan lip gloss. Bu yanını çok sevdim.Hatta muhtemelen psikolojik olarak o yanma hissiyle sürekli aynaya baktım dolgunlasti mi diye.

  Kalıcılığı çok uzun değildi maalesef. Ama

  Ürünün en sevmediğim yanı yapış yapış olması. Ama zaten tüm glosslarda bu sorunla karşılaştım Rihanna'ninki hariç.

  İndirmde ne kadar olur bilmem ama indirimsiz Fiyatı 47,90 'Di yanlış hatırlamıyorsam.

  20 ekim 2018 21:09

  3. Şuan dudağımda olandır. Çok güzel bir ferahlık hissi veriyor ve yapış yapış değil kesinlikle. Çok çok az bir dolgunlaştırma etkisi veriyor fakat çok hızlı geçiyor. Sürdükten 1 saat kadar sonra hafif bir parlaklık kalıyor sadece. Bardağa falan çok bulaşıyor ama lipgloss neticede aldırmıyorum.  hafif renk veriyor severek kullanıyorum. 

  27 ekim 2018 18:49


  4. damla altun'un gazına gelip aldığım üründür kendileri.. iyi de almışım dediğim ve çok memnun kaldığım ürünlerden birisi.

  benim için tek bir eksi yönü var o da çok yapış yapış olması.

  ben bu ürünü şu şekilde kullanıyorum ve çok da memnun kaldım.

  sabah kalkar kalmaz dişlerimi fırçalayıp bu ürünü sürüyorum. makyajımın geri kalanını da tamamlayıp giyinip evden çıkıyorum. işe geldiğimde (glossu süreli yaklaşık bir buçuk saat geçmiş oluyor) hemen glossun fazlasını bir peçeteye alıp rujumu sürüyorum ve ta taaa... rujum inanılmaz güzel duruyor. dudaklarımı büyütmüyor ama çizgilerimi daha az belirgin hale getiriyor ve dudaklarımı çok yumuşatıyor. rujlarım bu sayede çok daha güzel duruyor.

  kısacası benim çok memnun kaldığım, fiyatını kesinlikle hakeden bir ürün.

  24 aralık 2018 08:58

  4

  5. aşırı bir dolgunlaştırma etkisi düşünmeden alınması gereken ürün. Dudaklara verdiği serinletici hissi çok hoş. onun dışında biraz yapış yapış his var maalesef. dudak çizgilerini doldurduğunu ve kontürünü belirginleştirdiğini düşünüyorum.

  24 aralık 2018 16:11

  6. Aslında sephorada yaşadığım olumsuz deneyimler nedeniyle hiçbir ürününü almama kararı almıştım ancak mersin sephoradaki elemanların değiştiğini görünce ve yeni gelen elamanların güler yüzlü olmaları sebebiyle hep denemek istediğim outrageous lip gloss 02 numarasını aldım. Rengi hafif kahvelik barındaran bir pembe, dudak rengi diyebiliriz günlük kullanıma uygun bir lip gloss ,kalıcılığı düşük , hafif yapışma yapıyor ancak sakız gibi uzamıyor sürüldüğünde bir yanma hissi birakıyor ama ben bu hissi pek sevemedim ruju dudak çizginizden yukarı doğru hafif sürdüğünüzde ise acı biber yemişte ağzınıza bulaştırmışsınız gibi bir kırmızılık bırakıyor ve çok kötü bir görüntüye neden olabiliyor yanma hissi sebebiyle de küçük düzeyde dudaklarda dolgunlaşma oluyor dudak çizginizden hafifte olsa yukarı çıkılmadığı sürece dudaklarda güzel fresh bir görüntüye sebep oluyor . Fiyatı 60 tl şu yanma hissi olmasa kesinlikle tekrar alabileceğim bir ürün hatta rengine bir muadil bulabilseydim çok iyi olurdu.

  17 haziran 2019 19:25

  7. 05 numarasına sahip olduğum vazgeçilmez glossum.Dudaklarıma verdiği etkiye bayılıyorum ancak ben asla bu rengin insanı değilim.Alırken denemekte fayda var diye düşünüyorum.İlk sürdüğünüzde dudakları yakıyor 1 saat gibi bir süre kalıcılığı oldu bende ancak tekrarladığınızda da yine aynı etkiyi alıyorsunuz bu konuda gayet beğenimi kazandı.Üzüldüğüm tek nokta 40 liraya aldigim ürünün bu kadar kısa sürede 60 lira olması.Şeffaf olanını almak istiyorum ama alamıyorum işte hayat böyledir...

  22 temmuz 2019 13:19


  4

  8. 01 numarasını kullandığım ürün. Kokusu söylendiği gibi fazla yoğun ama beni rahatsız etmedi. Etkisinin ne kadar sürdüğünden emin olamasam da dudaklarımı gerçekten dolgunlaştırıyor. 01 numarası dudağa renk vermiyor ama yaktığı için dudaklarımı kıpkırmızı yapıyor. Fazla yakmasın diye sürdükten 5-10 dakika sonra birazını silip rujumu öyle uyguluyorum. Yapış yapış yapısından mı öyle geldi bilmiyorum ama nem de veriyor sanki.

  10 ağustos 2019 17:33

  9. 03 numarasını kullanıyorum şeftali-pembe bir renk. Verdiği yakma hissi rahatsız etmiyor, dudağınız kızarıyor tatlı bir görüntü oluşuyor. Bir süreliğine de olsa dolgunlaştırıyor ve pürüzsüz cam gibi duruyor. Fiyatı çok uygun olmadığından mutlaka alınması gerekir diyemem ama alırsanız memnun kalırsınız. 

  27 ağustos 2019 13:07

  4

  10. rose oversize - 04 numarasını aldım; verdiği etkiye bayıldım, dudak dolgunlaştırma etkisi başarılı , biraz yapış yapış hissi var, ağırlık veriyor evet ama bu gloss için değer. bu rengi de sevdim. Diğerlerine bakacağım. 

  5 eylül 2019 19:27