yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (86)
  • medya (2)

  1. Nasıl erkekler sevgilisi olan kadınlara yürüyorsa kadınlarda yürüyebilir. sevgili olayı sınav gibi. Erkeğin de kadının da gözü kayabilir, Aşk bitebilir. Tabii sadık da kalınabilir. bu uzun süre başarılabilirse ya da öyleymiş gibi gösterilirse evlilik oluyor. Sonra evliyken yürünüyor fena olan o işte. Yoksa sevgiliymiş ee yani?

  Ukte: (yazar: hazalia)

  19 aralık 2015 17:13 19 aralık 2015 17:14

  2. Ne erkek sevgilisi olan kadına ne kadın sevgilisi olan erkeğe yürümelidir. Şimdi bir insanın (kadın veya erkek) sevgilisi var ve sen ona yürüdün. O kişi de sevgilisi varken sana aynı karşılığı verdi bir süre iki kişiyle de muhabbeti sürdürdü ardından ondan ayrılıp seninle birlikte olmaya başladı. Ne malum yarın öbür gün aynısının sana olmayacağı? Bugün senin için sevgilisini bırakan yarın başkası için seni bırakır. Sevgilinize başka bir kişinin yürümesini kabul eder misiniz? Hiç sanmıyorum. Yapmayın böyle şeyler, gerek yok. He kişi sevgilisiyle anlaşamadığı, eski sevginin kalmadığı gerekçesiyle ayrılır sonra siz ilginizi belli edersiniz orası ayrı.

  19 aralık 2015 17:29 19 aralık 2015 17:30

  3. neden diye sormak istediğim kadındır hayır onlarca adam var dışarıda, senden hoşlanan ve yalnız olan onlarca adam olduğuna da eminim neden sevgilisi olan bir adama yürüyerek bu kadar alçalıyorsun o it gelse yalvarsa daha senin geri çevirmen lazımken nedir bu 'ay bak sevgilisi olduğu halde beni istiyor' egosu (gizlinot: evet bu girdiyi belli birine ithaf ediyorum ama yarası olan herkes üstüne alınabilir çünkü bakın bu şerefsizliktir)

  19 aralık 2015 17:46


  4. yuva yıkanın yuvası olmaz lafına çok inanırım ve bence bu evli veya sevgili farketmez.üstte (yazar: pembebarbaros ) da demiş yarın bir gün sana yapmayacağı ne malum yani.kesinlikle doğru.yani kızlar napıyoruz,kalede kaleci var diye gol de mi atmayalım mı lafını unutuyoruz,sevgilisi olmayan erkeklere yöneliyoruz.

  19 aralık 2015 20:20

  5. erkekleri kolunuza taktığınız an kıymete biner. bu tip yellozlara çok rastlarım. genelde benden güzel olurlar. en kötüsü de bunun da farkında olurlar. "bu bücüre bakıyorsa bana hayli hayli aşık olur" mantığıyla seni görmezden gelip hedefe kitlenirler. sevgiliniz sizden başka kimseyi görmüyorsa korkacak bir durum yok. ama sadakatından şüphe ediyorsanız geçmiş olsun!

  19 aralık 2015 21:40

  6. Arkadaşıysanız dehşetle "Ama sevgilisi varmış!" dediğinizde, "Aman ayrılır, ne olacak. İki dakikalık iş." diyen kadındır aynı zamanda...

  En rezil duyguların insanıdır.

  19 aralık 2015 22:17 19 aralık 2015 22:19

  7. zerre kadar umursamadığım kadındır, hele ki peşinden gitmek, laf söylemek, kötü kötü bakmak hiç tarzım değil.

  o adam benim yanımdaysa olay bitmiştir isteyen istediği kadar bakabilir, buyursun seyretsinler gerçekten sevgisine inandığım ve güvendiğim adam zaten kimseye pas vermeyecektir.

  20 aralık 2015 00:47


  8. Gram umursamadığımdır. Hattâ zevk alır sevgilime daha da sokulurum çünkü o an o da sadece benimle ilgileniyor olur. Karşı taraf da baktığıyla kalır =)

  20 aralık 2015 01:08 20 aralık 2015 01:08

  9. rezildir. "onu benden önce gördü diye onla olmak zorunda mı, ben de şansımı deneyebilirim" diyen biri vardı mesela. iğrençlikten başka bir şey değil ya.

  uzaktan kesmek falan umrumda olmaz da, arkadaş ayağına yatanlardan nefret ediyorum. adım gibi biliyorum ben altında yatan niyeti, o zaman çıldırıyorum işte. asla o kişiyi muhattap almam ama boşu boşuna gerginlik yani.

  burda olay kaybetme korkusu, güvensizlik falan değil, karşımdakinin cüretine sinirleniyorum. hani gerçekten bu ne cüret, sen kimsin ki benim sevgilime "kıyamam yaa" falan yazıyorsun.(gizlinot: bu tip tabii ki susturuldu ^^)

  ay bak bak, "sevgiliymiş ee yani"ymiş, bu tip kadınların yine kendi gibi kadınlarla karşılaşmasını çok istiyorum. ki karşılaşacak yani. sevgilisini senle aldatan adam zaten karaktersiz belli, rahat durmaz o. derler ya yuva yıkanın yuvası olmaz diye, can-ı gönülden inanıyorum bu söze. mantık çok net çünkü.

  20 aralık 2015 01:29

  10. bence burada dikkati çekmesi gereken kişi erkek. tamam kadınında yaptığı hoş bir şey değil ama kadının bana karşı hiç bir sorumluluğu yok beni düşünmek zorunda değil. ama erkek arkadaşım önce beni düşünmeli ve ona göre davranmalı. zaten biraz ilgiye aklını kaybedecek karakterdeyse onu kaybetmek fazla bir kayıp sayılmaz.

  20 aralık 2015 01:51