0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. bu aralar youtupçuların reklamını bolca yaptıkları ürün. ben 2 gün önce edindim. başta çok mantıklı geldi. dişlerim genetik olarak sarı. açıkçası dişlerimi daha beyaz gösterecek her türlü ürüne varım. anneme bahsetmiştim o da benim için almış. ürünün 50 lira gibi bir fiyatı var. bence çok pahalı. baya küçük bir kalem bu arada. size bu ürünün reklamını yapanların asla anlatmadığı şeyleri söyleyeyim de ben ettim siz etmeyin.

bi kere ürün resmen oje gibi kokuyor. ağız çevresine sürdüğünüz için koku insanı öksürtecek derecede yakıcı. aynı şekilde sürerken diş etlerini yakıyor. diş etlerine yaklaştırmamanız gerektiği söyleniyor ama oldukça sıvı olduğu için bu imkansız. maksimum yarım ton beyaz gösteriyor. 50 lira veriyorsanız daha etkili sonuç isteyebilirsiniz. dişte 2 gün fırçalamamışsınız tüm yemek artıkları dişinizde kalmış gibi bir his yaratıyor. yemek yerken falan baya rahatsız edici bir doku var hissediyorsunuz. aynı zamanda diş aralarında birikme yapıyor. yine böyle ekmek yemişsiniz de arada kalmış gibi görünüyor. öyle bol bol da sürmedim açıkçası. fırçalayana kadar o his geçmiyor. almayın kısacası.

10 mayıs 2017 02:21 10 mayıs 2017 02:21

2. iki gündür kullanmaktayım, öncelikle belirtmek isterim ki ilk kullanımdan itibaren gözle görülür hiçbir etkisi olmayan f/P anlamında başarısız bulduğum bir ürün. dahası 1 dakika boyunca ağzınızı kapatmadan durabilmek için yüz kaslarınızın baya gelişmiş olması gereği de cabası.

30 ocak 15:37