yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (3)
  • medya (0)

  1. refining moisturizer enriched isimli nemlendiricisini kullandığım seri.benim gibi cildi yağlı biri için söyleyebileceklerim cildimde hafif parlama yapması ve biraz bana yağlı gelmesidir.ayrıca nemlendirici için biraz fazla ve baskın bir kokusu var.ancak yine de tekrar alınabilecek ve marka olarak zaten sempati beslediğim bir ürün.

  7 haziran 2014 16:05

  2. sephora'da satılan mini boylarını alıp kullanmaya başladığım cilt bakım serisidir. öncelikle evet, kokuya duyarlıysanız bu seriyi sevmezsiniz. cildim karma/yağlı ve gentle cleanser'ı sevdim, sanki cildimin ihtiyacı olan yağı muhafaza ederek temizliyor gibi geldi bana çünkü sağlıklı bir görüntü veriyor. refining nemlendrici ve softening concentrate'in ise çok bi esprisi yok benim gibi karma/yağlı ciltlere sahip olanlar için. fakat karma/kurular ya da kuru ciltler sevebilir çünkü güzel nemlendiriyor. sonuç olarak, hepsi için daha uygun fiyatlı muadiller piyasada gırlayken hiç birini bir daha almam.

  10 ekim 2014 07:16

  3. Çıkar çıkmaz ilk deneyenlerinden biri olduğum seri. Evvela neden ama neden bu kadar pahalı. Amerika fiyatının kaç katına bizde satılıyor. İlk göz kremini 179 liraya satın aldım. Kadın öyle övdü ki. oysa seri çıkalı daha kaç gün oldu ki iyi hadi aldım. Anlık bir düzelme dışında o parayı hak etmemesi beni vurmadı. Beni vuran o parfüm kokusu. Kullandığım EDP den daha çok parfüm kokuyor. Hem de göz kremi. Şaka mı bu. Diğer ürünlerini de ben sevmedim. Nedense çok seven var ama bu kadar parfümlü ürünleri kullanmak istemem. Ee para verdik diye mecbur kullandım yoksa daha almam

  10 ekim 2014 10:52

  4. refining moisturizer adlı ürününü kullanıyorum 1 haftadır. Karma ciltli olarak söyleyebileceğim şey evet sivilce oluşturmadı herhangi bir reaksiyon göstermedi cildim ama nemlendirmesi karma olmama rağmen yeterli gelmedi. T bölgem yağlıdır ama şimdi alnım kuru... Alnımı nemlendirmek için bu yüzden nuxe un farklı yoğun nemlendiren kremini sürmek zorunda kaldım nasıl bir iştir bu çözemedim açıkcası. Kış aylarından dolayı cildimde değişim geçirmiş ona veriyorum bu olayı şimdilik.

  18 ocak 2015 17:15

  5. Set olarak değil de "Protective moisturizer" aldım ve çok sevdim. Spf olanı da var ama gece de kullanabileyim diye spf siz aldım. Yaklaşık 10 gündür kullanıyorum ve normalden karma cildimde hiç bir sorum yaşatmadı. En sevdiğim özelliği makyaj altına harika bir baz oldu. Çok yağlı yapısı olmamasını da sevdim.

  21 ocak 2015 19:53

  6. Deneme setini yeni bitirdim bir sorun yaşamadım ama benim için olmazsa olmaz bir set de olmadı, Gentle cleanser güzel kurutma falan yapmıyor, Refining moisture ve softener ise sıradan nemlendirmeye sahip.

  29 mart 2015 18:20

  7. gentle cleanser'ı çok az kullanılarak çok iyi temizliyor. yüzümü yıkayınca tertemiz hissediyor, çoğu peeling'in veremediği hoş bir his. kurutmadan fazla yağını alıyor. nemlendiricisi de yağlanma veya sivilce yapmıyor. bitince yenisini almayı düşünebilirim.

  23 temmuz 2015 11:42

  8. protective moisturizer spf 15 severek kullandığım nemlendiricisi oldu. pompalı oluşunu, güneş koruma faktörü içermesini ve 75 ml oluşunu sevdim. (gizlinot: uzun süre gidiyor ) koku hassasiyeti olanlar sevmeyecektir ama ben bu serinin kokusunu çok hoş buluyorum. özellikle çabuk yağlanan t bölgemde rahatsızlık hissetmeden kullanabildiğim bir nemlendirici olsa da kış için yetersiz olduğunu düşünüyorum. yaza tekrar alınabilir.

  bu serinin göz kremi ise (gizlinot: eye correcting cream ) sırf bitirmek için kullandığım bir krem artık. maksat verdiğim para boşa gitmesin. gariptir anında bir aydınlanma sağlıyor. gerçekten gözle görebiliyorsunuz ama nemlendirmesi çok yetersiz. göz kremi sürdüğüm zaman en azından bir kaç saat göz çevresinin pamuk gibi olmasını bekliyorum ama bu kremle o nemi bir saat sonra bile hissedemiyorsunuz. aldığıma pişman olduğum bir göz kremi oldu.

  20 kasım 2015 18:24

  9. bu serinin gentle cleanser ürünü yaklaşık 2 aydır kullandığım, cildimi gerçekten derinlemesine temizleyen ama bunu yaparken kurutmayan temizleyicidir. bu ürünü (gbkz: sephora')daki elemanın tavsiyesi üzerine aldıktan sonra (gbkz: makyajmıdedin) in ve (gbkz: duygu özaslan) ın videolarında tavsiye olarak görüp "bu da vloggerlara para döken bir işe yaramayan ürünlerden biriymiş" diye üzülmüştüm açıkçası ta ki (gbkz: glam life guru) 'nun bitirdiği ürünleri gösterdiği videosunda bu ürünü hakikaten bitirene kadar kullandığını görene kadar.. (gbkz: tati) gibi bir fondotene 150 dolar verebilen bir vlogger bu ürün mucize yarattı , tüp bitti hala sıkıyorum biraz daha çıkar mı diye diyorsa bu üründe bir hikmet vardır diyorum

  7 şubat 2016 15:11 7 şubat 2016 15:11

  10. Refining moisturizer'ını aldığım seridir kendisi. Cildim kuru-karma yapıda, ilk sürüşte biraz ağırlık hissi yarattı ve parlama yaptı. Ayrıca spf içermiyor olmasını dezavantaj olarak gördüm ama üzerine bioderma'nın hydrabio serisindeki 30 spf'li spreyini sıkarak bunu çözüyorum. Bence sonbahar-kış aylarında şans verilebilir bu ürüne. Yaz mevsimi için hafif yapıdaki nemlendirici arayışım kaldığı yerden devam ediyor.

  29 temmuz 2016 18:47