0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. bu aralar youtupçuların reklamını bolca yaptıkları ürün. ben 2 gün önce edindim. başta çok mantıklı geldi. dişlerim genetik olarak sarı. açıkçası dişlerimi daha beyaz gösterecek her türlü ürüne varım. anneme bahsetmiştim o da benim için almış. ürünün 50 lira gibi bir fiyatı var. bence çok pahalı. baya küçük bir kalem bu arada. size bu ürünün reklamını yapanların asla anlatmadığı şeyleri söyleyeyim de ben ettim siz etmeyin.

bi kere ürün resmen oje gibi kokuyor. ağız çevresine sürdüğünüz için koku insanı öksürtecek derecede yakıcı. aynı şekilde sürerken diş etlerini yakıyor. diş etlerine yaklaştırmamanız gerektiği söyleniyor ama oldukça sıvı olduğu için bu imkansız. maksimum yarım ton beyaz gösteriyor. 50 lira veriyorsanız daha etkili sonuç isteyebilirsiniz. dişte 2 gün fırçalamamışsınız tüm yemek artıkları dişinizde kalmış gibi bir his yaratıyor. yemek yerken falan baya rahatsız edici bir doku var hissediyorsunuz. aynı zamanda diş aralarında birikme yapıyor. yine böyle ekmek yemişsiniz de arada kalmış gibi görünüyor. öyle bol bol da sürmedim açıkçası. fırçalayana kadar o his geçmiyor. almayın kısacası.

10 mayıs 2017 02:21 10 mayıs 2017 02:21

2. iki gündür kullanmaktayım, öncelikle belirtmek isterim ki ilk kullanımdan itibaren gözle görülür hiçbir etkisi olmayan f/P anlamında başarısız bulduğum bir ürün. dahası 1 dakika boyunca ağzınızı kapatmadan durabilmek için yüz kaslarınızın baya gelişmiş olması gereği de cabası.

30 ocak 15:37

3. Mezuniyetim için aldığım, fiyatı indirimde 30tl olan ve benim ne memnun kaldığım, ne de sevdiğim ürün.

Öncelikle kullanımını o kadar zor bulmadım ben. Dişinizin sadece üstüne ince bir tabaka halinde sürmeniz gerekiyor. Fazla ürün aldığınızda kenarlara kaçıyor ve dişinizin arasında bir şey varmış gibi görünüyor. Ayrıca diş etine değdiği an kanatıyor. Aman dikkat.

Ben dişlerimi sarı buluyorum ve bunu düzeltmesine yönelik almıştım. Mavi bir parlatıcı gibi oldu. Tam düzeltmedi ama parlattı.

Diğer bir konuysa çıkarması. Üstünde dişlerinizi fırçalayarak çıkarabilirsiniz diyor ama biraz sert fırçalamanız gerekiyor çıkması için. Ben normde minemi incitmemesi için çok yumuşak fırçalarım o yüzden beni rahatsız etti bu durum. Tam çıkmazsa da kalsiyum fazlalığına bağlı beyazlaşma gibi duruyor. Bence sürmekten ziyade çıkarmak zor.

Eğer gerçekten çok şikayetçiyseniz dişlerinizden, deneyebilirsiniz ama komplikasyonu çok. Siz bilirsiniz.

14 nisan 12:50


4. böyle ürünlere inanmamam gerektiğini bir kere daha ispatlamış ürün.

yıllarca önce isveçten pahalı ve iyi bir markanın benzer ürününü almıştım. düzenli kullandım hiç bir etkisi olmadı. white now touch deneyim dedim, düzenli kullandım yine sonuç hüsran. hayır ben de en ufak bir etkisi olmadı bile. zaten youtuberların reklamını yaptığı bir şeye güvenmemek gerektiğini biliyordum.

14 nisan 14:15