yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (4)
  • medya (1)

  1. çok güzel bir serum.

  ilk denemeden itibaren gözle görülür sonuçlar veriyor bence.

  cilt bakım ürünleri her kişide farklı etki verebiliyor o sebeple net bir şekilde bu ürün süper alın diyemem fakat bendeki etkisi çok olumlu oldu, cildimi pürüzsüzleştirip ipeksi bir etki yarattı ve çıkan ufak 2-3 sivilcemi iki kullanımda yok ettiğini gözlemledim.

  tek kötü yanı ne yazık ki çok pahalı oluşu, 325 liraydı sanırım.

  güncelleme: bende alerjik reaksiyona sebep olmuş serum. (no:62713)

  21 aralık 2014 19:19 23 aralık 2014 05:11

  2. Evet kesinlikle cok guzel bir serum.. yüze çok tatli ipeksi bir yumuşaklık veriyor. Cildime iyi şeyler yaptığını hissediyorum ama kesinlikle çok pahali ve maalesef bereketli bir ürün degil. Eylül ayında aldigim ve her gün sabah akşam birer pompa kullandığım serumum bitmek üzere. Ama yinede dayanamayıp pahali fiyatina ragmen ikinci şişemi sanirim boyner in internet sitesinden % 20 indirimle alacağım.

  21 aralık 2014 23:34

  3. bugun (link: www.tavsiyesever.com makyaj blogu)mda yazdığım serumdur kendileri. yaklaşık iki ay kullandım. kullandığım süre boyunca yüksek fiyatını yüzde yüz hakedecek kadar olmasa da bir hayli beğendim. sanki baz sürmüş gibi verdiği bir pürüzsüzlük vardı. ancak onun dışında verdiği berrak görünüme hasta oldum. lakın serumu bırakınca o etki de uçtu gitti. tine kızarık cildimle başbaşa kaldım :/ daha detaylı bilgi almak isterseniz (link: http://www.tavsiyesever.com/2015/04/shiseido-ultimune-power-infusing.html buraya ) beklerim.

  24 nisan 2015 16:42


  4. İçerisinde bol miktarda alkol, silikon, paraben, parfüm bulunduran, cilde verdiği anlık yumuşaklık ile kullandığınız üründen fayda gördüğünüzü sandığınız fakat kullanmayı bırakınca bunu idrak edebildiğiniz, In Japan We Trust sözünün peşinden koşulup 300 küsür liranın üzerine boca edilmemesi gereken serumdur.

  Okuma yazması olan, merakı olan-ki buraları takip eden- ayırt etme kabiliyetini kullanabilen canlar; lütfen bilinçli alışverişler yapınız.

  24 nisan 2015 21:58

  5. Bu ürünü yaklaşık 3 aydır kullanıyorum birkaç gün içerisinde de bitecek. Almadan önce hem Türk hem de yabancı blog/site/youtube ne varsa inanılmaz araştırdım ve büyük bir beklentiye girdiğimden sanırım hayal kırıklığına uğradım. Serum öncesi serum olduğunu kabul ederek öncesinde tonik ardından shiseidoyu ardından serumumu ardından da nemlendiricimi kullandım. Sabırda level atladım :) Ancak ben cildimde çok bir değişiklik gözlemlemedim yaşım 26. Ürün bittikten sonra tekrar almayı düşünmüyorum.

  25 eylül 2015 20:43

  6. Iceriginde bulunan alkol, icerik listesine ikinci siradan gelip oturmuştur. Silikon ise 3. Siradadir ve bir serumda silikonun ne işi var, anlamiş degilim. Peh.hadi fondotene, primere silikon konuyor.bu bakim icin degil, sadece ve sadece gorsellik adina o yuzeyi bulaniklastirmak adina yapiliyor.bu molekul dev gibi, cildi tamamen kapatiyor.emilimi sıfır olan, havasizliga davetiye cikaran bi maddenin nemlendirici, serum oldugu iddia edilen urunlere eklenmesi, hakikaten anlasilir sey degil.

  26 ekim 2015 19:50 26 ekim 2015 20:15

  7. Ultimune Eye serumu yeni elime geçti.

  Bakalım gerçekten iddia ettiklerini yerine getirebilecek mi merak ediyorum

  Hep birlikte göreceğiz.

  Edit: Yine binbir umutlarla alınmış olup işe yaramayan göz altı serumu. Bitsin diye kullanıyorum doğru düzgün nem bile vermediğini söyleyebilirim.

  12 ekim 2016 14:29 9 aralık 2016 18:29


  8. Hakkında duyduğum iyi ve kötü yorumlara bakmadan aldım. Yazdan beri kullanıyorum. Bir iki haftadır kullanmayı kendiliğimden bıraktım. Ama o da ne bir anda yüzüm sivilce çıkmaya başladı,bir de böyle sağlıksız görünüyor gibi hissetmeye başladım. Kullandığım süre içinde vaadettiği bağışıklığı kuvvetlendiren etkinin arttığını bırakınca farketmek üzücü oldu. Bağımlı hale gelmemek için cildime şu sıralar ne kadar sivilcelense de uygulamıyorum, bir süre daha böyle gider.

  26 mart 2017 17:03 26 mart 2017 17:03

  9. İçerisinde silikon, alkol ve paraben bulunduğu için cilde zarar vereceğini unutmamak gerek. Kullandıktan bir süre sonra etkisini gösteriyor. Yumuşacık bir cilt oluyor fakat bu ürünü kullanmayı bıraktıktan sonra eski haline dönüyor maalesef. 

  10 ağustos 2018 11:41

  10. Yüzü tertemiz ve pırıl pırıl gösteren bir ürün. Canlandırıcı ve yatıştırıcı bir etkisi var. İçeriğin de bolca alkol olduğu için biraz cildi yakıyor. Ama ben de sivilceye sebep olmadı. Fiyatını çok pahalı bulsam da düzenli kullanmaya devam edeceğim.Çünkü gözeneklerim kullandığım süre boyunca aşırı küçüldü.

  26 şubat 2019 19:43